Igramodel (CZ )

Przybliżamy firmy i ich ludzi

Moderator: mod-Tabor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2302
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Igramodel (CZ )

Post autor: Borczy »

womo pisze: 10 mar 2024, 21:28 Nie wiem jak gotowce ale składaki cysterny mam i bardzo fajnie się je robiło :lol: Jarek kara za lenistwo cię dogoniła, trzeba było sobie złożyć :P
Wierz mi ,że gdyby był kit to bym nawet się nie zastanawiał :P
Awatar użytkownika
womo
Posty: 2392
Rejestracja: 19 maja 2008, 13:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Igramodel (CZ )

Post autor: womo »

Nie wiem jak gotowce ale składaki cysterny mam i bardzo fajnie się je robiło :lol: Jarek kara za lenistwo cię dogoniła, trzeba było sobie złożyć :P
Awatar użytkownika
NemoTT
Posty: 220
Rejestracja: 26 paź 2023, 20:41
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Igramodel (CZ )

Post autor: NemoTT »

Odruchowo wszedłem na stronę tego producenta. Do tej pory nie miałem żadnego wagonu Igry, ale po Twojej recenzji nie żałuję. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2302
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Igramodel (CZ )

Post autor: Borczy »

Nie było tego producenta więc jest :P
Utworzyłem wątek bo chciałem wyrazić swoją opinię na temat wagonu bufetowego 97200003, który to nabyłem dzisiaj na giełdzie. Nie napiszę nic bo na forum nie wolno przeklinać :lol: .
Na poważnie, cena vs jakość - pomyłka, jakość wykonania na poziomie ciut lepiej niż TTmodel. Plamy na pudle, niedoróbki materiałowe, elementy do montażu z tworzywa z lat 90-tych. Oni chyba przespali postęp technologiczny. Jedyny plus to pomysł na sam wagon.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagraniczni producenci”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości