Ankiety i wnioski do Piko i Roco

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wlodar
Posty: 969
Rejestracja: 11 kwie 2006, 17:52
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ankiety i wnioski do Piko i Roco

Post autor: wlodar »

Gdzieś czytałem (nie pamiętam gdzie), ponadto TT ewidentnie znika z ich strony, co by to potwierdzało.
mae
Posty: 196
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ankiety i wnioski do Piko i Roco

Post autor: mae »

Skąd taka informacja na temat Roco?
Awatar użytkownika
wlodar
Posty: 969
Rejestracja: 11 kwie 2006, 17:52
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ankiety i wnioski do Piko i Roco

Post autor: wlodar »

Roco, to chyba ostatecznie (znów) rezygnuje z TT, ale Piko zapowiedziało BR93 w H0, również w wersji TKt1. Może to by mogli zrobić w TT (bo o EN57, czy SP45 to chyba możemy zapomnieć)? MTB też na razie nic w TT PKP nie proponuje (a liczyłem na ET21). Osobiście wolałbym TKt2 niż TKt1, ale jak nie ma co się lubi... Skoro BR83 wyszło w obu skalach, to może BR93 też w TT zrobią? A jak będzie BR93, to można spodziewać się również wersji PKP.
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 208
Rejestracja: 23 gru 2019, 11:08
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Ankiety i wnioski do Piko i Roco

Post autor: Tomasz »

Po ogłoszeniu nowości przez Piko na rok 2022 czujemy zapewne duży zawód...
Na stronie Piko mają zakładkę, gdzie można pisać wnioski i sugestie.
Myślę, że jak sporo ludzi napisze, że mogliby jednak coś zrobić w oznaczeniach PKP w TT to może coś to da :)

https://www.piko-shop.de/?a=Neuheitenvo ... IbEPKIEiqM


Roco jeszcze nie ogłosiło nowości i mam nadzieję, że po przeprowadzce fabryki zrobią również coś na nasz rynek ale w między czasie prowadzą ankietę dotyczącą jakości obsługi klienta i metod zasilania (pewnie chcą zbadać rynek ile osób używa analog a ile cyfrę).
W tym przypadku również jeśli w tej ankiecie zobaczą sporo osób z Polski zbierających TT (bo jest tam pytanie skąd jesteś) to może to coś dać.
A na końcu ankiety jest miejsce na wolne wnioski i tu znowu można im coś zasugerować.

https://app.umfrageonline.com/s/ev7te4k

Pamiętajmy, że kropla drąży skałę :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości