
Używana jest żywica firmy BOLL:



do zakupienia w wielu miejscach, także na Allegro, w cenie odpowiednio <20 zł, <50 zł.
Jestem na etapie prób, które wypadły bardzo zachęcająco.
Przy małych porcjach warto użyć wagi kuchennej do precyzyjnego odmierzenia proporcji żywica - utwardzacz lub naczyńka z podziałką przy większych porcjach żywicy.