TKt2

Moderator: mod-Galeria

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
oelka
Moderator
Posty: 2183
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:34
Lokalizacja: MDM
Kontakt:

Re: TKt2

Post autor: oelka »

brovarek pisze:Co ciekawe, wiekszość z tych zdjęć była juz publikowana w różnych czasopismach kolejowych, ksiazkach etc np z dopiskiem : z archiwum COBRiTK ze zbiorów kol. Iksińskiego.
Te zdjecia od wielu lat kraza po ludziach. Oprocz CNTK sa tez w archiwum Muzeum Kolejnictwa i u sporej grupy osob posiadajacych roznej jakosci odbitki tych zdjec.

Krzysztof
Ostatnio zmieniony 02 mar 2008, 12:40 przez oelka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
brovarek
Posty: 861
Rejestracja: 14 cze 2006, 14:06
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: TKt2

Post autor: brovarek »

Odnosząc się do postu Miśka, a może i do kolejnych które sie pojawią.
Generalnie zdjęcia pochodzą z archiwum COBiRTK, nie przypuszczałem ,że o te zdjecia pytał mnie Artur pytajac czy może je wrzucić na forum :)
Nie przeszkadza mi to oczywiście, osobiście uważam ,że zdjęcia , gromadzone przez przedsiebiorstwo państwowe jednak w jakiejś części należą do nas wszystkich.
Jest tak mało dostepnych zdjęć archiwalnych, że może znajdą sie kolejni zapaleńcy którzy dorzucą tu jakieś swoje.
Co ciekawe, wiekszość z tych zdjęć była juz publikowana w różnych czasopismach kolejowych, ksiazkach etc np z dopiskiem : z archiwum COBRiTK ze zbiorów kol. Iksińskiego.
BarTTek
Posty: 808
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:20
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: TKt2

Post autor: BarTTek »

Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10278
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

TKt2

Post autor: ArturSchŁ »

Obrazek
Ze zbiorów Browarkowych, źródło: archiwum COBiRTK.
Ostatnio zmieniony 21 sty 2013, 23:01 przez ArturSchŁ, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Parowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości