Moduły - Jerzyr

sTTandard - Nasze makiety modułowe

Moderator: mod-Makieta Modułowa

Awatar użytkownika
Jerzyr
Posty: 340
Rejestracja: 09 kwie 2006, 13:02
Lokalizacja: Łapy
Kontakt:

Re: Moduły - Jerzyr

Post autor: Jerzyr »

Wicio pisze:Trzeba brać to się wybudowało i przyjeżdżać na spotkania.
Wiesz... ale tłuc się w jedną stronę prawie 500 km (Sosnowiec) trochę odstrasza.
Niejeden+ pisze: Piszesz o segmentach o głowicy stacji, napisz coś więcej, zdjęcia zrobisz w późniejszym terminie. Przyjedź do Sosnowca!
Może jak założę kiedyś wątek to coś więcej odsłonię. Tego nie zaśmiecajmy, jest on o wprowadzaniu nowej normy, a nie o moich skrzynkach.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2010, 09:52 przez Jerzyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Niejeden+
Posty: 305
Rejestracja: 06 mar 2010, 15:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moduły - Jerzyr

Post autor: Niejeden+ »

Nie ma co się obrażać, nie o to chodziło. Moduł wygląda obiecująco. Piszesz o segmentach o głowicy stacji, napisz coś więcej, zdjęcia zrobisz w późniejszym terminie. Przyjedź do Sosnowca!
Wicio
Posty: 209
Rejestracja: 03 sty 2010, 21:33
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

Re: Moduły - Jerzyr

Post autor: Wicio »

Nie ma się co denerwować bez potrzeby. Skrzynka wygląda całkiem zacnie (dobry patent z robieniem zdjęć gdzie natura robi za odpowiednie tło). Trzeba brać to się wybudowało i przyjeżdżać na spotkania.
Ja zacząłem od Sosnowca 2010 z dwoma segmentami, w Radomiu 2010 byłem z siedmioma skrzynkami. Wszystkie są zazielenione, ale do ostatecznego wykończenia to sporo im jeszcze brakuje. To hobby ma to do siebie, że zawsze może przyjść do głowy pomysł na ulepszenie krajobrazu na segmencie i tak można przebudowywać bez końca.
Normy i przepisy mają to do siebie, że weryfikuje je życie i czas.
Kilkujadek
Posty: 3295
Rejestracja: 13 kwie 2006, 19:34
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: Moduły - Jerzyr

Post autor: Kilkujadek »

Jerzyr pisze:Cóż... w takim razie przepraszam, że wyraziłem swoją opinię. Widocznie nie mam racji...
Ależ oczywiście że masz. Szczególnie cenne są Twoje uwagi dotyczące wprowadzonych zmian.
Ostatnio zmieniony 28 gru 2010, 09:51 przez Kilkujadek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jerzyr
Posty: 340
Rejestracja: 09 kwie 2006, 13:02
Lokalizacja: Łapy
Kontakt:

Moduły - Jerzyr

Post autor: Jerzyr »

Cóż... w takim razie przepraszam, że wyraziłem swoją opinię. Widocznie nie mam racji. Jednak lepiej siedzieć cicho jak partyzant, robić swoje i nie zabierać głosu, by nie narazić się na krytykę i uszczypliwości.
Niejeden+ pisze:A swoją drogą, może już czas pokazać jakieś zdjęcia z budowy Twojego modułu.
Proszę...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Jest to jeden z budowanych segmentów. Fotki robiłem latem uwieczniając tabor przeznaczony do sprzedaży. Dodatkowo siedzę jeszcze nad segmentem szlakowym (MN2) i wschodnią głowicą stacji. Zdjęć niestety nie mogę teraz zrobić, gdyż na Święta musiałem skrzynki głęboko schować :lol:
Ostatnio zmieniony 27 gru 2010, 23:49 przez Jerzyr, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makieta Modułowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości