Z21 App na PC

Rodzina Roco, także Lokmausy i nowsze

Moderator: mod-Elektryka i DCC

ODPOWIEDZ
Marsal
Posty: 145
Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:05
Lokalizacja: Gdynia / Rumia
Kontakt:

Re: Z21 App na PC

Post autor: Marsal »

W systemie Android zainstalowanym w taki sposób na PC (laptopie) nawigujemy myszą. :) Dobre. 8)
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10297
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Z21 App na PC

Post autor: ArturSchŁ »

1.jpg
2.jpg

Z21 App jest napisana na Androida. Można ją zainstalować na starym laptopie (lub stacjonarce), ba, nawet OBOK Windows. :mrgreen:

Już od jakiegoś czasu dostępne są w sieci (na YT) opisy jak to zrobić, :idea: wierzcie mi - KAŻDY jest w stanie to wykonać samemu.

Potrzebny jest laptop i dysk USB:
:arrow: ze strony Rufus pobieramy program do wgrania obrazu ISO na bootowalny USB,
:arrow: sam plik ISO pobieramy ze strony android-x86.org.

Rufusem wgrywamy obraz instalki Androida na dysk USB, restart komputera -> startuj z USB !!
Pojawia się pytanie czy uruchomić Androida czy zainstalować na dysku, wgrywamy wybierając istniejącą partycję Windows,
wtedy pojawia się pytanie czy zainstalować Boot Managera pozwalającego przy stracie komputera wybrać czy chcemy wystartować Androida czy Windows. :D
Oczywiście można wybrać również inny sposób, zrobiłem jak powyżej i mi zadziałało z marszu. ;)

Po zainstalowaniu Androida konfigurujemy go jak zwykły telefon, jeśli przenieśliśmy naszą konfigurację z telefonu czy tabletu, to powinniśmy już mieć zainstalowaną appkę Z21 App.
Podpinamy się do WiFi z21, na telefonie/tablecie export naszego layoutu (makiety) po WiFi, pojawia się laptop/PC, moment i gotowe.
:mrgreen:

:idea: Cała procedura instalacji Androida na PC opisana jest w w/w filmikach YT, gdzie odsyłam w przypadku pytań/problemów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Roco multiMAUS /Z21”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości