Ktoś, kto chce wypieszczony wizualnie model, a takim jest stonka z UMF - musi chcieć wypieszczoną wizualnie jazdę. A taka tylko w DCC. Może porównanie jest przemalowane ale to coś, jak mieć najnowsze BMW z silnikiem od syrenki. Pytanie - po co, skoro za niewiele ponad 100zł dostaje się zalety jazdy w cyfrze + światła PKP... W cenie modelu to chyba niewielka kwota za takie dodatkiPiottr pisze:Prosta sprawa. Cena dekodera#0, a po co płacić za coś, z czego się nie będzie korzystać....
Zresztą nie dziwię się UMF, że produkuje ten model tylko w opcji DCC (+możliwość jazdy w analogu). Osobiście też bym nie okaleczył tak pięknej stonki brakiem dekodera.
Kolega kocha kolejki to naprawdę - niech kupi sterowanie cyfrowe. Czasem zdarzają się fajne promocje, a przyjemność z jazdy nieporównywalna do analogu... idzie się zakochać.