Proponowałbym zrobić kilka list kto co chce - będzie mi łatwiej podjąć decyzję
Na poważnie 2 szt loko jeśli to wypali numery boczne obojętne może być 666
Moderator: mod-Tabor
Takie działanie ma na celu - w moim przekonaniu - stworzenie sieci dystrybucji "naziemnej", która może stać się w przyszłości fundamentem sprzedaży kolejnych produktów. Jeśli pomysł z produktami PKP wypali a sklepy będą chętniej i częściej odwiedzane z tego powodu przez klientów to także ich właścicielom będzie zależało aby kolejne produkty mieć w swojej ofercie. Zasada jest prosta: łatwiej podjąć decyzję o zakupie danego modelu mając go w ręku niż skupiając się jedynie na zdjęciach zamieszonych w sieci.Witek M. pisze:Ciekawa koncepcja marketingowa spychania klienta i idącej za nim marży obcemu podmiotowi...Ranger pisze:Modele będą sprzedawane przez sklepy stacjonarne ale również przez nas (u nas będzie drożej).![]()
Akurat tu się muszę zgodzić z Konradem ... Jak zaczną konsultować to się okaże, że każda z 500 sztuk ma mieć inne malowanie ...Ranger pisze:Nie planujemy konsultacji dot. malowania.
No właśnie w końcu czy ktoś wie na co?JarUs pisze:Tematem tego wątku jest: kto jest chętny na ...
Samo sednoMisiek pisze:bagno i "sześć błota stóp"
To jest bardzo dobra koncepcja, która doskonale sprawdza się w polskim modelarstwie.Witek M. pisze:To też ciekawa koncepcja. Skoro przyznajesz, że jest to działalność sondażowa to może warto jednak chociaż rozeznać rynek w zakresie najbardziej pożądanego wariantu produktu, chyba...?Ranger pisze:Nie planujemy konsultacji dot. malowania.
Zapisy zakończone i zamknięteKTT pisze:1 szt
Ciekawa koncepcja marketingowa spychania klienta i idącej za nim marży obcemu podmiotowi...Ranger pisze:Modele będą sprzedawane przez sklepy stacjonarne ale również przez nas (u nas będzie drożej).
Sprzedanie 500 egzemplarzy jest kompletnie nierealne no chyba, że będą po 20 złotychRanger pisze:Wypuścimy w odstępach kwartalnych po 100 modeli w konkretnym malowaniu.
To też ciekawa koncepcja. Skoro przyznajesz, że jest to działalność sondażowa to może warto jednak chociaż rozeznać rynek w zakresie najbardziej pożądanego wariantu produktu, chyba...?Ranger pisze:Nie planujemy konsultacji dot. malowania.
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość