ST43 od MTB

Moderator: mod-Tabor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wlodar
Posty: 980
Rejestracja: 11 kwie 2006, 17:52
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: wlodar »

wicy pisze:Co więc tak kładzie modele PKP?
Myślę, że przeświadczenie że nie ma się co starać, bo Polak i tak łyknie każdy badziew, byle miał napis PKP, choćby rozmazany. Dlatego wg mnie każdy taki przypadek należy bezwzględnie reklamować, a w przypadku odrzucenia reklamacji jest rzecznik praw konsumenta i pewnie inne instytucje tego typu. Jak sklepy zaczną im zwracać towar, to może ktoś się u nich w końcu obudzi, że Polakowi nie wszystko można wcisnąć. Albo niech sprzedają za 200zł w stanie do wykończenia. Świadome sprzedawanie wyrobu wadliwego to brak szacunku dla nabywców, a ja nie będę kupował u kogoś kto mnie nie szanuje.
JarUs, cz możesz dokładnie napisać co ci odpowiedzieli? Odrzucili reklamację, bo co? Kupowałeś przez jakiś sklep, czy bezpośrednio u producenta? Sorry, że dopytuję ale po prostu chciałbym wiedzieć.
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: JarUs »

... moźe najpierw pyry trza było usmażyć? :mrgreen:
Awatar użytkownika
daraśekp
Posty: 981
Rejestracja: 22 mar 2010, 19:58
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: daraśekp »

wicy pisze:Właściwie to w czym może tkwić problem z tym "umiemy"? Polskie czcionki są jakoś bardziej wymagające??
Oglądałem sobie wszystkie modele MTB (co prawda tylko foto) i było kilka zdecydowanie bardziej skomplikowanych malunków, które wyglądały na 1szy rzut oka super. Co więc tak kładzie modele PKP?
Polskie pyry do stempli są za miękkie i się rozmazuje...
Awatar użytkownika
wicy
Posty: 1706
Rejestracja: 23 mar 2014, 08:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: wicy »

Właściwie to w czym może tkwić problem z tym "umiemy"? Polskie czcionki są jakoś bardziej wymagające??
Oglądałem sobie wszystkie modele MTB (co prawda tylko foto) i było kilka zdecydowanie bardziej skomplikowanych malunków, które wyglądały na 1szy rzut oka super. Co więc tak kładzie modele PKP?
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2296
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: Borczy »

Ja myślę ,że Włodar ma racje... 448 db schenker i pochodne jakoś im wyszły malowania.
Eu/Ep i rumuna trzasnęli na akord i tyla :/
Nie kupiłem...czekam na 399 zł bo wiecej nie dam :> , nie bedzie promocji - trudno...
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: JarUs »

Dokładnie: standart- ich MTB standart. Jak się nie podoba - nie kupuj . Jak kupiłeś - nie narzekaj !!
Awatar użytkownika
wlodar
Posty: 980
Rejestracja: 11 kwie 2006, 17:52
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: wlodar »

Borczy pisze:Ja się spodziewam ,że odpowiedzieli: lepiej nie umiemy :mrgreen:
Przy "piątkach" jakoś umieliśmy (egzemplarze, które do mnie trafiły mimo, że nie są idealne, naprawdę są o niebo lepsze, więc jak chcemy to umiemy). :evil:
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2296
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: Borczy »

wlodar pisze:To znaczy co ci odpowiedzieli, jeśli można wiedzieć?
Ja się spodziewam ,że odpowiedzieli: lepiej nie umiemy :mrgreen:
Awatar użytkownika
wlodar
Posty: 980
Rejestracja: 11 kwie 2006, 17:52
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: wlodar »

JarUs pisze:w moim przypadku to była reklamacja na malowanie i napisy
I bardzo słusznie! Od początku pisałem żeby takie rzeczy reklamować. Co innego skopany projekt, a co innego niechlujne (bez szacunku dla Nabywcy) wykonanie. :evil:
JarUs pisze: odp. MTB : standart(...)
To znaczy co ci odpowiedzieli, jeśli można wiedzieć?
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: JarUs »

:mrgreen:
w moim przypadku to była reklamacja na malowanie i napisy - odp. MTB : standart :shock: Sądzę źe to zemsta za praską wiosnę 1968 8)
Awatar użytkownika
miano
Posty: 611
Rejestracja: 04 maja 2006, 13:56
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: miano »

Ciekawe, że ST43 ma u producenta znowu status przygotowanie do produkcji i w Modelmanii i HS jej nie ma. Tak zeszły czy jakaś akcja naprawcza producenta?
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: piotrek092 »

Święte słowa Tadziu.
Awatar użytkownika
T_Domagalski
Moderator
Posty: 1892
Rejestracja: 07 kwie 2006, 22:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: T_Domagalski »

wicy pisze:EP05-25 - 201g a SM42 by UMF (2 wypust).... 85,87 g :D
Pamiętajcie, że waga modelu nie przekłada się wprost na siłę pociągową. Modele z gumkami mogą być wyraźnie lżejsze ze względu na dużo większy współczynnik tarcia guma-metal. A w przypadku modeli bez gumek, napędzanych na mniejszą ilość osi, tylko proporcjonalna część masy stanowi "masę czynną". Dla Rumuna napędzanego na 4 osie, zakładając równomierny nacisk osi na tor, tylko 2/3 jego masy (czyli 144g) przekłada się na jego uciąg.
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: piotrek092 »

Te 86 g stonce starczy ,czego nie można powiedzieć o 4 osiowym rumunie :mrgreen:
Awatar użytkownika
wicy
Posty: 1706
Rejestracja: 23 mar 2014, 08:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ST43 od MTB

Post autor: wicy »

EP05-25 - 201g a SM42 by UMF (2 wypust).... 85,87 g :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spalinowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości