SU45 MTB - jakie wrażenia?

Moderator: mod-Tabor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
NemoTT
Posty: 220
Rejestracja: 26 paź 2023, 20:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: SU45 MTB - jakie wrażenia?

Post autor: NemoTT »

Ostaszator pisze: 10 gru 2023, 21:47 Chciałbym podłączyć się do pytania i zapytać, czy su45 ma czerwone światła aktywne, czy to są czerwone-kropki, atrapy jak jak w su46?
Też się zasadzam na taką lomotywę, ale niestety, piszę poważnie, musiałem wczoraj kupić pralkę w trybie nagłym, więc z lokomotywy muszę zrezygnować. Może na kolejne święta dojedzie do mnie.
Wydaje mi się, że su45 obsługiwała (a może do tej pory obsługuje) linię Białystok-Suwałki, jeszcze tylko kilka osobowych wagonów w czerwono-zielonym malowaniu i byłby pełny skład.
Easy come, easy go. Dłużej poczekasz, a radość z zakupu będzie jeszcze większa. 😀
Na ilostanie są piękne zdjęcia ze składami, które prowadzą SU45. Myślę właśnie o takich składach na makiecie.
Awatar użytkownika
MonsterSale
Posty: 649
Rejestracja: 04 lip 2020, 08:53
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Kontakt:

Re: SU45 MTB - jakie wrażenia?

Post autor: MonsterSale »

Ani jeden model MTB nie ma czerwonych świateł fabrycznie. To są namalowane na szkiełku kropki.
Awatar użytkownika
Ostaszator
Posty: 38
Rejestracja: 13 lip 2018, 07:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: SU45 MTB - jakie wrażenia?

Post autor: Ostaszator »

Chciałbym podłączyć się do pytania i zapytać, czy su45 ma czerwone światła aktywne, czy to są czerwone-kropki, atrapy jak jak w su46?
Też się zasadzam na taką lomotywę, ale niestety, piszę poważnie, musiałem wczoraj kupić pralkę w trybie nagłym, więc z lokomotywy muszę zrezygnować. Może na kolejne święta dojedzie do mnie.
Wydaje mi się, że su45 obsługiwała (a może do tej pory obsługuje) linię Białystok-Suwałki, jeszcze tylko kilka osobowych wagonów w czerwono-zielonym malowaniu i byłby pełny skład.
Awatar użytkownika
NemoTT
Posty: 220
Rejestracja: 26 paź 2023, 20:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

SU45 MTB - jakie wrażenia?

Post autor: NemoTT »

W jednym ze sklepów pojawiła się (tylko mi proszę nie wykupcie 😉 ) loka SU45. Chciałbym zapytać tych, którzy już są szczęśliwymi posiadaczami o wrażenia. Niestety do MTB mam pewne ale, stąd moje pytanie. W przypadku PIKO czy Roco na pewno by nie padło. 😄
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spalinowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości