kolejowemodelarstwo.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

Awatar użytkownika
daraśekp
Posty: 981
Rejestracja: 22 mar 2010, 19:58
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: kolejowemodelarstwo.pl

Post autor: daraśekp »

Z mojej strony pozytyw. Kolejne, udane zakupy. Duży wybór sprawdzonych dekoderów w atrakcyjnych cenach.
Może i trzeba poczekać kilka dni na dostawę. Wydaje mi się, że serwis pochłania sporo czasu, więc odbywa się to kosztem czasu wysyłek :roll:
Jeśli potrzebuję kontaktu, staram się napisać krótko o co kaman, Artur w wolnej chwili oddzwania.
Kilkakrotnie pomógł na odległość....suma sumarum, uważam, że to rzetelny fachowiec.
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
aviaTTor
Posty: 655
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:24
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: kolejowemodelarstwo.pl

Post autor: aviaTTor »

Naprawiałem tam kiedyś Okl2 trwało dość długo ,jednak naprawiona profesjonalnie w pełni ;) potrzeba dużo cierpliwości...
Awatar użytkownika
MonsterSale
Posty: 649
Rejestracja: 04 lip 2020, 08:53
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Kontakt:

kolejowemodelarstwo.pl

Post autor: MonsterSale »

Jakie macie doświadczenie z tym sklepem? W zeszłym roku na jesieni kupiłem tam Z21, a następnie cyfrowe sterowniki zwrotnic. Zachęcony dobrym doświadczeniem i kontaktem, wysłałem Arturowi do naprawy Ty2 (bo kupiłem używany z uszkodzonym przednim LEDem), inną lokomotywę do założenia dźwięku oraz kupiłem BR 80 od Roco. I tak mamy już drugą połowę stycznia, a ja nadal nie doczekałem się zwrotu lokomotyw. Miały być wysłane do polowy grudnia, potem przed świętami, potem przed nowym rokiem, a teraz to już nikt nie odbiera telefonu... :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości