Modelmania / www.modelmania.com.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzyszTTof
Posty: 1418
Rejestracja: 09 kwie 2006, 13:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: KrzyszTTof »

Stan na 12.04.2007.
Obrazek

Tymczasem zestaw ten jest już daaaaaaawno dostępny, pojawia się nawet na allegro, u mnie hulają już dwa, pierwszy kupiony ponad miesiąc temu w innym, zagranicznym sklepie.

Naprawdę nie jestem przeciwko polskim sklepom, i wolałbym w nich kupować, ale.... litości....

O cenie nie wspominam, bo regulamin nie pozwala. Jakby ktoś był ciekaw, zapraszam na PW.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2007, 10:16 przez KrzyszTTof, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krasiu-Michałek
Posty: 118
Rejestracja: 18 lut 2007, 14:00
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Krasiu-Michałek »

Minus i to potężny.
Przede wszystkim za traktowanie kupca jak frajera, którego da się wykiwać. Zamawiam loko z konkretnym dekoderem, a dostaję loko z dekoderem innym, gorszym. Bez słowa wyjaśnienia, nie mówiąc już o jakiejkolwiek konsultacji. Poza tym kilka innych grzeszków (brak odpowiedzi na mejl z prośbą o pewne techniczne informacje, marne opakowanie przesyłki itp). Jedyny plus za to, że po zdecydowanym w treści mejlu pieniądze od razu wróciły na moje konto.
Awatar użytkownika
Jacula
Posty: 545
Rejestracja: 09 kwie 2006, 22:02
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Jacula »

Ogólnie sklep w porządku. Nie zdarzyło mi się nic niepokojącego. Jedno jedyne opóźnienie, o którym pisał Charakterek parę postów wyżej - dostałem maila z wyjaśnieniem, a towar zaraz przyszedł. Może trochę denerwujące jest nieodbieranie telefonu. Można to tłumaczyć dużym ruchem telefonicznym od klientów, ale skoro już jest oficjalnie podany numer....


Pozdrawiam - Jacek
Awatar użytkownika
Skała
Posty: 306
Rejestracja: 19 maja 2006, 15:17
Lokalizacja: Nykøbing F.
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Skała »

Ja kupuję w MM od 1,5 roku i jestem zadowolony.
Raz tylko musiałem czekać dłużej na realizację jednego produktu. Jednakże większą część zamówienia otrzymałem od razu, a brakujący produkt został wysłany w tydzień później na koszt MM.
Obecnie czekam na realizację kolejnego zamówienia w MM.
RobertM
Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2006, 17:05
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: RobertM »

Kupuje w MM od okolo 1roku (jak nie wiecej) i takze jestem zadowolony, paczki dostaje po kilku dniach od zamowienia.

Ostatnio MM dostala odemnie duuzego plusa za zalatwienie serwisu. Po trzech dniach "zabawy" zakupiona lokomotywa zaczela odmawiac posluszenstwa. Po kontakcie z wlascicielem, wyslalem towar na koszt MM (dokladnie to wysylka poczta i zwrot kosztu wysylki) i niedlugo otrzymalem nowy produkt. Uwazam ze sprzedac klientowi to jedno, ale wlasnie takie sprawy buduja zaufanie do sklepu.
romek tt
Posty: 137
Rejestracja: 05 cze 2006, 09:19
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: romek tt »

W MM zakupy robię od 1,5 roku -ok.40 zamówień. Płatności przy odbiorze paczki, program partnerski. Najwieksza oferta, strona internetowa przejrzysta, duzo informacji. Wielki plus za to, że MM jest juz od dawna. Niewielkie problemy zdarzaja się, ale tak jest chyba wszędzie. Nie robi błędów ten, kto nic nie robi. Opinia pozytywna.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2007, 21:26 przez romek tt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Charakterek
Posty: 1760
Rejestracja: 02 kwie 2006, 21:06
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Charakterek »

w MM zakupiłem towaru za ponad 4 000 zł. Nie jest to dużo, ale jakieś zdanie o sklepie mam.

Do listopada 2006 było wszystko pięknie - wpłata - towar w domu po 3 dniach. Jednak pod koniec roku Adama najwyraźniej przytłoczył ogrom zamówień oraz strajk poczty walnie przyczynił się do dość sporych opóźnień. Od połowy stycznia wszystko wróciło po staremu, czyli na dobry tor. I oby tak dalej.
Awatar użytkownika
Przemek
Posty: 169
Rejestracja: 11 maja 2006, 01:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Przemek »

Słynna Modelmania więcej tam nie kupie raz dostałem nie te tory co chciałem a drugim razem szyny w flexach wygięte. Kontakt nawet nawet ale długo czeka się na paczkę. Osobiście odradzam
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 4044
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Ranger »

Wspomnienia i wrażenia OK! Kilka zamówień!

Zalety sklepu:
- zamówienie realizowane w miarę szybko
- dobry kontakt
- w przypadku braku całości zamówionego asortymentu właściciel sklepu wysyła paczkę z tym co jest na składzie, a następnie na własny koszt resztę asortymentu po dotarciu brakującego towaru do sklepu.

Wada sklepu:
- za towar praktycznie trzeba zapłacić w przedpłacie.
- to co jest w ofercie nie zawsze jest w magazynie mimo takiej informacji na stronie - Paweł Basiński
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 4044
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Ranger »

Zrobiłem tam trzy razy zakupy i paczki docierały po około tygodniu, więc powiem, że jestem zadowolony. - Jacekk
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 4044
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Ranger »

Ja mam z MM dobre wspomninia, bardzo dobry kontakt, szybka odpowiedź na maila i przez gg. Porady na temat taboru. - Ranger

W MM duuuuuuże zakupy, ze sprzedawcą słaby kontakt, dostępność atykułów spora, przekracza terminy dostaw - Grzegorz TT

Nie mam zaufania, gość sprzedaje towar, którego nie ma. Ma problemy z kontaktem, nie można sie doczekać maila, telefonu nie odbiera często. Dziwne jest to traktowanie klienta. Nie lubię kupować powietrza ani słuchać, że sprowadza pod zamówienie i trza czekac dwa tygodnie, a i tak wiem gdzie kupi. Towar dotarł do mnie po ponad miesiącu od zapłacenia. Nie kupuję tam. - Marcin

totalne dno-doświatczenia własne - nie odbiera telefonu, nie odpisuje na miale z moich pieniędzy zrobił sobie prywatną 3 - miesięczną pożyczkę. Właściciel starał się usprawiedliwić / grubo po czasie/ że nie wiedział, że pieniążki które wpłyneły mu na konto są ode mnie.... totalna bzdura. Przy zakupie towaru , który miał być dostępny od ręki - wysłał go do mnie po 2 tygodniach. / znowu pożyczka?? / Zdecydowanie nie polecam - szkoda nerwów!! - DZIK

Co do naszej Modelmanii, tutaj już nigdy nic nie kupie. W każdym modelu jaki kupowałem tam był jakiś defekt, zazwyczaj to były powyginane bufory, krzywo wklejone, odstające itd zacinające się kks oraz błyszczące ślady po kleju, wygląda mi to na modele "drugiej" jakości, no ale nie wiem, może to tylko w moim przpadku tak było, raz wagon doszedł ze złamanym buforem co już mnie maksymalnie wkurzyło. - Trojan
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 4044
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Modelmania.com.pl

Post autor: Ranger »

Sklep Modelarski modelmania.com.pl, własciciel Adam Romańczuk

AD SYSTEM
Pomorska 15b/33
80-333 Gdańsk
Czynny: pn-pt: od 8:00 do 18:00
telefony: 58 741-87-12, 501 147-381
poczta e-mail: poczta@modelmania.com.pl
gg: 38696
Awatar użytkownika
DZIK
Posty: 80
Rejestracja: 09 kwie 2006, 11:23
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: DZIK »

Marcin pisze: ....tracą na tym inni sprzedający, a klient ostateczny cieszy się i wcale mnie to nie dziwi. Nie lubię tekstów w stylu: "większa konkurencja - niskie ceny" niestety ktoś na tym traci a słabsze firmy nie wytrzymują. Taki jest rynek. Tylko że ci co najpierw ceny zbijają na łeb na szyję potem muszą sobie powetować straty, jak już wykończą konkurencję, a wtedy zapłaczą ci co będą musieli zapłacić jako ostatni w łańcuszku.
Niestety.
89/94
Awatar użytkownika
Przemek
Posty: 169
Rejestracja: 11 maja 2006, 01:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Przemek »

ernie_gdynia promocji teraz kolejnych nie będzie bo pytałem się w mm
eg_ptmkż
Posty: 1692
Rejestracja: 16 kwie 2006, 11:24
Lokalizacja: tt@ptmkz.pl
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: eg_ptmkż »

Parę nowości Tilliga pojawiło się w dziale TT nowości ostatnich 20 dni ... oby jakies promocje były ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość