samowolka

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

Zablokowany
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10358
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: samowolka

Post autor: ArturSchŁ »

Wyzwisk pod niczyim adresem nie będziemy upubliczniać. Są pewne granice, których członkowie FTT nie powinni przekraczać.
Osobiście byłbym bardziej restrykcyjny.
EOT.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2015, 11:10 przez ArturSchŁ, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
wicy
Posty: 1710
Rejestracja: 23 mar 2014, 08:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: samowolka

Post autor: wicy »

Podpisuję się pod tym, co napisał krzysztof
Korzystanie z pkt. 18 (paragraf 22?) za pyskówkę w PW jest nadużyciem władzy. PW można nie czytać lub zablokować sobie natręta.
Przy okazji - upublicznianie prywatnej korespondencji bez zgody byłoby naruszeniem prawa. A pomijając aspekty prawne - zwykłym chamstwem.

Wielokrotnie język kolegi karanego mi się nie podobał, ale podoba mi się to co robi! Chcę się z nim kontaktować i otrzymywać od niego odpowiedzi. Karząc go banem - skazujecie mnie na brak kontaktu!
Domagam się więc przywrócenia mu dostępu do forum!!
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1743
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: samowolka

Post autor: krzysztof »

dejww pisze:Co jak co ale kolego Mariusz Twoje zachowanie co do Sławka nie jest ok. Myślę ze poniosły Cie nerwy i najprościej mając władzę administratora tak chcesz rozwiązać problem a w rzeczywistości go nie rozwiązać. Administrator to nie Bóg tylko zwykły człowiek i tez powinien stosować się do punktów które sam stworzył dając przykład innym ..... Przemyśl to ....
co tu się dzieje?!
a miałem się nie denerwować i być z dala od takiego targowiska...

Mariusz:
czy jest regulamin działu giełda? - jest! i on obowiązuje WSZYSTKICH!
a Mod to nie Bóg jak czytamy powyżej.
PW nikogo postronnego nie obchodzi.

w polityce określamy to jako arogancja władzy.

a teraz jak chcesz to i mi daj czerwona kreskę...
za wyrażenia własnych poglądów.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2015, 10:59 przez krzysztof, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 2560
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:55
Lokalizacja: Łubowo
Kontakt:

Re: samowolka

Post autor: Mariusz »

Pw można ujawnić. Gdyby nie dostał zakazu pisania, to byśmy mieli powtórkę z rozrywki i byś się zdziwił co o nas wszystkich myśli. Lepiej sobie tego zaoszczędźmy.
Awatar użytkownika
dejww
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2013, 11:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: samowolka

Post autor: dejww »

Punkty ??? W taryfikatorze mandatów też są punkty a jak policjant jest ludzki to idzie się z nim dogadać. To tylko zależy od ludzi i ich charakterów.Pw - to PW i moim zdaniem nie powinny mieć wpływ na bany - choć by z tego nawet powodu co piszesz - że nie wiemy co do kogo jest pisane. Gdy byś chciał to też bym mógł dostać bana za byle jakie PW i nikt tego nikomu nie udowodni. Myślę ze powinniście się pogodzić - choć by nawet dlatego że jesteśmy jedną wielką modelarską rodziną TT.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2015, 01:34 przez dejww, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 2560
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:55
Lokalizacja: Łubowo
Kontakt:

Re: samowolka

Post autor: Mariusz »

Wypunktuj mnie proszę.
Nie znasz treści prywatnych wiadomości.
Jestem bardzo spokojny. Drugi raz kogoś ukarałem w ciągu 10 lat bycia na FTT.
Awatar użytkownika
dejww
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2013, 11:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: samowolka

Post autor: dejww »

Co jak co ale kolego Mariusz Twoje zachowanie co do Sławka nie jest ok. Myślę ze poniosły Cie nerwy i najprościej mając władzę administratora tak chcesz rozwiązać problem a w rzeczywistości go nie rozwiązać. Administrator to nie Bóg tylko zwykły człowiek i tez powinien stosować się do punktów które sam stworzył dając przykład innym ..... Przemyśl to ....
Ostatnio zmieniony 04 cze 2015, 01:05 przez dejww, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 2560
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:55
Lokalizacja: Łubowo
Kontakt:

Re: samowolka

Post autor: Mariusz »

Człowieku, nikt nie będzie z Tobą polemizował, moderator może ... wszystko, taki jego przywilej !! Jak Ci się coś nie podoba, to Twój problem i nie truj ludziom d. załóż swoje własne forum.
A gwoli ścisłości to co jest nie tak wedle Ciebie ?? Bo od jutra masz miesiąc wolnego od FTT !!


PUNKT 18 !!
Ostatnio zmieniony 03 cze 2015, 23:57 przez Mariusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

samowolka

Post autor: Slawek77 »

Witam jak to jest, użytkownicy forum stosują się do regulaminu, jak tego nie robią dostają ostrzeżenie.
Jeden z moderatorów robi sobie co chce, a jak mu się o tym powiedziało to wystawił mi ostrzeżenie.
Czy jest to w porządku ?

A dokładnie chodzi o to ogłoszenie, i o tego moderatora
http://forumtt.pl/viewtopic.php?t=11604

Czy szanowny moderator może pokazać jaki punk regulaminu złamałem że dostałem ostrzeżenie ??
Ostatnio zmieniony 03 cze 2015, 23:49 przez Slawek77, łącznie zmieniany 3 razy.
Zablokowany

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość