Znowu nas kuszą sąsiedzi

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

ODPOWIEDZ
RoberTT
Posty: 76
Rejestracja: 01 maja 2006, 22:01
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Re:Znowu nas kuszą sąsiedzi

Post autor: RoberTT »

Witam wszystkich
Chciałem dorzucić swoje trzy grosze w powyższym temacie
Proszę dokładnie przyjrzeć się tej stronie internetowej ceny są przy każdym modelu w koronach to ta zakładka Kć s DPH. Kurs średni korony każdy zna. O cenę konkretnego modelu warto zapytać bezpośrednio Petra pod adresem kresta@hobby-shop.cz, ceny na oficjalnej stronie są wyższe, zawsze można zapytać o jakiś rabacik. Do Petra można pisać po polsku on odpisuje trochę po polsku, a trochę po czesku ale wszystko można zrozumieć. Paczkę wysyła z terenu Polski więc opłata niższa zresztą wszystkie informacje są w zakładce z polską flagą.
Peter przyjeżdża od kilku już lat na giełdy kolejowe do Katowic w każdą pierwszą niedzielę miesiąca więc zamówione modele można osobiście odebrać na giełdzie jeśli ktoś mieszka w pobliżu. Osoba Petra jest ogólnie znana na giełdzie wszystkim fanom TT. Nadmieniam że wszystkie nowe modele TILLIGA kupiłem waśnie u niego można by powiedzieć że jestem jego stałym klientem a wiadomo z czym to się wiąże ostatni mój zakup giełdowy to np. wagon samowyładowczy serii Fals PKP w cenie 68 zł.Moim zdaniem ten adres www.hobby-shop.cz powinien być dołączony do działu „Świat Kocha TT”obok innego dobrze już znanego wszystkim www.deltax-bahn.cz gdzie dzięki Tomaszowi jestem szczęśliwym posiadaczem cysterny Bolsped.
Pozdrawiam wszystkich :D
RoberTT
Awatar użytkownika
Bujager
Posty: 56
Rejestracja: 08 kwie 2006, 23:45
Lokalizacja: Zebrzydowice
Kontakt:

Re: Znowu nas kuszą sąsiedzi

Post autor: Bujager »

Wtedy gdy kupywałem cena po przeliczeniu z korony czeskiej wynosiła niecałe 51 zł podczas, gdy w Niemczech (ktoś się wtedy oferował z kupnem jeszcze chyba) po przeliczeniu wynosiła niecałe 53 zł.

Aha i jeszcze jedno, zwrotnice tą zamówiłem sobie wcześniej i miałem ją policzoną po niższej cenie niż jest na stronie.
Ostatnio zmieniony 31 maja 2006, 16:27 przez Bujager, łącznie zmieniany 2 razy.
ArturSwider

Re: Znowu nas kuszą sąsiedzi

Post autor: ArturSwider »

Hi,
Żeby nie być gołosłownym to jako przykład mogę podać zwrotnicę EW3 którą nabyłem za ok. 1-2 zł taniej niż w Niemczech, a o Polsce nie wspominając.
Czyli za ile?
Awatar użytkownika
Bujager
Posty: 56
Rejestracja: 08 kwie 2006, 23:45
Lokalizacja: Zebrzydowice
Kontakt:

Re: Znowu nas kuszą sąsiedzi

Post autor: Bujager »

Pod względem taboru sklep faktycznie nie jest najtańszy, ale samo wyposażenie makiet typu zieleń, tory itd. opłaca się tam kupywać. Wiem bo jeżdże osobiście do tego sklepu :D
Żeby nie być gołosłownym to jako przykład mogę podać zwrotnicę EW3 którą nabyłem za ok. 1-2 zł taniej niż w Niemczech, a o Polsce nie wspominając.
Awatar użytkownika
oelka
Moderator
Posty: 2190
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:34
Lokalizacja: MDM
Kontakt:

Re: Znowu nas kuszą sąsiedzi

Post autor: oelka »

Gdyniak pisze:Przegladając znajome strony natrafiłem na kolejne kuszenie nas miłośników TT. Coś mi się wydaje że faktycznie zaczyna się dziać dobrze w naszej skali zresztą sami zobaczcie
http://www.hobby-shop.cz/pl/index.php
Z tego co slyszalem, to Peter Kresta wybiera sie Bielska-Bialej.

Krzysztof
Krzysztof Olszak
skalatt.info
JANTARSA
Posty: 212
Rejestracja: 27 kwie 2006, 19:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Znowu nas kuszą sąsiedzi

Post autor: JANTARSA »

Rzeczywiście- ceny są lekko powalające. To nawet w polskich sklepach niektóre modele można kupić taniej. Najbardziej jednak dziwi mnie różnica pomiędzy niemieckim sklepami internetowymi a polskimi. Czasami dochodzi nawet do 20-30%

http://www.modellbahn-discount.de/asset ... scount.de/

Pozdrawiam
Artur
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3211
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Znowu nas kuszą sąsiedzi

Post autor: Maciej »

Dzięki za informację - faktycznie wracamy do gry, powoli ale do przodu. Co do stronki trochę pogubili ceny.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2006, 20:04 przez Maciej, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gdyniak
Moderator
Posty: 579
Rejestracja: 09 kwie 2006, 14:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Znowu nas kuszą sąsiedzi

Post autor: Gdyniak »

Przegladając znajome strony natrafiłem na kolejne kuszenie nas miłośników TT. Coś mi się wydaje że faktycznie zaczyna się dziać dobrze w naszej skali zresztą sami zobaczcie
http://www.hobby-shop.cz/pl/index.php
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości