Makieciarz / www.makieciarz.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Charakterek
Posty: 1760
Rejestracja: 02 kwie 2006, 21:06
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Charakterek »

Jak na razie żadnych złych opinii. Zawsze kontakt lub mailowy lub telefoniczny. Zamówienia realizowane w miarę szybko.
romek tt
Posty: 137
Rejestracja: 05 cze 2006, 09:19
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: romek tt »

Czekam od miesiąca na zamówienie i nic.Na meila tez bez reakcji.Oj przyjdzie sie chyba pogniewac. :evil:
miki
Posty: 1269
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:56
Lokalizacja: Lipowo k.Glinianki
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: miki »

Bez żadnych problemów, gadżety zamówione na wiele tygodni w przód - również. Głównie chodzi o napędy różnych rodzajów, np Viessmann...
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3807
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Ranger »

na razie się nie naciąłem. Żadko u niego kupię. Towar po zapłaceniu przychodził po jakimś tygodniu do półtora. Różne zdania o nim słyszałem nawet te, których nie mogę przytoczyć, ale na razie spoko. Gość oszczędny w słowach, jego komentarze na allegro są bardziej niż krótkie. - Marcin

Makieciarz (kontakt dobry, szybka przesyłka, mały asortyment taboru) - Maciej-kolej

Zdecydowanie nie polecam makieciarza. Złożyłem u niego zamówienie, w poniedziałek minie miesiąc, a paczka nawet nie została wysłana, chociaż towar był dostępny. Pisałem maila, ale oczywiście nie dostałem odpowiedzi. - Jacekk

Na temat Makieciarza się nie wypowiadam, ten sklep jest na mojej "czarnej liście" kupiłem tam Ludmiłłe, po postawieniu na tory - pierdzi i ledwo jedzie, napęd na jeden wózek - sklep nie chce zwrócić pieniędzy, proponuje reklamacje za "symboliczną" opłate 50 zł, no cóż odkręciłem 2 śrubki i według sprzedawcy nie kwalifikował się do reklamacju bo był naruszony - może i to prawda. Może nie najbardziej mnie zdenerowała ta opłata ale to że sprzedawca sprzedaje model, wręczając mi go do ręki zapewniał że wszystko jest ok, super jeździ itp, okazało się po reklamacji że jednak z zębatek nie miała 2 zębów.... - Trojan

Bardzo niesłowny, zły kontakt, potrafi przesłać to czego nikt nie zamawiał lub nie przesłać w ogóle. Na część towaru czekałem 6 miesięcy i chyba tylko dzięki temu Forum po ostrej zadymie odzyskałem pieniądze. - Grzegorz TT
Ostatnio zmieniony 05 mar 2007, 20:40 przez Ranger, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
gbbsoft
Moderator
Posty: 2027
Rejestracja: 08 kwie 2006, 23:40
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: gbbsoft »

Złe wspomnienia. Był mi winny pieniądze, które oddał dopiero po zrobieniu afery na FM.
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3807
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Ranger »

Sklep Modelarski makieciarz.pl, właściciel Piotr Heda

sklep internetowy
GG: 4897665
Service 24H: 515 481599
E-mail: makieciarz@makieciarz.pl

Można znaleźć również na allegro.
Ostatnio zmieniony 15 cze 2007, 10:03 przez Ranger, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość