Rozumiem, że zakładasz, że w tych 500, z których sam wziąłbyś ze cztery, będą co najmniej cztery malowania? Przy założeniu takiej sali produkcji, to z pewnością jeszcze nie powstała na świecie firma, która to zrealizuje w technologii wielkoseryjnej i to w cenie ca 500 zł sztuka.oggr pisze: Czy pójdzie 150 stonek? myślę że realna liczba w ciągu mcy to 500szt. Ja osobiście myślę że wziąłbym z 4. Sporą ilość wzieliby ludzie z DE głównie polacy tam mieszkający i nie jeden czech. Tyle że u nas się tylko gada i mało robi.
A że TT mało popularna, bo znikoma oferta, a znikoma oferta bo TT mało popularna? Tak, pełna zgoda. Tylko jeżeli nagłe zwiększenie oferty ma wzmóc zainteresowanie, to produkcja jest decyzją polityczną, a nie biznesową. Przy skali zainteresowania modelarstwem kolejowym w PL, nie wstrzymywałbym oddechu w oczekiwaniu na takie posuniecie jakiegokolwiek producenta.