MTB - wasze zdanie

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

bankier
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2015, 14:06
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: MTB - wasze zdanie

Post autor: bankier »

"... Na bezrybiu i rak ryba ..." i chyba tyle w temacie. EU05, EP05, SU46, SN61 i ST43. Jakość malowania można przemilczeć. Ale jeździ i o to chodzi. Myślałem, że może pójdą za ciosem z ET21 (zrobili w H0). Dobrze, że są. Mamy jakiś wybór.
Awatar użytkownika
Leszek tt
Posty: 104
Rejestracja: 10 paź 2007, 21:39
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: MTB - Wasze zdanie

Post autor: Leszek tt »

Leszek tt pisze: 10 maja 2022, 21:38 Jeden z kolegów na forum modelarstwo- info napisał że dzięki MTB , spora grupa tetetkowiczów nie uciekła do ho. Chodzi o modele PKP. A jakie jest Wasze zdanie ?
Pozdrawiam
Pawelec
Posty: 484
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:25
Lokalizacja: Sz-n Śródmieście/Podjuchy
Kontakt:

Re: MTB - wasze zdanie

Post autor: Pawelec »

Ja miałem TT-kę od dziecka (jeszcze starą produkcji dawnej NRD) i do niej wróciłem po latach. Z produktów MTB posiadam w swoich zbiorach SU46 zieloną, jak narazie sprawuje się dobrze.
Jakbym zaczynał z kolejkami od zera to może zdecydowałbym się na H0, ale decyduję się na rozsądek z racji warunków mieszkaniowych TT-ka optymalna w bloku
Awatar użytkownika
Leszek tt
Posty: 104
Rejestracja: 10 paź 2007, 21:39
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

MTB - wasze zdanie

Post autor: Leszek tt »

Jeden z kolegów na forum modelarstwo- info napisał że dzięki MTB , spora grupa tetetkowiczów nie uciekła do ho. Chodzi o modele PKP. A jakie jest wasze zdanie ?
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości