Makieta TT Tomaszek1

Dyskusja, o naszych makietach, dioramach itd.

Moderator: mod-Makieta

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 716
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Makieta TT Tomaszek1

Post autor: Robcio1910 »

Tomaszek1 pisze:I tak też robię...:) Kazda minuta spedzona przy tym utwierdza mnie w tym ze grzechem było by to sprzedać...na weekend dam dokładne fotki taboru :)..i pokaże wam co zrobiłem sam do tej pory ocenicie moja prace jedno w sumie jest widoczne lewy narożnik makiety jest odbudowany mieści się tam nastawnia z podłożem z piasku i krzew :)

Tak trzymać. :D
Kolega, który wcześniej napisał ... DOBRZE napisał :mrgreen: ... Nasze hobby to przecież wg mnie HOBBY, inaczej ZABAWA ... :shock: :oops: :P :mrgreen:
Jeśli przynosi to radość, spokój, ODPOCZYNek ...
Cóż, nie ma co pisać dalej ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2014, 19:45 przez Robcio1910, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomaszek1
Posty: 3
Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:53
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Re: Makieta TT Tomaszek1

Post autor: Tomaszek1 »

I tak też robię...:) Kazda minuta spedzona przy tym utwierdza mnie w tym ze grzechem było by to sprzedać...na weekend dam dokładne fotki taboru :)..i pokaże wam co zrobiłem sam do tej pory ocenicie moja prace jedno w sumie jest widoczne lewy narożnik makiety jest odbudowany mieści się tam nastawnia z podłożem z piasku i krzew :)
JarUs
Posty: 1444
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Makieta TT Tomaszek1

Post autor: JarUs »

Tomaszek1 pisze:Dostałem makietę w skali TT z Taborem oraz sterowaniem wszystkich zwrotnic.
Szczęściarz
Powiem tak ...od dziecka chciałem mieć coś takiego
... i jak nie wierzyć, że marzenia się spełniają
Mili państwo ile to może być warte?
Bezcenne dla kogoś kto kocha TT-etkę
być może rozważe też sprzedaż ów makiety...
ranisz nasze uczucia TT-religijne
...nie wiem czy robić coś przy tym
ROBIĆ i się bawić :mrgreen:
Tomaszek1
Posty: 3
Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:53
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Makieta TT Tomaszek1

Post autor: Tomaszek1 »

Witam...jestem Nowy ogólnie mam dylemat.Dostałem makietę w skali TT z Taborem oraz sterowaniem wszystkich zwrotnic..Pulipit do semaforów jest do skończenia.Powiem tak ...od dziecka chciałem mieć coś takiego..nie wiem czy robić coś przy tym...bo na moje oko trochę jest do odświerzenia..Nie wiem ile to może wynieść nakładów finansowych...chociaż wiem ze wiele rzeczy idzie zrobić samemu..Moje pytanie Mili państwo ile to może być warte?...bo być może rozważe też sprzedaż ów makiety...oto zdjęcia jak to wygląda...za jakość przepraszam:

Tabor to:
-BR130
-V200
-BR118
-V36 x 2
-BR86
-BR (chyba) 92
-Zestaw motorowy

Wagony:
-3 x cysterna 4 osiowe
-3 x cysterna 2 osiowa
-Chłodnia 4 osiowa
-2 x chłodnia 2 osiowa
-2 x 1/2 klasa
-1 x Mitropa
-4 osiowy pocztowy
-1 x Sypialny
-Pietrusy 2 sztuki
-Widoczne w pudełłku wagony z BR86
oraz:
Platforma 2 osiowa,i kilka innych wagoników


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Noo.. wiec tak to wyglądą....wiecie już co posiadam..wiec czekam na wasze opinie czy warto się w to bawić...chęci mam ale z drugiej strony niechce mieć ze tak powiem "fuszerki" ....Jeśli stwierdzicie ze jest tu dużooo do poprawki to rezygnuje z tego..oceńcie poprostu jakoś tego...bo jeśli mam to od nowa poprawiać to nie uśmiecha mi się to...Sprawdzałem wszystko..i wszystko działa...łącznie z oświetleniem budynków i latarni miedzy torami ...lokomotywy wszystkie chodzą pięknie ..jedynie V36 czasami gdzieś zatnie na zwrotnicy..do całego taboru posiadam praktycznie opakowania..

Na 100% zjawi się tu ktoś z "innego" forum gdzie najpierw zamieściłem ten sam temat...i sledził co ja pisze :) ..Nie zbawia mnie jakoś all***o więc pytam na forum.Jestem osobą dość przywiązujacą wagę majsterkowania.Na innym forum mówili ze dużo zalezy od stanu technicznego..zgadza się..i wg mnie stan jest bdb z - ..wszystkie pojazdy nasmarowałem wazelina ..mowa oczywiście o mechanizmach..makieta a raczej torowisko przeczyszczone papierem ściernym 2000 i białym denaturatem.Wszystko chodzi jak nalezy ..oczywiscie makieta ma trochę lat i kilka zwrotnic (około 3...ale i tak mniejszego akurat znaczenia) przycina.Makieta ma wymiary 2.6m x 1.7m jeśli się nie mylę kilka rzeczy już jest mojego autorstwa.Opowiem wiecęj jeśli się zainteresujecie heh :) to tyle wiecej od siebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makieta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości