Przejrzałem cały ten wątek, niestety sporo zdjęć zniknęło i nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać aby nie rozbierać czegoś niepotrzebnie. Mam więc pytania:
1. Czy oprócz ramy 209980 potrzebne będą jakieś części ?
2. Czy jest gdzieś jakiś tutorial w tym temacie ?
3. Jeżli nie ma to co trzeba niezbędnie rozebrać, jeżeli trzeba rozebrać całą górę to u Czechów znalazłem jak to zrobić do tego momentu (patrz zdjęcie) tylko co dalej ?
Dziękuję za wszystkie sugestie, Staszek

