Moduł z obrotnicą

sTTandard - Nasze makiety modułowe

Moderator: mod-Makieta Modułowa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3209
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Moduł z obrotnicą

Post autor: Maciej »

Wejdź w kontakt z Administratorem, ma spore doświadczenie w budowie modułu lokomotywowni z obrotnicą.
automaTTyk
Posty: 13
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:36
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Moduł z obrotnicą

Post autor: automaTTyk »

Witam w sTTandardzie !!

Coprawda zamieściłem tem wątek na forum martela ale dla porządku wklejam go również do "sTTandardowego" forum.
Rozpoczynam właśnie budowę mojego pierwszego modułu i liczę na podpowiedzi oraz cenne uwagi z waszej strony.

Obrazek

Jeżeli chodzi o ogólny plan zabudowy to przewiduję parowozownie wachlarzową (nietrudno zgadnąć w którym miejscu), stanowisko nawęglania i piaskowania na torze północnym, kanały do szlakowania - tor środkowy, krany pomiędzy torem środkowy i południowym, kanały rewizyjne na torze południowym.
Dodatkowo budynek biura kolejowego po północnej stronie obrotnicy i mała nastawnia na wysokości głowicy rozjazdowej. Planuje upchnąć gdzieś jeszcze stacje pomp (jak starczy miejsca).

Narazie jestem na etapie patynowania budynków oraz planowania skrzynki.
Byłbym wdzięczny za uwagi mogące ewentualnie wpłynąć na jej konstrukcję zanim ją ukończę.
Oczywiście będę relacjonował prace, które niestety nie będą postępować zbyt szybko ze względu na permanentny i dokuczliwy brak czasu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Makieta Modułowa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości