www.miniaturmodelle.net

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2279
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: www.miniaturmodelle.net

Post autor: Borczy »

Trendy modowe dopadają i strony www :)
Ceny przyzwoite. Jak uzupełnią asortyment pojazdów to chyba zrobię zakupy.
agrest12
Posty: 293
Rejestracja: 07 sty 2012, 14:50
Lokalizacja: Londyn/Torun

Re: www.miniaturmodelle.net

Post autor: agrest12 »

Witam
Nowa szata graficzna sklepu ( nie jestem przekonany czy lepsza ).
Asortyment TT bardzo skromny w porównaniu do lat poprzednich. Mam nadzieję że to tylko przejściowe nie dotowarowanie TT-ki.
Pozdrawiam
Ołgierd
Posty: 575
Rejestracja: 09 kwie 2006, 09:31
Lokalizacja: Bydgoszcz Leśna
Kontakt:

Re: www.miniaturmodelle.net

Post autor: Ołgierd »

Kolejny zakup i kolejna przyjemność. Odpowiedź na pytanie mailem po 10 minutach, wysyłka towaru 1,5 godziny (!) po złożeniu zamówienia. A do tego żadnych "filozoficznych" uwag o życiu, nieopłacalności wszystkiego czy złych ludziach zwanych pracownikami. Dlaczego na Łotwie czy w Czechach da się, a u nas za cholerę to nie wychodzi?
Awatar użytkownika
nikos68
Posty: 141
Rejestracja: 06 cze 2008, 00:03
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: www.miniaturmodelle.net

Post autor: nikos68 »

Kupowałem w tym sklepie pare razy wagony BWE i Papugi PKP, potwierdzam bardzo dobry kontakt po niemiecku i angielsku jak kto woli, umiarkowane ceny np. Ziły po 6 euro. Paczki przychodzily po trzech dniach, bodajże z Łotwy czy Estonii... Zdecydowanie polecam ten sklep:D
Ostatnio zmieniony 19 paź 2010, 20:36 przez nikos68, łącznie zmieniany 2 razy.
Ołgierd
Posty: 575
Rejestracja: 09 kwie 2006, 09:31
Lokalizacja: Bydgoszcz Leśna
Kontakt:

Re: www.miniaturmodelle.net

Post autor: Ołgierd »

Pierwszy zakup w tym sklepie i bardzo pozytywne wrażenia. Towar na stronie to towar w magazynie, a nie "na zamówienie". Płatność Paypalem, wysyłka następnego dnia - w środę, w piątek paczka u mnie. Bardzo dobry kontakt mailowy po angielsku. Doskonałe opakowanie. Bardzo umiarkowane (na tle niemieckich) koszty wysyłki.
Przy płatności paypalem trzeba się jednak liczyć z dodatkowym narzutem (prawdopodobnie prowizja dla Paypala). Alternatywą może być zakup od tego samego sprzedawcy na ebay.de - wtedy prowizji nie ma, ale na ebayu wystawia tylko małą część oferty.
Na pewno to dużo lepsze źródło zaopatrzenia w rosyjskie modele, bo narzuty jakie stosuje w DE TT-Club, to jakieś nieporozumienie.
Awatar użytkownika
aviaTTor
Posty: 655
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:24
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: www.miniaturmodelle.net

Post autor: aviaTTor »

No to chyba muszę i ja się zdecydować na zakupy w tym sklepie-ciekawy asortyment trudno dostępny-jak coś nabędę to się pochwalę:))))
jacek61
Posty: 38
Rejestracja: 01 sie 2006, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: www.miniaturmodelle.net

Post autor: jacek61 »

Witam!
Kupowałem w tym sklepie kilka razy (m.in. Fakk, Sahimms, Sahimms501, Shis). Płaciłem PayPal. Wszystko bez problemów i szybciutko. Kontakt mailowy po angielsku OK. Polecam!
Mikimoto
Posty: 53
Rejestracja: 14 lut 2008, 20:58
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

.

Post autor: Mikimoto »

Witam

W sklepie tym kupowałem, co prawda niewiele bo tylko sprzęgi PERESVETA...
Mailowy kontakt bdb. (po angielsku), wysyłka bardzo szybka. Można płacić przelewem oraz Paypalem.
Awatar użytkownika
aviaTTor
Posty: 655
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:24
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: www.miniaturmodelle.net

Post autor: aviaTTor »

Mam pytanie czy ktoś już dokonywał zakupów w tym sklepie? Jeśli tak proszę o podzielenie się opinią na temat tego sklepu :)
Ostatnio zmieniony 06 gru 2008, 11:11 przez aviaTTor, łącznie zmieniany 1 raz.
WojtekTT
Posty: 73
Rejestracja: 08 wrz 2008, 21:06
Lokalizacja: Słupsk|Szczecin
Kontakt:

Re: www.miniaturmodelle.net

Post autor: WojtekTT »

Ale to raczej dobra wiadomość, że jest to sklep z UE który na dodatek oferuje modele dość trudno osiągalne na Polskim rynku w dość korzystnych cenach.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2008, 01:49 przez WojtekTT, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oelka
Moderator
Posty: 2183
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:34
Lokalizacja: MDM
Kontakt:

Re: www.miniaturmodelle.net

Post autor: oelka »

krzysztof pisze:sądząc po dostępnych opcjach językowych oraz walutach zakupu jest to sklep z ŁOTWY
Dobrze sie domyśliłeś. Jest to sklep prowadzony przez producenta modeli w H0 z Łotwy.
W TT widzę głownie ofertę producentów z Rosji: TT-model i Peresvet.

Krzysztof
Ostatnio zmieniony 27 paź 2008, 22:03 przez oelka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: www.miniaturmodelle.net

Post autor: krzysztof »

sądząc po dostępnych opcjach językowych oraz walutach zakupu jest to sklep z ŁOTWY
WojtekTT
Posty: 73
Rejestracja: 08 wrz 2008, 21:06
Lokalizacja: Słupsk|Szczecin
Kontakt:

www.miniaturmodelle.net

Post autor: WojtekTT »

Strona: www.miniaturmodelle.net właściciel nieznany.
Prawdę powiedziawszy mam problem żeby ustalić w którym kraju znajduje się ten sklep. Udało mi się go odnaleźć poprzez ebay, gdzie widnieje jako sklep o tej samej nazwie, z tym że ceny w samym sklepie są tańsze niż na ebay'u no i co jest ogromną zaletą sprzedają peresveta w ilości ogromnej, a wiem że sporo osób wręcz poluje na sprzedawców w UE która oferuje produkty tej firmy.

Jedynie dla porównania powiem, że zakupiłem od pewnego sprzedawcy na ebayu zestaw wagonów Peresveta za 100 euro, a ten skromny sklepik sprzedaje go za nie mniej nie więcej 64 euro plus stosunkowo tania wysyłka.


Jeśli ktokolwiek spróbuje zrobić tam zakupy to proszę podzielić się wrażeniami :)
Ostatnio zmieniony 27 paź 2008, 19:37 przez WojtekTT, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości