Z21 pro LINK (Roco 10838)

Rodzina Roco, także Lokmausy i nowsze

Moderator: mod-Elektryka i DCC

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10305
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Z21 pro LINK (Roco 10838)

Post autor: ArturSchŁ »

:arrow: 10838 - Z21 pro LINK

Dość nieszczęśliwe jest tłumaczenie na "Manipulator bezprzewodowy" gdyż sugeruje ono, iż Z21 pro LINK to kolejna "mysz / manipulator" (jak np: 10813 - Z21 ᴡʟᴀɴMAUS)
wlanmaus-172.png


Ze strony (link powyżej), 3 podstawowe funkcje:
1. Konfiguracja
Z21 pro LINK zawsze automatycznie wykrywa, do którego urządzenia jest aktualnie podłączony.
Możesz wygodnie skonfigurować to urządzenie za pomocą zainstalowanego wyświetlacza i przycisków, bez konieczności używania jakichkolwiek innych komponentów. Lub przeprowadzasz niezbędne regulacje za pośrednictwem strony internetowej Z21 pro LINK na swoim komputerze lub smartfonie. W ten sposób korzystasz z większego ekranu.

2. Aktualizacje
Zawsze aktualizuj swój system Z21 i korzystaj stale ze wszystkich nowych funkcji.
Możesz to łatwo wykonać za pomocą aplikacji Z21 Updater na iOS i Androida lub przez komputer z narzędziem Z21 Maintenance Tool.

3. Kontrolowanie
Z21 pro LINK łączy w sieć również wszystkie Twoje urządzenia z interfejsem zLink. Umożliwia komunikację z poleceniami sterującymi i zapytaniami o status bezpośrednio przez WiFi. Tym samym „Internet MoBa Things” stał się rzeczywistością.

10838-z21prolink-hand.png
iphonex-updater-zlink.png
10836-prolink.png

IMHO: jest to urządzenie pomagające (po WiFi) skonfigurować centralkę i ew inne urządzenia na makiecie, ale nie sterować pociągami lub akcesoriami.

PS:
osobiście go nie mam, nie widziałem. Wydaje mi się, iż nie jest ono konieczne do naszej zabawy.
ALRS
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2020, 08:52
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Z21 pro LINK (Roco 10838)

Post autor: ALRS »

Witam

Czy ktoś używa tego manipulatora

https://allegro.pl/oferta/manipulator-b ... 0688135271
ODPOWIEDZ

Wróć do „Roco multiMAUS /Z21”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości