ST43 od MTB

Moderator: mod-Tabor

ODPOWIEDZ
Wojtek_Kraków
Posty: 1651
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: Wojtek_Kraków »

wojtek_ pisze:Takie oczoj3bne kolory to po 2003 roku się pojawiły, zaraz po likwidacji żółtych czół więc jakoś tak ep.V/VI.
Czyli dla zwolenników IV ep trzeba będzie przemalować i od razu poprawić inne braki;)
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 1737
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:29
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: krzysztof »

Wojtek_Kraków pisze:Czyżby już w sprzedaży???
tak. hobbyshop.cz tez już go ma
Awatar użytkownika
wojtek_
Posty: 472
Rejestracja: 31 mar 2007, 23:17
Lokalizacja: swidnik
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: wojtek_ »

Takie oczoj3bne kolory to po 2003 roku się pojawiły, zaraz po likwidacji żółtych czół więc jakoś tak ep.V/VI.
A ja mam dwa pytanie:
1. gdzie są real-foty tego produktu oraz
2. kiedy przeceny?
;-D
Wojtek_Kraków
Posty: 1651
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: Wojtek_Kraków »

Opis jest jeszcze ciekawszy:
zmienne światła białe/czerwone konfigurowane za pomocą przełączników wewnątrz modelu

Tzn co?
Żeby włączać i wyłączać światła czerwone trzeba grzebać w modelu i przełączać ręcznie?
Hmm

A druga rzecz to czy zielony rumun to będzie epoka VI? Bo na stronie producenta nie mogę znaleźć a na aukcji jest właśnie VI.
Awatar użytkownika
wicy
Posty: 1703
Rejestracja: 23 mar 2014, 08:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: wicy »

Tylko opis to mały chwyt marketingowy :(
[nfo]wszystkie osie napędzane- oświetlenie zmienne - z przodu trzy białe - z tyłu dwa czerwone światła[/nfo]
Wojtek_Kraków
Posty: 1651
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: Wojtek_Kraków »

piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: piotrek092 »

590 ZL ?? Mimo szczerych chęci zakupu tego pseudo RUMUNA poczekam na testy fachowców i ich opinie ;)

Added in 16 minutes 58 seconds:
Wracając Z TRYB PIOTROWSKICH trafiliśmy na ST 43 w skali 1;1. MTB dup -- nie urywa , jest jaki jest, w naszej TT na bezrybiu i rak ryba :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
wicy
Posty: 1703
Rejestracja: 23 mar 2014, 08:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: wicy »

Rumun na Trybunałach cieszył się dość sporym zainteresowaniem. Za chwilę pojawią się głosy krytyki a mnie na chwilę obecną zastanawia jedno: MTB wystawiło ST43-397 a na stronie w przygotowaniu jest ST43-364. Czyżby szykował się drugi model, jak z EU05 i EP05?
AK
Posty: 347
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: AK »

W temacie udostepnienia plików ST43 patrz tutaj
viewtopic.php?p=144979#p144979
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 3807
Rejestracja: 05 paź 2006, 00:02
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: Ranger »

Popieram, ostatnio nam jedną lokomotywę konkretnie skopali. Nie nadaje się do szlifowania nawet :)
AK
Posty: 347
Rejestracja: 13 cze 2008, 18:47
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: AK »

Proponowałem MTB wsparcie ale nie dostałem odpowiedzi :roll:
Jak by byli zainteresowani to mógłbym udostępnić rysunek 3D tej lokomotywy wykonany na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej gratis :mrgreen:
Tak przy okazji jak ktoś chciałby sobie podrukować mogę podesłać pliki STL z tym że jak się za to SHAPEWAYS zabierze to efekt może być różny
Wojtek_Kraków
Posty: 1651
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: Wojtek_Kraków »

Bo to trzeba by było zasypać Pana z MTB mailami od wszystkich użytkowników jednego i drugiego forum co powinien poprawić.
Bo inaczej model może się nie sprzedać w oczekiwanych przez niego ilościach a przecież wszyscy bardzo liczymy i wierzymy w firmę MTB ;)

A tak na serio to może lepiej niech nie wypuszcza gniota bo na prawdę będzie się słabo sprzedawał i potem znowu kolejna firma wyciągnie z tego wniosek że w Polsce to się TT nie sprzedaję i bez sensu coś dla nich robić.
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: piotrek092 »

Było wysłać ,ale co to by dało - nic. Model jest w końcowej fazie montażu i nie sądzę aby coś poprawili mając gotowe formy,najwyżej malowanie.I tak sporo sprzeda tych loków.
Awatar użytkownika
DBv
Administrator
Posty: 1941
Rejestracja: 04 kwie 2006, 23:05
Lokalizacja: Wałbrzych-Wrocław
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: DBv »

No właśnie... Okienko, a pewnie i można by coś jeszcze wynaleźć: żaluzje nie takie, otwory pod poręcze nie takie, malowanie nie takie... Obejrzałem model H0 i wybrałem jedną rzecz, która moim zdaniem psuje cały ogład czy też wrażenie modelu - wspomniane tu lemiesze. Celowo wspomniałem o jednej, moim zdaniem kluczowej, kwestii bo wtedy jest szansa, że coś jeszcze ktoś będzie chciał poprawiać. Jak bym wysłał listę 28 rzeczy (istotniejszych i mniej istotnych) to by się normalnie odechciało cokolwiek robić...
bankier
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2015, 14:06
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: bankier »

Chyba na okienko temu Misiu to będzie za późno :|
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spalinowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości