Modelmania / www.modelmania.com.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
miki
Posty: 1269
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:56
Lokalizacja: Lipowo k.Glinianki
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: miki »

pepsigo2pl pisze:... soboty.....
Akurat TA sobota mogła być pracująca po święcie w czwartek
pepsigo2pl
Posty: 548
Rejestracja: 31 lip 2006, 18:06
Lokalizacja: ur. Gdansk, zam. Londyn
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: pepsigo2pl »

miki pisze: Z pomocą firmy UPS przesłyłka z Gdańska do Warszawy szła 6 (słownie:sześć) dni !!
Przepraszam, ze off-topicznie ale nie moglem sie oprzec zeby napisac. Ostatnio wyslalem dwie paczuski z UK, jedna 06/06(sroda) a druga 08/06(piatek), gdzie obydwie zostaly doreczone 11/06 (poniedzialek) :shock:
miki pisze:Z monitorowania przez sieć wynika, że od piątku - czyli dotarcia do Warszawy - do wtorku, czyli doręczenia poddana byłą 5 tajemniczym czynnościom :shock:
eee... soboty i niedzieli nie licz, w te dni pocztowcy/kurierzy na calym swiecie nic nie robia :P W sobote ewentualnie moga sortowac paczki lub jezeli mieszkasz w ruchliwym miejscu - to moze zobaczysz listonosza. Swoja droga to tez zauwazylem, ze w jak masz numer przesylki to wlasnie w weekend lub wczesnie rano pojawiaja sie tajemnicze opisy przy postepie. Szczegolnie jak paczka idzie do mnie z Niemiec :roll:
miki
Posty: 1269
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:56
Lokalizacja: Lipowo k.Glinianki
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: miki »

Pierwsza transakcja zakończona. Doskonały kontakt, szybka wysyłka......a teraz uwaga!! Kraj ten niechybnie zmierza ku upadkowi. Z pomocą firmy UPS przesłyłka z Gdańska do Warszawy szła 6 (słownie:sześć) dni !! Z monitorowania przez sieć wynika, że od piątku - czyli dotarcia do Warszawy - do wtorku, czyli doręczenia poddana byłą 5 tajemniczym czynnościom :shock:
Pawelec
Posty: 484
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:25
Lokalizacja: Sz-n Śródmieście/Podjuchy
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Pawelec »

Jak narazie nie narzekam. Zamówiłem w Modelamanii ER 20 oraz kamień do czyszczenia szyn za pobraniem na adres do pracy i całość miałem w ciągu 4 dni. Jestem zadowolony z tak szybko wysłanej przysyłki i solidnie zabezpieczonej.

Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
biegacz67
Posty: 344
Rejestracja: 19 kwie 2006, 16:50
Lokalizacja: Oxford
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: biegacz67 »

Witam
Dziwny jest ten sklep, sa opinie pozytywne i negatywne.
Ja juz sie wypowiadalem w tym temacie, nawet przytoczylem
konkretne fakty.
Kto sie jeszcze nie spazyl to niech uwaza.
Wedlug mnie jesli pojawiaja sie juz jakies negatywne
opinie tzn. ze jest cos nie tak.
Ostatnio zmienila sie witryna sklepu i wszystko nagle
zdrozalo, (opieram sie tu na forumowych postach)
Dziwny zbiek okolicznosci, nie sadzicie?
Wiem jedno ja tam nigdy zakupow nie zrobie
i wam koledzy radze to samo, ale wybor nalezy do was!!!!!!!>

pozdrawiam biegacz67.
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

Modelmania trzyma poziom i stara się dbać o klientów czyli o nas. Moje ostatnie zamówienia były realizowane szybko, a w przypadku przesunięć terminu właściciel informował mnie o możliwości realizacji przesyłek. Stara się ;)
Awatar użytkownika
Beniamin
Posty: 100
Rejestracja: 24 lut 2007, 22:11
Lokalizacja: Złotów
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Beniamin »

3 zamówienia złożyłem 3 paczki przyszły czas realizacji zamówienia, wysyłki makabra,
a kasę po złożeniu zamówienia 3 minuty po na koncie,
w międzyczasie złożyłem u nich chyba jeszcze z 6 zamówień ale anulowałem bo wolałem to kupić na allegro i mieć następnego dnia... zrobiłem teraz jeszcze jedno zamówienie i koniec
adios !
Awatar użytkownika
Beniamin
Posty: 100
Rejestracja: 24 lut 2007, 22:11
Lokalizacja: Złotów
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Beniamin »

w modelmanni zrobiłem już 3 zamówienia
każde szło złożenie zamówienia expresowo,przelew zaraz z inteligo na inteligo mm także kasę mieli zaraz, a wysyłka 10 do 15 dni i realizacja,zamówienia razem, wszystkie towary dostępne od ręki w sklepie,
ja jak coś sprzedam na allegro dostanę kasę to wysyłam tego samego dnia albo max następnego,
Awatar użytkownika
KrzyszTTof
Posty: 1418
Rejestracja: 09 kwie 2006, 13:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: KrzyszTTof »

Stan na 12.04.2007.
Obrazek

Tymczasem zestaw ten jest już daaaaaaawno dostępny, pojawia się nawet na allegro, u mnie hulają już dwa, pierwszy kupiony ponad miesiąc temu w innym, zagranicznym sklepie.

Naprawdę nie jestem przeciwko polskim sklepom, i wolałbym w nich kupować, ale.... litości....

O cenie nie wspominam, bo regulamin nie pozwala. Jakby ktoś był ciekaw, zapraszam na PW.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2007, 10:16 przez KrzyszTTof, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Krasiu-Michałek
Posty: 118
Rejestracja: 18 lut 2007, 14:00
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Krasiu-Michałek »

Minus i to potężny.
Przede wszystkim za traktowanie kupca jak frajera, którego da się wykiwać. Zamawiam loko z konkretnym dekoderem, a dostaję loko z dekoderem innym, gorszym. Bez słowa wyjaśnienia, nie mówiąc już o jakiejkolwiek konsultacji. Poza tym kilka innych grzeszków (brak odpowiedzi na mejl z prośbą o pewne techniczne informacje, marne opakowanie przesyłki itp). Jedyny plus za to, że po zdecydowanym w treści mejlu pieniądze od razu wróciły na moje konto.
Awatar użytkownika
Jacula
Posty: 541
Rejestracja: 09 kwie 2006, 22:02
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Jacula »

Ogólnie sklep w porządku. Nie zdarzyło mi się nic niepokojącego. Jedno jedyne opóźnienie, o którym pisał Charakterek parę postów wyżej - dostałem maila z wyjaśnieniem, a towar zaraz przyszedł. Może trochę denerwujące jest nieodbieranie telefonu. Można to tłumaczyć dużym ruchem telefonicznym od klientów, ale skoro już jest oficjalnie podany numer....


Pozdrawiam - Jacek
Awatar użytkownika
Skała
Posty: 306
Rejestracja: 19 maja 2006, 15:17
Lokalizacja: Nykøbing F.
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Skała »

Ja kupuję w MM od 1,5 roku i jestem zadowolony.
Raz tylko musiałem czekać dłużej na realizację jednego produktu. Jednakże większą część zamówienia otrzymałem od razu, a brakujący produkt został wysłany w tydzień później na koszt MM.
Obecnie czekam na realizację kolejnego zamówienia w MM.
RobertM
Posty: 12
Rejestracja: 12 kwie 2006, 17:05
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: RobertM »

Kupuje w MM od okolo 1roku (jak nie wiecej) i takze jestem zadowolony, paczki dostaje po kilku dniach od zamowienia.

Ostatnio MM dostala odemnie duuzego plusa za zalatwienie serwisu. Po trzech dniach "zabawy" zakupiona lokomotywa zaczela odmawiac posluszenstwa. Po kontakcie z wlascicielem, wyslalem towar na koszt MM (dokladnie to wysylka poczta i zwrot kosztu wysylki) i niedlugo otrzymalem nowy produkt. Uwazam ze sprzedac klientowi to jedno, ale wlasnie takie sprawy buduja zaufanie do sklepu.
romek tt
Posty: 137
Rejestracja: 05 cze 2006, 09:19
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: romek tt »

W MM zakupy robię od 1,5 roku -ok.40 zamówień. Płatności przy odbiorze paczki, program partnerski. Najwieksza oferta, strona internetowa przejrzysta, duzo informacji. Wielki plus za to, że MM jest juz od dawna. Niewielkie problemy zdarzaja się, ale tak jest chyba wszędzie. Nie robi błędów ten, kto nic nie robi. Opinia pozytywna.
Ostatnio zmieniony 10 mar 2007, 21:26 przez romek tt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Charakterek
Posty: 1760
Rejestracja: 02 kwie 2006, 21:06
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Charakterek »

w MM zakupiłem towaru za ponad 4 000 zł. Nie jest to dużo, ale jakieś zdanie o sklepie mam.

Do listopada 2006 było wszystko pięknie - wpłata - towar w domu po 3 dniach. Jednak pod koniec roku Adama najwyraźniej przytłoczył ogrom zamówień oraz strajk poczty walnie przyczynił się do dość sporych opóźnień. Od połowy stycznia wszystko wróciło po staremu, czyli na dobry tor. I oby tak dalej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości