Wagony gospodarcze ZNTK Lubań - reaktywacja
Moderator: mod-Tabor
- daraśekp
- Posty: 1008
- Rejestracja: 22 mar 2010, 19:58
- Lokalizacja: Poznań
- Kontakt:
Re: Wagony gospodarcze ZNTK Lubań - reaktywacja
Również się skuszę na zestaw z kalkami od Ciebie
-
BarTTek
- Posty: 834
- Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:20
- Lokalizacja: Częstochowa
- Kontakt:
Re: Wagony gospodarcze ZNTK Lubań - reaktywacja
Jakby co, ja też wezmę
- T_Domagalski
- Moderator
- Posty: 2180
- Rejestracja: 07 kwie 2006, 22:57
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Wagony gospodarcze ZNTK Lubań - reaktywacja
@womo: na razie jest za wcześnie, żeby mówić o jakichkolwiek cenach.
@Ranger: trawione barieki byłyby oczywiście lepsze. Ale zlecanie trawienia paru sztuk nigdy nie było optymalne kosztowo... Jak coś się zmieni w tej kwestii, to zawsze mogę doprojektować blaszki.
@Ranger: trawione barieki byłyby oczywiście lepsze. Ale zlecanie trawienia paru sztuk nigdy nie było optymalne kosztowo... Jak coś się zmieni w tej kwestii, to zawsze mogę doprojektować blaszki.
- Ranger
- Posty: 4049
- Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: Wagony gospodarcze ZNTK Lubań - reaktywacja
Mogę pomóc z trawionkami. Drukowane barierki to niedobry pomysł.
- womo
- Posty: 2514
- Rejestracja: 19 maja 2008, 13:53
- Lokalizacja: Wrocław
- Kontakt:
Re: Wagony gospodarcze ZNTK Lubań - reaktywacja
Tadeusz jakaś orientacyjną cenę można prosić?
- Scio
- Posty: 782
- Rejestracja: 11 mar 2009, 17:09
- Lokalizacja: Kielce
- Kontakt:
Re: Wagony gospodarcze ZNTK Lubań - reaktywacja
Jestem zainteresowany.
-
cichonęk
- Posty: 549
- Rejestracja: 18 gru 2006, 08:22
- Lokalizacja: Łódź
- Kontakt:
Re: Wagony gospodarcze ZNTK Lubań - reaktywacja
Tak, jestem chętny.
- T_Domagalski
- Moderator
- Posty: 2180
- Rejestracja: 07 kwie 2006, 22:57
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Wagony gospodarcze ZNTK Lubań - reaktywacja
Dla tych, którzy nie śledzą sąsiedniego forum: https://forum.modelarstwo.info/threads/ ... cja.66950/
Pojawił się pomysł wskrzeszenia projektu wagonów gospodarczych PKP, oferowanych niegdyś przez Freda (viewtopic.php?t=7854).
Zestawy od Freda były trawione z blaszek i były przystosowane do zabudowy na staroużytecznych podwoziach BTTB. Współcześnie też bazowałyby na podwoziach BTTB, leczy byłyby już wykonane w technologii druku 3D.
Czy byliby chętni na takie zestawy?
Poniżej przykładowe screen'y z projektu:
Pojawił się pomysł wskrzeszenia projektu wagonów gospodarczych PKP, oferowanych niegdyś przez Freda (viewtopic.php?t=7854).
Zestawy od Freda były trawione z blaszek i były przystosowane do zabudowy na staroużytecznych podwoziach BTTB. Współcześnie też bazowałyby na podwoziach BTTB, leczy byłyby już wykonane w technologii druku 3D.
Czy byliby chętni na takie zestawy?
Poniżej przykładowe screen'y z projektu:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość