Modelmania / www.modelmania.com.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
AS-62
Posty: 162
Rejestracja: 26 sie 2007, 23:06
Lokalizacja: podkarpacie Brzozów
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: AS-62 »

Potwierdzam wycofałem zamówienie z MM i kupiłem w ŚM. TP1 dwie ceny, dwie wersje dekodera
Wojtek_Kraków
Posty: 1651
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Wojtek_Kraków »

Kup w świecie modeli w Rybniku.
Wyjdzie Ci taniej i z tego co ostatnio patrzyłem była od ręki.
Awatar użytkownika
michuchu
Posty: 315
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Modelmania - Tp1

Post autor: michuchu »

Zapewne znajdą się tu koledzy, którzy podobnie jak ja złożyli w sklepie Modelmania zamówienie na parowóz Tp1 z dźwiękiem. Wg informacji ze sklepu, w modelu ma być włożony dekoder Piko, a ten niby jest niedostępny.
W związku z tym chciałem zapytać, czy macie jakąkolwiek wiadomość ze sklepu o statusie swojego zamówienia, bo ja - ku memu zaskoczeniu - nie otrzymałem od jakiegoś czasu żadnej odpowiedzi. Spodziewam się, że takich zapytań mieli ostatnio więcej, więc może któryś z Was otrzymał jakąś odpowiedź, jakiś szacowany termin realizacji, itp?
Awatar użytkownika
wlodar
Posty: 969
Rejestracja: 11 kwie 2006, 17:52
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: wlodar »

Modelmania poszerza ofertę o modele komiksów https://www.modelmania.com.pl/index.php?cPath=2925
W opisie produktu czytamy: "Artykuł modelarski przeznaczony dla osób powyżej 8 roku życia. Model gotowy, nie wymaga sklejania i malowania".
https://www.modelmania.com.pl/product_i ... _id=132462 :mrgreen:
Ciekawe, czy będzie zestaw do samodzielnego montażu (scenariusz zamiast wypraski z polistyrenu, ołówek i piórko z tuszem zamiast kleju, no i farby). :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

ArturSchŁ pisze: 04 gru 2020, 15:02PIKO zmieściło na FB album - Mikołajki 2020, w którym znalazły się zdjęcia z MM:
:arrow: Link do PIKO Polska na FB.
Niestety ręka fotografowi nie drgnęła na modele TT w przedostatniej gablocie. 8) Może nie ma tam PIKO ??
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 715
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Robcio1910 »

Trochę się naczekałem na podbijarkę. Zamówiłem 22.11.2020r. i ... się doczekałem 23 grudnia 2020r., po interwencji Szefa p. Adama ...
Dziękuję
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 2560
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:55
Lokalizacja: Łubowo
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Mariusz »

Pragnę pochwalić, podziękować i życzyć załodze rozwoju i sukcesów. Zaszalałem sobie w grudniu :mrgreen:
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10277
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: ArturSchŁ »

PIKO zmieściło na FB album - Mikołajki 2020, w którym znalazły się zdjęcia z MM:

mm1.jpg
mm2.jpg
mm3.jpg

:arrow: Link do PIKO Polska na FB.
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Maciej »

MichalH pisze:Jedna uwaga to brak możliwości wybrania paczkomatu tylko się podpowiadają gotowe na liście wg kodu pocztowego adresu dostawu,
a wcale to nie musi być najwygodniejszy paczkomat. Przynajmniej ja nie znalazłem opcji wpisania dowolnego paczkomatu, ale może mam oko z guzika :) Rozwiązałem to celując samym kodem pocztowym w oczekiwany paczkomat :)
Wystarczy podać w uwagach zamówienia "swój" paczkomat. ;)
Awatar użytkownika
MichalH
Posty: 129
Rejestracja: 02 sie 2011, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: MichalH »

Jedna uwaga to brak możliwości wybrania paczkomatu tylko się podpowiadają gotowe na liście wg kodu pocztowego adresu dostawu,
a wcale to nie musi być najwygodniejszy paczkomat. Przynajmniej ja nie znalazłem opcji wpisania dowolnego paczkomatu, ale może mam oko z guzika :) Rozwiązałem to celując samym kodem pocztowym w oczekiwany paczkomat :)
Awatar użytkownika
solar
Posty: 553
Rejestracja: 26 wrz 2007, 17:49
Lokalizacja: Dębica/Zawierzbie
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: solar »

Też byłem przerażony podczas zamówienia, że nie ma paczkomatów. Kliknąłem F5 i na szczęście pojawiły się. :P
A tak w ogóle to szczerze polecam "Modelmanie" - wielokrotnie dokonałem tam zakupów i jestem naprawdę zadowolony!!!

Pozdrawiam pracowników "Modelmania" !! :mrgreen:

...zabrzmiało to, jak okrzyk z czasów PRL'u :lol: :mrgreen:
Ale prawdziwy !! :lol:
slawek
Posty: 502
Rejestracja: 14 lut 2009, 19:24
Lokalizacja: Krzyż Wlkp. - Poznań
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: slawek »

Martint1 pisze:Poprostu napisz w zamówieniu jest okienko wiadomość do zamówienia lub coś takiego i napisz do którego paczkomatu chcesz i ci wyślą ja tak robiłem i wysyłali .
jest ok, chwilowa niedyspozycja systemu, po ok 30 min pojawiła się opcja paczkomatu, finalnie zamówienie przed samą godz 14 złożone, płatnośc - przelew natychmiastowy i jest już powiadomienie, że przesyłka w drodze i nie ogląda się za siebie:)
Martint1
Posty: 125
Rejestracja: 11 wrz 2017, 18:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Martint1 »

Poprostu napisz w zamówieniu jest okienko wiadomość do zamówienia lub coś takiego i napisz do którego paczkomatu chcesz i ci wyślą ja tak robiłem i wysyłali .
slawek
Posty: 502
Rejestracja: 14 lut 2009, 19:24
Lokalizacja: Krzyż Wlkp. - Poznań
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: slawek »

hej, wie ktoś czy sklep jakoś działa? chciałem zrobić zamówienie ale nie ma opcji paczkomatu, a z innej dostawy zrezygnuję
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 208
Rejestracja: 23 gru 2019, 11:08
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Modelmania / www.modelmania.com.pl

Post autor: Tomasz »

Zdecydowanie polecam.

Wróciłem właśnie do TT po 25 latach i w grudniu zrobiłem zakupy w większości dostępnych sklepów w Polsce.
Także mam porównanie kilku sklepów na raz i to osoby, która tak na prawdę po raz pierwszy robi zakupy na naszym TT loko podwórku i w Modelmani kontakt ze sklepem jak i czas realizacji był najlepszy ze wszystkich sklepów, w których coś kupowałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości