Elektrosadzarka Rubikus

Cała reszta o naszej skali

Moderator: mod-Ogółem

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zbyszek Zajner
Posty: 581
Rejestracja: 10 kwie 2006, 13:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: Zbyszek Zajner »

piotrek092 pisze:OK,temat zamykamy ,ale ilu jeszcze się sparzy na tych wyrobach i po co, ale sam fakt masz sprzęt robota trwa a tu zonk ,sam jak pisałem wcześniej odczułem na własnej skórze !! Nikt go nie oczernia i nie ma zamiaru ,sam to robi skutecznie :shock: ale uważam że opinia/opinie zmotywują Jego do poprawy swoich wyrobów.
I tu się z Tobą w 100% zgadzam. To nauczka dla producenta a dla naszych kolegów z forum punkt do zastanowienia się czy warto?

Pozdrawiam Wszystkich..
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: piotrek092 »

OK,temat zamykamy ,ale ilu jeszcze się sparzy na tych wyrobach i po co, ale sam fakt masz sprzęt robota trwa a tu zonk ,sam jak pisałem wcześniej odczułem na własnej skórze !! Nikt go nie oczernia i nie ma zamiaru ,sam to robi skutecznie :shock: ale uważam że opinia/opinie zmotywują Jego do poprawy swoich wyrobów.
Awatar użytkownika
Zbyszek Zajner
Posty: 581
Rejestracja: 10 kwie 2006, 13:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: Zbyszek Zajner »

Piotrek,

ja zamknąłem temat bo rozstałem się całkowicie z Rubikusowym produktem. Nie chcę Pana Pietrzaka ( Rubikus ) oczerniać czy cokolwiek bo nie w tym rzecz. Po prostu zamieniłem sadzarkę na Fallera i tyle .Ta póki co sieje jak głupia. Wiem, że drogo, jasne ale już mam dość półśrodków i z tych oszczędności guzik zostaje. Wiem, że na ATOX stworzył pierwszy model sadzarki a Rubikus ją niby ulepszył. NIe ma co fermentu siać. Po prostu słaby produkt i tyle. Mamy jeden temat więcej dla naszych następców. Ot tyle. A że MM się zachowała super, to tylko świadczy o nich i o ich profesjonalizmie. Jeszcze raz szacunek dla Pani Doroty, która zadbała, że w dwa dni przyszła sadzarka Fallera i już ją mam.

Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za podpowiedzi.

Zbyszek
Wojtek_Kraków
Posty: 1651
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: Wojtek_Kraków »

piotrek092 pisze:Może to złośliwość rzeczy martwych tj rubikusowych.
Coś na rzeczy być musi
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: piotrek092 »

Ja bym tematu nie zamykał, swoją sadzarke kupiłem dość dawno bezpośrednio u rubikusa na allegro, padła po miesiącu, naprawił na gwarancji trwało to 3 miesiące, potem znowu padła ale tym razem zero kontaktu z rubikusem i po ptokach, naprawił mi kol elektronik i jakoś tam działa, tu reklamację masz całe szczęście w MM, a co potem. Ogólnie skarżą się ludzie na jego wyroby,jednemu (pisał na fb)) padły dekodery. Na FM też jadą po nim. Może to złośliwość rzeczy martwych tj rubikusowych.
Awatar użytkownika
Zbyszek Zajner
Posty: 581
Rejestracja: 10 kwie 2006, 13:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: Zbyszek Zajner »

Witam Was ponownie.
Temat można zamknąć i usunąć. Mega duży plus dla MODELMANII. Towar wadliwy odebrany, nowy zakupiony. Wielkie dzięki dla Pani Doroty K. za cierpliwość, profesjonalizm i podejście do Klienta. Oby wszyscy sprzedawcy tacy byli, byłoby super.

Pozdrawiam,

Zbyszek
Awatar użytkownika
Zbyszek Zajner
Posty: 581
Rejestracja: 10 kwie 2006, 13:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: Zbyszek Zajner »

Ja nie znalazłem. Dzięki Wojtek.

Pozdrawiam,

Zbyszek
Wojtek_Kraków
Posty: 1651
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: Wojtek_Kraków »

Tylko kontakt z MI. Nawet nie wiem czy ma jakąś swoją www.
Awatar użytkownika
Zbyszek Zajner
Posty: 581
Rejestracja: 10 kwie 2006, 13:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: Zbyszek Zajner »

A masz jakiś aktualny namiar na niego? Czy tylko ten z MI?
Wojtek_Kraków
Posty: 1651
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: Wojtek_Kraków »

Myślę że MM załatwi sprawę i będzie ok choc ciekawe ile to potrwa.
Możesz tez w razie co bezpośrednio napisać do rubikusa. Też interesujące jak się zachowa.
Awatar użytkownika
Zbyszek Zajner
Posty: 581
Rejestracja: 10 kwie 2006, 13:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: Zbyszek Zajner »

Cześć,

Dotarłem do tej pyskówki ma MI. Aż się sam na siebie wkurzam, że chcę dać swoim zarobić a tu taki numer sadzarka odwalą. Cóż, napisałem do MM, zobaczymy jak się zachowają.

Pozdrawiam,

Zbyszek
Wojtek_Kraków
Posty: 1651
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: Wojtek_Kraków »

Na modelarstwo.info była cała dyskusja o tych elektrosadzarkach. Ogólnie odniosłem negatywne wrażenie i rubikus chyba nie cieszy się dobrą opinią.
Ktoś nawet na MI sprzedawał własne wyroby i taniej niż rubikus.
Awatar użytkownika
Zbyszek Zajner
Posty: 581
Rejestracja: 10 kwie 2006, 13:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: Zbyszek Zajner »

Dzięki. Jedną zrobiłem ale mnie pokopała bo źle zrobiłem izolację. Z łapki nie była a moduł kupiłem od jednego z kolegów z forum. Możliwe jest, że się spaliła? Kurde dopiero co zacząłem siać i dupa. Sorki ale cały dzień łaziło mi po głowie sianie ajak zacząłem to taka historia.

Dzięki jeszcze raz. Spróbuję zareklamować...

Zbyszek
Awatar użytkownika
Misiek
Posty: 1643
Rejestracja: 23 kwie 2007, 22:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: Misiek »

zareklamuj w sklepie
i kup/zrób już raczej coś z łapki na muchy
Awatar użytkownika
Zbyszek Zajner
Posty: 581
Rejestracja: 10 kwie 2006, 13:49
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Elektrosadzarka Rubikus

Post autor: Zbyszek Zajner »

Panowie,

Kupiłem w Modelmaniii ową elektrosadzarkę. Zacząłem siać trawę i po około 2 minutach ektrosadzarka padła. Buczy jak na samym początku ale brak pola magnetycznego? Macie jakieś doświadczenia z tym urządzeniem? Minus był podpięty do gwoździka, plus na sitku, pełnia szczęścia i na raz koniec. Co może być przyczyną braku pola?

Pozdrawiam,

Zbyszek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogółem”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość