W zamian proponuję zaprosić prezesa Piko na imprezę modułową i ugości go po staropolsku
Jak przeżyje będzie lokomotywa w skali TT

Moderator: mod-Tabor

wojtek_ pisze:Dokładnie tak wygląda sytuacja.
A teraz z innej beczki: co to jest i ile tego sprzedano:
http://mtb-model.com/pages/product.php? ... meritko=TT
http://www.zeuke-tt.com/en/mtb-sw8-conrail-8604.html
€135,00 Incl. tax
1. Acha, wnioskuję zatem że ta piękna amerykańska lokomotywa znalazła 2000 nabywców...grubo...yyy...myślę, że wątpię...Ranger pisze:Koszt formy np. na taką SM42 czy SU45 to ok 30000EUR. Do tego Piko żąda aby sprzedać min. 2000 lokomotyw rocznie w 4 transzach po 500 szt. Tak sprzedawało SK Model. Znawcy forumowi rozpisują sprzedaż 500 lokomotyw na trzy lata. Widać zatem, że różnica jest diametralna.
To jeszcze ktoś kupuje nowości??Lech Makowiecki pisze:... większymi lub mniejszymi przecenami...
I będzie to słychać przez następnych ileś tam. Tak długo, jak długo sprzedaż TT w sklepach na terenie Polski, dostających towar z dystrybucji na Polskę nie będzie sprzedaży na poziomie co najmniej trzycyfrowym, tak długo nie liczyłbym na masową produkcję. Polska nie jest postrzegana jako rynek dla wielkości TT.Maciej pisze:Gadanie do wiatru. Słyszymy to już od 10 lat.
Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość