SU46 produkcji MTB

Moderator: mod-Tabor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miano
Posty: 611
Rejestracja: 04 maja 2006, 13:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

SU46 produkcji MTB

Post autor: miano »

Zapowiedź SU46 od MTB pojawiła się stosunkowo niedawno, a w wersji Cargo w piątek przed targami Hobby nie spodziewałem się że modele te będą już w sprzedaży, najwyżej że zobaczymy je w gablotce. Ale na szczęście się pomyliłem i były obydwie już do kupienia. Rozsyłane do sklepów mają być w ciągu tygodnia.
Na Targach Hobby nabyłem SU46 PKP Cargo pozwolę się podzielić pierwszymi wrażeniami.
Dotarłem i pojeździłem SU PKP Cargo około 2 godziny z obciążeniem czyli jak policzyłem zrobiła około 1200 metrów.
Jeździ szybko (za szybko - ale to można ustawić), nie zaczęła póki co wydawać żadnych niepokojących dźwięków (jak rumun w jedną stronę), odgłos silnika przy ruszaniu i płynność taka sobie ale miałem wolny kupiony tanio dekoder ZIMO więc może to jego wina ??
Porównałem zdjęcie oryginału o tym numerze z modelem, co do odwzorowania oryginału nie znalazłem wad, acz nie jestem tu specjalistą - zresztą malowanie i opisy wygląda jakby było z pierwszego zdjęcia jakie znajduje wyszukiwarka :)
Malowanie chyba najlepsze z nowych MTB (na poziomie pierwszych zakupionych T448p), okazało się że po użyciu lupy nawet drobne w tym data rewizji są jednak czytelne co mnie zaskoczyło bo na pierwszy rzut oka tak nie wyglądało.
Na makiecie z wagonami wygląda super i uważam że odwzorowanie budy, malowanie i opisy przebijają poprzednie polskie hity.
Według rozmowy z właścicielem firmy zmienili rodzaj farby i pracownika.
Zdjęć chwilowo nie wykonam gdyż aparat nie ostrzy mi od jakiegoś czasu przy makro.

UWAGA! To nie była reklama
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spalinowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości