A co z żoną? Czy żyje po tym upadku (bo ja nie wiem co bym swojej zrobił gdyby tak moją stonkę zrzuciła)?wicy pisze:Mało brakowało a obecna zostałaby spisana na złom (żona spuściła ją z metrowej półki na glebę) i tylko dzięki złotym rączkom Rangerowym remont znów przywrócił jej status nówki![]()
Rozumiem że Ranger stonkę remontował (nie winowajczynię)?