Miejsca - Wiedeń

Nasze fotki z wypraw kolejowych i nie tylko... Pamiętaj tylko by podać źródło, jeśli to nie Twoje zdjęcia.

Moderator: mod-Galeria

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DBv
Administrator
Posty: 1942
Rejestracja: 04 kwie 2006, 23:05
Lokalizacja: Wałbrzych-Wrocław
Kontakt:

Re: Miejsca - Wiedeń

Post autor: DBv »

Parę foto-uzupełnień z polskimi wątkami:

Wien Sudbahnhof Ost
Obrazek

Wien Mitte (Landstrasse) - to raczej nietypowy widok na tego typu stacjach, zwłaszcza kiedy przetaczający się towarowy w całości złożony jest z wagonów samowyładowczych PKP...
Obrazek

Wien Floridsdorf - przepraszam za jakość, ale trochę zdjęcia robione na wariata. Parę jeszcze dni ;) zostało aby może zrobić lepsze... ;)
Obrazek Obrazek Obrazek

To wprawdzie już nie Wiedeń a jego okolice (Silberwald), ale w jakiś sposób nawiązuje do zdjęcia poprzedniego
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 08:34 przez DBv, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DBv
Administrator
Posty: 1942
Rejestracja: 04 kwie 2006, 23:05
Lokalizacja: Wałbrzych-Wrocław
Kontakt:

Miejsca - Wiedeń

Post autor: DBv »

A oto pare kolejowych zdjątek, jako, że powstrzymać od pstrykania sie nie można:

Na poczatek S-Bahn:

Talent (Rh4024) jako S45 do Wien Huetteldorf (03.03.06 - Gersthof)
Obrazek

Równiez Talent, równiez jako S45, tym razem opuszcza Ottakring (03.03.06 - Ottakring)
Obrazek

I jeszcze parę ujeć z Wien Huetteldorf (03.03.06)
Rh 4020
Obrazek

Rh1144 ze składem wiesel opuszcza Huetteldorf i zmierza w kierunku Purkersdorf
Obrazek

Tu równiez łasica, tym razem jednak opuszcza Wien Suedbahnhof (04.03.06 - Wien Suedbhf - ost).
Obrazek

No a skoro już o OeBB mowa to nie może zabraknąć Turusa (Rh1116)
Obrazek

Hektora (Rh2070)...
Obrazek

i Herkulesa (Rh2016)
Obrazek

A na koniec widok z Praterkei na Praterbruecke i zabudowę UNOCity.
Obrazek

A więc snuję się tak czasami i pstrykam.

A oto spostrzeżenia jakie sie nasuwają:

TAURUS to cicha maszyna

Wczoraj, trochę pechwy dzień. Nie dość, że sie spóżniłem, to jeszcze słońce zaszło, no i na dodatek te dwie bestie... Tak dwie, bo to dwie maszyny jechały i w ogóle nie było ich słychac. Także tyle z mojego pstrykania tam wyszło, pech to pech (a wagony z PKP IC...). Z drugiej strony, biorąc pod uwage tego bezszelestnego potwora, skradającego sie za plecami, mogłem wyjść z tego spotkania gorzej...
Obrazek

Nie wszystko nowe co sie świeci (czy jakoś tak...)

To dwa wagony kolei OeBB. Ten po lewej w starym malowaniu, ten po prawe w nowym. No cóż, przyznam, że tu mnie trochę rozczarowują, bo taki zapuszczony wagon to nie jest jednostkowy przypadek.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 08:30 przez DBv, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość