Elektryka analogowa na makiecie

Prąd i elektronika na makiecie

Moderator: mod-Elektryka i DCC

ODPOWIEDZ
Petrus
Posty: 7
Rejestracja: 22 gru 2012, 12:13
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Elektryka analogowa na makiecie

Post autor: Petrus »

Po raz kolejny wykazałem się indolencją :P
Dla wszystkich poszukujących polecam tą stronę: Elektryka analogowa
Pozdrawiam
Petrus
Petrus
Posty: 7
Rejestracja: 22 gru 2012, 12:13
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Elektryka analogowa na makiecie

Post autor: Petrus »

Witam,
Z góry przepraszam, jeżeli ten dział nie jest odpowiedni, ale po kilkudniowych poszukiwaniach i przemyśleniach nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, dlatego też postanowiłem napisać tutaj.
Przechodząc do meritum - czy ktoś z Szanownych Użytkowników ma może wiedzę lub zna materiały w sieci, dzięki którym uda mi się zrozumieć jak dobrze zaprojektować w SCARM izolatory sekcyjne, urządzenia sterowania ruchem itd. aby po wykonaniu tego rzeczywistości nie doszło do wielkiego zwarcia (ewentualny wybuch pomijam :P )? Przeglądałem wprawdzie materiały na wielokrotnie polecanej już stronie z Rumi http://as.rumia.edu.pl/tt/kat/tech.asp , ale niestety mój ciasny umysł, po przetłumaczeniu tekstu na język nasz ojczysty nie był w stanie tego pojąć :(
Wiem, że teraz sTTandardem jest sterowanie cyfrowe, ale ze względu na sentyment oraz możliwości finansowe :lol: pierwszą makietę chciałbym wybudować w oparciu o stare torowisko BTTB. Niestety z elektryką jestem na bakier :/
Z góry dziękuję za pomoc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka i DCC”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości