ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: JarUs »

Wiadomość na PW
SM
Posty: 30
Rejestracja: 15 wrz 2008, 08:36
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: SM »

JarUs pisze:Też chciałbym coś pozytywnego napisać o sklepie, ale zamówienie złożone 21.12.2015r do tej pory nie zostało zrealizowane :/
Witam.
Dawno tu nie zaglądałem więc odpowiadam :
Zamówienia z 21.12.2015 zostały wszystkie zrealizowane więc jeżeli o czymś nie wiem to proszę o wiadomość na PW a postaram się dojść do tego co się stało.
Siomar pisze:Potwierdzam to co napisał przedmówca. Ten sklep to pomyłka, sprzedają towar, którego nie mają na stanie ale jest w ofercie. Pieniążki przyjmuję bardzo chętnie ale z realizacją zamówienia już tak wesoło nie jest. Taka sytuacja spotkała mnie u nich dwukrotnie, jedno zamówienie z września 2015 wcale nie zostało zrealizowane, teraz po kilku telefonach obiecali odesłać pieniądze. Odradzam wszystkim.
Ponieważ nie wiem z kim rozmawiam proszę tez o wiadomość na PW - nie bierzemy pieniędzy za coś czego brak na magazynie. We wrześniu widzę jedno niezrealizowane zamówienie, ale nie zostało potwierdzone zapewne z powodu braku towaru. Ale jeżeli faktycznie coś z naszej strony jest nie tak to proszę pisać na sklep@swiatmodeli.com - nie może być niewyjaśnionych problemów.
Pozdrawiam
Ryszard Herok
SM Rybnik
Siomar
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2014, 13:57
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Siomar »

Tak Kolego. Mam na myśli ten właśnie sklep z Rybnika. Dodam jeszcze, że podczas dokonywania zakupów widać, który towar jest dostępny, a który nie. Strona również informuje jeśli zamawiasz większą ilość niż jest na stanie magazynowym. W tym przypadku nic takiego nie miało miejsca, więc towar powinien być dostępny.
Pozdrawiam Marek
Tomasz Czapik
Posty: 82
Rejestracja: 04 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Tomasz Czapik »

Siomar pisze:Potwierdzam to co napisał przedmówca. Ten sklep to pomyłka, sprzedają towar, którego nie mają na stanie ale jest w ofercie. Pieniążki przyjmuję bardzo chętnie ale z realizacją zamówienia już tak wesoło nie jest. Taka sytuacja spotkała mnie u nich dwukrotnie, jedno zamówienie z września 2015 wcale nie zostało zrealizowane, teraz po kilku telefonach obiecali odesłać pieniądze. Odradzam wszystkim.
Mhh :| :| A czy Ty na pewno masz na myśli ŚwiatModeli z Rybnika ? A nie Mój Świat Modeli z Chorzowa ?? W tym drugim toco napisałeś to norma. Natomiast faktycznie w Rybniku, ze wzgledu na kłopoty zdrowotne właścicieli coś się ostatnio popsuło z komunikacją, ale nie słyszałem by sprzedawali towar nie na stanie.
Siomar
Posty: 13
Rejestracja: 24 sty 2014, 13:57
Lokalizacja: Lubań
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Siomar »

Potwierdzam to co napisał przedmówca. Ten sklep to pomyłka, sprzedają towar, którego nie mają na stanie ale jest w ofercie. Pieniążki przyjmuję bardzo chętnie ale z realizacją zamówienia już tak wesoło nie jest. Taka sytuacja spotkała mnie u nich dwukrotnie, jedno zamówienie z września 2015 wcale nie zostało zrealizowane, teraz po kilku telefonach obiecali odesłać pieniądze. Odradzam wszystkim.
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: JarUs »

Też chciałbym coś pozytywnego napisać o sklepie, ale zamówienie złożone 21.12.2015r do tej pory nie zostało zrealizowane :/
Awatar użytkownika
Leszek tt
Posty: 104
Rejestracja: 10 paź 2007, 21:39
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Leszek tt »

Bardzo udane zakupy .Polecam :)
AS-62
Posty: 162
Rejestracja: 26 sie 2007, 23:06
Lokalizacja: podkarpacie Brzozów
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: AS-62 »

Witam

Udane zakupy. Zamówienie, szybka dostawa. Dziękuję. :lol:
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 715
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Robcio1910 »

Pierwsze, bardzo udane zakupy. Bardzo miły kontakt telefoniczny. Szybka dostawa.
Szczerze polecam.
Dziękuję
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
solar
Posty: 553
Rejestracja: 26 wrz 2007, 17:49
Lokalizacja: Dębica/Zawierzbie
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: solar »

W czwartek wieczór zamówienie, dziś rano paczuszka !! Czyli: Szybko, sprawnie, bez problemów !! POLECAM !! :>
Lotos
Posty: 36
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:26
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Lotos »

Pojechałem osobiście. Kupowałem po raz pierwszy. Jestem bardzo zadowolony i niechybnie wrócę.
Petuszka
Posty: 139
Rejestracja: 16 gru 2009, 11:34
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Petuszka »

Wczoraj zamówienie dziśiaj przesyłka u mnie w domu Mistrzostwo Świata sklep godny polecenia
SM
Posty: 30
Rejestracja: 15 wrz 2008, 08:36
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Wakacyjna promocja

Post autor: SM »

Zapraszamy do naszego sklepu.
Do końca wakacji modele TT po znacznie obniżonych cenach. .
Promocja będzie aktualna tylko do 31 sierpnia 2013.
www.swiatmodeli.com
Awatar użytkownika
Niejeden
Posty: 465
Rejestracja: 18 sie 2009, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Niejeden »

Dobry kontakt, szybka wysyłka, ciekawa oferta budownictwa kartonowego. Polecam!
Ostatnio zmieniony 20 gru 2012, 20:47 przez Niejeden, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
solar
Posty: 553
Rejestracja: 26 wrz 2007, 17:49
Lokalizacja: Dębica/Zawierzbie
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: solar »

Po raz kolejny dokonywałem zakupów w tym sklepie i oczywiście wszystko bardzo dobrze !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości