Schodki, sprężyny, zbiorniki, tłumiki itd.
Wszystko po to aby pokazać jak to będzie wyglądało ale przede wszystkich unaocznić różnice między SM42, SP42 i SU42.
Moderator: mod-Tabor
Robiliamy juz SM42 w Z. Ciężki temat ale do ogarnięcia. Inne modele w Z typu weglarki itd też były robione.
Z??? Mówisz poważnie (pytam, bo wielkość Z u nas jest zdecydowanie niszowa)? A co miałoby być dawcą napędu? Przez chwilę zastanowiłem się czy dawca napędu stonki w Z nadałby się jako dawca do Lxd2 w TTe, ale bez solidniejszej przeróbki nie bardzo...
Ceny koncowe jeszcze nie sa znane.
Nie, to nie to samo. Nikt nas nawet nie zapytał o pomoc itd.
Już niedlugo z ta EU07. Mamy model prawie gotowy ale zmiana napędu i pewne drobne zmiany w budzie skutecznie opóźniły wszystko.
Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 2 gości