Warszawa 2017.10.14-15

Wiadomości i dyskusje, o imprezach modelarskich

Moderator: mod-Imprezy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fred3rg
Posty: 362
Rejestracja: 10 kwie 2006, 09:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa 2017.10.14-15

Post autor: fred3rg »

Tak jak w zeszłym roku, organizatorem zlotu jest Stacja Muzeum, dawne Muzeum Kolejnictwa w Warszawie przy ulicy Towarowej 3. Tam odbędzie się impreza. Będzie ona dostępna dla publiczności.

Poza uczestnikami z własnymi modułami mile widziani są koledzy chętni do roli maszynistów.

Prawdopodobnie tym razem także makieta będzie jedna linia kolejową z dwoma, lub trzema stacjami, a zatem w godzinach dostępnych dla publiczności jazdy będą się odbywać bez rozkładu jazdy.
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3827
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Warszawa 2017.10.14-15

Post autor: Ranger »

To ja pierwszy. Tatary+Stacja na Luku+poltrapez beda na pewno. Do tego cala sterowania Loconet. Moze będzie tez premiera zegarów wg. koncepcji Andrzeja. W tym roku przydałaby sie nam duża stacja rozrzadowa na środek. Moja na upartego tez sie nada ale projektowałem ją na jednotor.

Jeśli chodzi i sprawy organizacyjne to organizator zapewnia wyżywienie i nocleg.

Zapraszamy
Awatar użytkownika
fred3rg
Posty: 362
Rejestracja: 10 kwie 2006, 09:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Warszawa 2017.10.14-15

Post autor: fred3rg »

Sprawa w tym roku wynikła późno, a "zapisy" w ogóle w ostatniej chwili. Ale mamy nadzieję że zlot się odbędzie.
Dawać znać kto chętny z modułami. Montaż makiety 13.10 wieczorem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości