Fotokonkurs edycja II- dyskusja

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

Awatar użytkownika
Karol
Moderator
Posty: 594
Rejestracja: 07 kwie 2006, 23:19
Lokalizacja: Grybów / Limanowa
Kontakt:

Fotokonkurs edycja II- dyskusja

Post autor: Karol »

Długo wahaliśmy się z organizacją tego konkursu z racji potencjalnie małego zainteresowania forumowiczów . Jednak, nie było tak źle, duża liczba wyświetleń i co najważniejsze zadowalająca liczba zdjęć na bardzo dobrym poziomie mówi mi że pomysł się przyjął.
Trochę o ból głowy przyprawia mnie sprawa nagród. Oczywiście możemy znaleźć sponsora, ale jest mały problem mianowicie do każdorazowej edycji konkursu inny sponsor. A planujemy cztery edycje na rok.
Mam taką propozycje aby każdy uczestnik przeznaczył drobny datek np. 3zl na rzecz nagród, wtedy przy liczbie uczestników powiedzmy 20 mamy środki na nagrodę w postaci wagonu, a im większa liczba uczestników tym atrakcyjniejsze nagrody. Oczywiście cała sprawa jest do przemyślenia.
Edycja II jeszcze nie wiem kiedy się rozpocznie ale nagrody już mam – raczej sponsora.
Interesuje mnie jeszcze wasza opinia czy konkurs pozostawiamy w dziale OGÓŁEM czy tez zakładamy całkiem nowy dział dla potrzeb tylko i wyłącznie konkursu.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2006, 10:55 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość