T 202 - Model Kartonowy

Dział, o warsztacie modelarskim, czyli jak, czym i w jaki sposób...

Moderator: mod-Porady i techniki modelarskie

ODPOWIEDZ
zibi33
Posty: 232
Rejestracja: 19 gru 2006, 19:35
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

Re: T 202 - Model Kartonowy

Post autor: zibi33 »

Bardzo dziękuję - ale pasowało by wstawić ten rysunek do "DOWNLOAD" tak aby następni nie musieli szukać - to taka moja propozycja.
Jak skleję ten model to przedstawie go na Forum... jak na razie jest bardzo fajny. Gratulacje dla autora, malutki minus za opis - ale jeśli będzie zdjęcie to będzie 6+.
Awatar użytkownika
DBv
Administrator
Posty: 1941
Rejestracja: 04 kwie 2006, 23:05
Lokalizacja: Wałbrzych-Wrocław
Kontakt:

Re: T 202 - Model Kartonowy

Post autor: DBv »

Nie, to nie jest to.

Chodzi o lokomotywkę dla CSD przedwojenną, dwuosiową. ponizej jedyne materiały jakie nt temat daje sie znaleźć i na podstawie których wykresliłem "sklejankę"

Obrazek

Obrazek

(źródło: Zeleznicar Z86, Cislo23)

Uwaga: plan przedstawia 001 a zdjęcie 002. Obie różniły sie od siebie!
grzesiekk2
Posty: 52
Rejestracja: 17 gru 2006, 22:46
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

T 202

Post autor: grzesiekk2 »

Prawdopodobnie ta lokomotywa wygląda tak:
http://www.stlb.at/triebfahrzeuge/detai ... s/vel1.jpg
Ale najlepiej będzie jak potwierdzą to inni.
zibi33
Posty: 232
Rejestracja: 19 gru 2006, 19:35
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

T 202 - Model Kartonowy

Post autor: zibi33 »

Witam wszystkich, jako iż pierwszy raz pytam o coś na forum, chciałbym się przedstawić.
Mam na imię Zbyszek i od 20 lat interesuję się modelarstwem (głównie Karton), posiadam trochę taboru w skali TT, makiety się nie dorobiłem (brak miejsca). Od kilku miesięcy śledzę co się dzieje na Forum i dlatego postanowiłem do was dołączyć. Ale przejdę do pytania - mianowicie chciał bym zobaczyć zdjęcie tej lokomotywki T 202, jeśli ktoś ma to bardzo proszę o zamieszczenie jej tytaj lub wysłanie do mnie. Nie chodzi mi o sklejony model, tylko o wygląd tej lokomotywy, bo jakoś nie mogłem znaleść na necie ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Porady i techniki modelarskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości