Makieciarz / www.makieciarz.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 1643
Rejestracja: 23 kwie 2007, 22:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Misiek »

czy korespondcencję w sprawie nie dostarczonych od kilku lat artykułów też mogę wkleić?
ostatnio znalazłem dowód wpłaty za te drobiazgi, których się do dzisiaj nie doczekałem, mimo kilku ponagleń.... znaczy się wysłanych e-majli na które nie doczekałem się odpowiedzi.
wpłata została wysłana 9.11.2004.
potem było jakieś ściemnianie o czekaniu na części od "producenta"
od ostatniego mojego e-majla z maja 2006 jest cisza...
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: makieciarz »

Wypowiedzieć się, a nie cytować korespondencję jak by Pan nie widział tej subtelnej różnicy!
Awatar użytkownika
Adamczewski
Posty: 494
Rejestracja: 23 lip 2007, 16:44
Lokalizacja: Pomorskie/UK
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Adamczewski »

A co, czegos Pan się boi? Jakieś tajemnice przekazał Pan w swojej korespondencji do mnie? Coś przeinaczyłem na Pańską niekorzyść?
Po to jest ten dział, żeby inni mogli wypowiedzieć się na temat jakości obsługi - w Pana przypadku widać że nie na wysokim poziomie.

PS. moderatora proszę o usunięcie nazwiska tego Pana.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2008, 21:04 przez Adamczewski, łącznie zmieniany 1 raz.
makieciarz
Posty: 627
Rejestracja: 14 kwie 2006, 09:52
Lokalizacja: Görlitz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: makieciarz »

A czy pytał Pan o zgodę na wklejenie korespondencji? to tak w ogóle na marginesie. I nadal nie rozumiem w czym problem, gdyby kupił Pan cztery w czasie trwania aukcji na pewno by je Pan dostał - gwarantuję to, że w międzyczasie zauważyłem niezgodność stanu magazynowego, zmieniłem to bo nie mam ochoty ich więcej rozkompletowywać, to jakieś przestępstwo że zmieniłem stan magazynowy w czasie trwania aukcji. Nadal będę się upierał nad faktem że nie wyraziłem zgody na wklejenie naszej korespondencji, użycie przez Pana mojego nazwiska w niej zawartego i robienia jakichś afer z niczego.
Awatar użytkownika
Adamczewski
Posty: 494
Rejestracja: 23 lip 2007, 16:44
Lokalizacja: Pomorskie/UK
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Adamczewski »

Co prawda nie miałem "szczęścia" zawarcia transakcji z Panem Makieciarzem, ale dzisiejsza przygoda skutecznie mnie odstraszyła od tego sprzedawcy.
Od dłuższego czasu obserwowałem na Allegro aukcję 4szt talbotów KVG/CTL, która była powtarzana kilka razy i nie cieszyła się zainteresowaniem. Kiedy stan mojego konta pozwolił mi wreszcie na ich zakup, postanowiłem jeszcze zapytać o ewentualną zniżkę przy zakupie 4szt od razu. Oto odpowiedź jaką otrzymałem:
ale mam jeden ostatni
Odpisałem że na aukcji były przecież dostępne 4. W tym momencie odświeżyłem stronę z aukcją. I nagle z 4 zrobił się jeden. Trudno, pewnie sprzedał poza Allegro. Ale kolejny mail od Pana Makieciarza:
nie, na aukcji jest jeden, nie możliwe
No facet sobie jaja robi czy co?! Moja reakcja:
taaa... bo liczba sztuk została zmieniona zaraz po moim zapytaniu. proszę nie robić ze mnie wariata. aukcja była powtarzana kilka razy i zawsze były 4 sztuki, teraz nagle dziwnym trafem zrobił się jeden. kupiłbym te wagony i bez rabatu. jeśli tak postępuje się z klientami jeszcze przed zawarciem transakcji, to boję się pomyśleć, jak jest już po przelaniu kasy na pańskie konto.
I znowu Pan Makieciarz:
Witam
tak bo 3 sprzedałem na aukro i zapomniałem zmienić stan. Z czym Pan ma problem, gdyby Pan kupił 4 na aukcji przed zmianą stanu wówczas musiałbym rozkompletować kolejne 3 zestawy ot i tyle, a Pan się boi o czymś myśleć, nie rozumiem.
Heda
Gratuluję podejścia do klienta. Nie chodzi już o żadne rabaty, bo akurat te wagony mi się podobały, już nie chodzi o te kilka złotych. Ale sposób informowania klienta godny naśladowania.
Pawelec
Posty: 484
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:25
Lokalizacja: Sz-n Śródmieście/Podjuchy
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Pawelec »

Narazie nie narzekam, choć trochę czekałem. Dobry kontakt e-mail z Makieciarzem.
Polecam
Awatar użytkownika
Jacekk
Posty: 520
Rejestracja: 09 kwie 2006, 09:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Jacekk »

maciej_kolej pisze: Moje czekanie wyczerpało się po ponad 43 dniach.
Ja dzisiaj zrezygnowałem z mojego zamówienia po 140 dniach :evil:
Ostatnio zmieniony 25 cze 2007, 21:50 przez Jacekk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Maciej »

miki pisze:W zasadzie ten wpis powinien się tu znaleźć tydzień temu, ale z tzw. powodów obiektywnych :oops: znajduje się dopiero teraz. Brakująca część zamówienia dotarła kurierem, najdłuższa transakcja nowoczesnej europy zakończona. Lepiej późno niż wcale....wniosek płynie taki - co nagle to po .....a wszystko dobre co się dobrze kończy :mrgreen:
To masz szczęście, ja dziś zarządałem zwrotu w innym sklepie (ciekawe czy wpłaci kasę na czas :shock: ). Moje czekanie wyczerpało się po ponad 43 dniach.
miki
Posty: 1269
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:56
Lokalizacja: Lipowo k.Glinianki
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: miki »

W zasadzie ten wpis powinien się tu znaleźć tydzień temu, ale z tzw. powodów obiektywnych :oops: znajduje się dopiero teraz. Brakująca część zamówienia dotarła kurierem, najdłuższa transakcja nowoczesnej europy zakończona. Lepiej późno niż wcale....wniosek płynie taki - co nagle to po .....a wszystko dobre co się dobrze kończy :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 2022
Rejestracja: 10 kwie 2006, 05:36
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Marcin »

Napędy Viessmana zamawiam tylko u producenta. To tak poza tematem. A o makieciarzu juz pisałem.
Kilkujadek
Posty: 3295
Rejestracja: 13 kwie 2006, 19:34
Lokalizacja: Ciechanów
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Kilkujadek »

K4ULTRA pisze:Nie wiem skąd tylu niezadowolonych współpraca z właścicielem sklepu bez najmniejszych kłopotów.
No to zobacz tu -
miki pisze:Bez żadnych problemów, gadżety zamówione na wiele tygodni w przód - również. Głównie chodzi o napędy różnych rodzajów, np Viessmann...
miki pisze:6 napędów zamówionych w połowie kwietnia. Dość szybko dosżły 3 ale 2 bez polaryzaji. Reszty do dziś brak. Kontaktu również
„Jak się nie psewrócis, to się nie nałucys” :lol: :lol: :lol:
Na początku roku w związku ze zniknięciem z Forum tematu "Giełda" podjęta została decyzja o amnestii dla tego sprzedawcy w nadziei że nastąpi jakaś poprawa. Niestety ta decyzja nie była jednak słuszna... :/
Ostatnio zmieniony 12 cze 2007, 19:09 przez Kilkujadek, łącznie zmieniany 1 raz.
miki
Posty: 1269
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:56
Lokalizacja: Lipowo k.Glinianki
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: miki »

6 napędów zamówionych w połowie kwietnia. Dość szybko dosżły 3 ale 2 bez polaryzaji. Reszty do dziś brak. Kontaktu również
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10278
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: ArturSchŁ »

K4ULTRA pisze:Nie wiem skąd tylu niezadowolonych współpraca z właścicielem sklepu bez najmniejszych kłopotów.
Wypowiedzi (negatywne) na Forum dopingują sprzedawców do lepszej obsługi ...i O TO chodzi !!
:mrgreen:
Awatar użytkownika
Przemek
Posty: 170
Rejestracja: 11 maja 2006, 01:44
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: Przemek »

Pierwszy zakup węglarki super kontakt w ten sam dzień wysłana paczka :) Polecam
K4ULTRA
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2006, 18:50
Lokalizacja: Małęczyn Nowy
Kontakt:

Re: Makieciarz / www.makieciarz.pl

Post autor: K4ULTRA »

Nie wiem skąd tylu niezadowolonych współpraca z właścicielem sklepu bez najmniejszych kłopotów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości