Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maciej
Moderator
Posty: 3206
Rejestracja: 10 kwie 2006, 08:49
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Maciej »

Nigdy tu nie kupowałem, trudno mi ten sklep oceniać. Z reguły na Forum TT opisy sklepów są dość rzetelne. Po "wielkiej selekcji" jedyny które mają rację bytu w Polsce z poziomu internetu zaznaczam to Modelmania . Reszta to szmira. Zostaje jeszcze Hobby Schop i wypady do Niemiec Elriva, Sipele Max. No chyba że ktoś ma w swoim mieście taki sklep że ma promocje za zakupy :D
Ostatnio zmieniony 18 mar 2015, 20:42 przez Maciej, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Slawek77 »

Może i tak jest że jeden czy dwóch klientów to nie strata, lecz ludzie się przekonują na własnej skórze, i jak się zorientują na cenach to już nie wracają tak jak ja !! .

Tak to jest ten sklep, bardzo miła obsługa, i jak czegoś nie ma to zamawiają.
Jestem człowiekiem taki że zanim kupię to lubię dotknąć ;) dlatego wygodnie jest mieć na miejscu sklep modelarski z normalnymi cenami.
gonzoTTom
Posty: 308
Rejestracja: 06 kwie 2011, 17:25
Lokalizacja: Bergstadt Tarnowitz
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: gonzoTTom »

Slawek77 pisze:Dodam że Pani za ladą jest strasznie nie miła.

Pewnie obsługa tego sklepu czyta posty na tym forum, więc tracicie klijenta przez takie ceny !!!!!!
....Obsługa sklepu ( szefostwo ) może sobie policzyć ile stracili przez te chore ceny i cwaniactwo !!!!
Zapewniam Cię, że ani Panie (sklep internetowy i stacjonarny), ani szefostwo tego nie czytają, bo już by dawno wyciągnęli wnioski. Właściciel, Pan Adalbert W. patrzy z pozycji monopolisty (Roco/ Fleischmann) i straty jednego lub dwóch klientów nie zauważy. Sklep ma bogatą ofertę w skalach H0, N, Z i inne samoloty czy militaria, więc zawsze coś się sprzeda.
Moje doświadczenia ze sklepem?
Moje pytania o dostępność wagonów na maila bez odpowiedzi. A na zadane pytanie przez telefon odpowiedź: "Nie mam czasu teraz tego Panu szukać".
Raczej tam nie kupuję, chyba że jest promocja Roco.
wicy pisze:A te Siemianowice to mają jakiś adres www?
http://jaga-hobby.pl/
Ostatnio zmieniony 19 mar 2015, 18:42 przez gonzoTTom, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wicy
Posty: 1703
Rejestracja: 23 mar 2014, 08:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: wicy »

A te Siemianowice to mają jakiś adres www?
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Slawek77 »

To i ja się wypowiem na temat tego sklepu, miałem tego nie robić ale po dzisiejszym incydencie postanowiłem opisać moje przygody z tym sklepem.
Pierwszy zakup styczeń 2015 stacja kolejowa cena 150 zł w sklepie w Śiemianowicach Śl cena tej stacji 79 zł :)
dąłem się wydymać na 70 zł.
Kolejne podejście kupna torowiska w sklepie na truchana, jak zwykle cena z kosmosu 100% drożej niż w Śiemianowicach Śl DLATEGO NIE KUPIŁĘM !!!! :mrgreen:
Kolejne podejście po farbkę do plastiku. Zakupiłem za 8 zł w Śiemianowicach 5 zł więc kupiłem bo nie pojadę 12km skuli 3 zł.
Przy zakupie pomyliłem buteleczki z kolorem lub były pomylone na półce, wczoraj chciałem malować a tu okazuje się inny kolor.
Więc dziś pojechałem na Truchana wymienić. Pani zadaje mi pytanie skąd ona ma mieć pewność że ja ją nie używałem :). Odpowiadam że widać że jest pełna i w czym problem, okazało się że jak trzymałem buteleczkę w ręku to jakiś napis się delikatnie zdarł i do tego Pani się przyczepiła.
NIE POLECAM !!!!
W każdym razie, moja noga więcej tam nie przekroczy progu.

Dodam że Pani za ladą jest strasznie nie miła.

Pewnie obsługa tego sklepu czyta posty na tym forum, więc tracicie klijenta przez takie ceny !!!!!!
W innych sklepach kupiłem co najmniej 70m torowsika 20 zwrotnic i wiele innych rzeczy !!!!
Obsługa sklepu ( szefostwo ) może sobie policzyć ile stracili przez te chore ceny i cwaniactwo !!!!

Sklep jest fajnie wyposażony, ale cóż z tego jak ceny są chore !! !!
tor 66cm cena 38 zł :mrgreen: ŚIEM cena 21 zł
zwrotnica do składania cena 72 zł :mrgreen: ŚIEM cena 39 zł
szyna na podkładzie prosta około 15 cm może mniej 21 zł :mrgreen: ŚIEM 8 zł
złączki do torów 1 zł szt :mrgreen: ŚIEM 60 gr
99% towaru z cenami chorymi !!!!

Jeszcze raz nie polecam !!!!!

Zmówiłem za pobraniem 5 wagonów ze strony internetowej, czas wysyłki do 14 dni.
Za 2 dni dostałem mejla że towar niedostępny u producenta.
Ciekawe jak by zapłacił przelewem czy oddali by szybko pieniądzę, ale co słyszałem od znajomego to trzymali pieniądze ponad miesiąc czasu, paranoja.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2015, 14:43 przez Slawek77, łącznie zmieniany 1 raz.
ZonekCC
Posty: 167
Rejestracja: 29 lis 2009, 17:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: ZonekCC »

golab pisze:a co znaczy że był w innym kolorze ? To teraz można kolor wybierać ?:)
Owszem można gdyż nie chodzi o tabor kolejowy a konkretnie o ten model http://www.mojswiatmodeli.pl/pl/p/VW-Go ... 30519/8187 i w takim kolorze Mnie interesował a nie żadnym innym a otrzymałem taki http://www.modellbahn-kramm.com/e/artik ... v=0&hint=0 wiec chyba jest różnica ? , dla przykładu w Makieta.pl dopisują na stronie kolor modelu jeśli jest inny niż na zdjęciu, to samo stosuje Pan Ryszard z Rybnika.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2015, 13:04 przez ZonekCC, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
biegacz67
Posty: 342
Rejestracja: 19 kwie 2006, 16:50
Lokalizacja: Oxford
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: biegacz67 »

Witam.
To nie prawda że żaden szanujący się sklep tak nie postępuje, miałem
kiedyś problem z Modelmanią.
Towar który zamówiłem i zapłaciłem dotarł do mnie dopiero po trzech
miesiącach chociaż wszystko było dostępne od ręki.
A teraz jest to bardzo dobrze prosperujący sklep, który
dorobił się na takich klijętach jak ja.
Wnioski wyciągnij sobie sam..
Awatar użytkownika
golab
Posty: 1365
Rejestracja: 14 sty 2009, 00:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: golab »

a co znaczy że był w innym kolorze ? To teraz można kolor wybierać ?:)
ZonekCC
Posty: 167
Rejestracja: 29 lis 2009, 17:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: ZonekCC »

Zakupiłem jakiś czas temu w tym sklepie model, paczka doszła szybko z tym ze model był w innym kolorze niż zamówiłem wiec odesłałem i się zaczęło. Przesyłka do nich dotarła następnego dnia ale jej nie odebrali tylko została awizowana, pomimo pisania kilkunastu mejli aby odebrali przesyłkę w placówce pocztowej, do dziś nikt z tego bałaganu się nie odezwał. Telefonu też nie odbierają a przesyłka jest znowu w drodze do mnie gdyż minął termin odbioru na poczcie.

Dla Mnie ten sklep nie istnieje i nikomu go nie polecę, bo nie dość że ceny mają z kosmosu to jeszcze są oszustami i złodziejami - liczy się kasa a nie klient. Żaden szanujący się sklep tak nie postępuje.

ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 24 lut 2015, 19:21 przez ZonekCC, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fructus
Posty: 37
Rejestracja: 03 lut 2013, 21:02
Lokalizacja: Rudno/Kraków
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Fructus »

Ostatnio dokonałem pierwszego zakupu w tym sklepie. Szybko i generalnie bez problemu.
Rzeczy dobrze zapakowane w sztywnym pudełku.
Awatar użytkownika
sTTaszek
Posty: 290
Rejestracja: 09 kwie 2006, 10:01
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: sTTaszek »

Zrobiłem pierwszy zakup w tym sklepie. Przyznam, że po przeczytaniu tego wątku miałem poważne obawy, ale ponieważ promocja wydawała mi się atrakcyjna zdecydowałem się na zakup. Okazało się, że niepotrzebnie się obawiałem.
Ale po kolei:
- środa 22.00 rejestracja i zamówienie z opcją wysyłki za pobraniem
- czwartek 14.30 mail z informacją o wysyłce towaru
- piątek 12.30 kurier dostarcza przesyłkę
Przesyłka zapakowana w sztywne pudełko (chyba po butach), wewnątrz pudełko z modelem owinięte w folię bąbelkową. Model siedział ciasno w wypraskach unieruchomiony dodatkowymi kawałkami gąbki.
Zakup uważam za udany, w przyszłości gdy znowu trafi się jakaś ciekawa promocja w tym sklepie na pewno z niej skorzystam.

Staszek
Awatar użytkownika
womo
Posty: 2377
Rejestracja: 19 maja 2008, 13:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: womo »

No to gratuluję. Bo ja na żadne zapytanie nie dostałem odpowiedzi. Ale niech im fiskus lekki będzie zamówiłem gdzie indziej :mrgreen:
sabien

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: sabien »

Kupowałem w ubiegłym miesiącu on-line i pani sama zadzwoniła do mnie z potwierdzeniem wysyłki :D
Zakup w weekend a kurier z paczką dotarł w środę.
Awatar użytkownika
Pędrak
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2011, 07:52
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Pędrak »

Wbrew pozorom "tam da się coś kupić" 8)
Ostatnio nabyłem tam jeden z modeli. Sprawa załatwiona w ciągu 3 dni z paczką u mnie. Telefonu nie odbierają bo, jak tłumaczyła mi pani, ludzie są daleko w sklepie i nie słyszą. Rzecz jasna usłyszałem iż "to największy sklep w Polsce" i stąd problemy z dodzwonieniem się ;) Mnie akurat się udało porozmawiać.
Ostatnio zmieniony 06 lip 2014, 18:56 przez Pędrak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
womo
Posty: 2377
Rejestracja: 19 maja 2008, 13:53
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: womo »

Czy tam da się coś kupić ??
Dzwonię od piątku, wysłałem już 3 maile i nic. Zamknęli i zapomnieli wygasić stronę?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości