Cybork7

Każdy sprzedawca w osobnym wątku

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
miszka-75
Posty: 54
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:40
Lokalizacja: Zabierzów
Kontakt:

Re: Cybork7

Post autor: miszka-75 »

Przyznaję, że kupiłem już kilka (jak nie kilkanaście) rzeczy u tego Użytkownika i naprawdę nie mam zastrzeżeń, zarówno do sposobu przeprowadzenia transakcji, jak i do zakupionych u Niego towarów. A muszę przyznać że niektóre wagony to PRAWDZIWE PEREŁKI.:-))) Naprawdę Użytkownik godny polecenia.
Awatar użytkownika
kangur12
Posty: 39
Rejestracja: 17 lis 2009, 12:37
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Cybork7

Post autor: kangur12 »

Choć zdarzają się wyjątki.
Kupowałem od jednego kolegi z forum towar za dużo więcej niż 200 PLN'ów i wpierw dostałem towar i po zaakceptowaniu ("spodobaniu" ;) ) wysłałem kasiorę.
Fakt - szkoda, że są to odosobnione przypadki.
Petrus
Posty: 7
Rejestracja: 22 gru 2012, 12:13
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Cybork7

Post autor: Petrus »

Niestety, ale chyba niestety taka jest przykra polska rzeczywistość...Ale czy Ty wmac27 wysłałbyś rzecz wartą 200 i więcej złotych w ciemno, w Polsce, znając realia? Niestety zawsze pozostają nam reklamacje i póki nasza mentalność się nie zmieni, nie zmieni się sytuacja...

Pozdrawiam
Petrus
Awatar użytkownika
wmac27
Posty: 397
Rejestracja: 23 paź 2006, 09:28
Lokalizacja: Dolice
Kontakt:

Re: Cybork7

Post autor: wmac27 »

Petrus pisze: ...Sprzedawca informuje, że wpłynęły pieniążki i że wysyła towar. I to wszystko w atmosferze wysokiej kultury osobistej ;-) ...
Hmm... A kiedy będzie tak: Sprzedawca wysyła towar, ja go otrzymuję, sprawdzam i jeśli jest OK to wysyłam kasę, a jeśli, nie to odsyłam towar. A tutaj jest jakby zgodnie z polską normą: Wszyscy zakładają, że tylko sprzedawca jest uczciwy i wyśle towar jak dostanie pieniądze i będą zaksięgowane, bo wysłanie potwierdzenia nie wystarcza. A już klient, z zasady, to uczciwy nie jest.
I na koniec. Przykłady wzajemnego zaufania klient-sprzedawca można niestety spotkać tylko wśród zagranicznych dostawców. Jak na razie.
Awatar użytkownika
przemekw
Posty: 216
Rejestracja: 19 lis 2006, 13:26
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Re: Cybork7

Post autor: przemekw »

Poprzednie konto:
CybuchTT
Petrus
Posty: 7
Rejestracja: 22 gru 2012, 12:13
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Cybork7

Post autor: Petrus »

Wprawdzie, to moja pierwsza transakcja na allegro - dzięki której zostałem posiadaczem tej oto BR56:
Obrazek
To uważam, że warto polecić tego sprzedającego. Towar zgadzał się z opisem, paczka była zabezpieczona jakby w niej miał być królewski kryształ - pudełko z lokomotywą wypełnione ścinkami gąbki wokół modelu, zawinięte w papier, a następnie umieszczone w pudełku na buty umaszczonym gazetą :)
Sprzedawca informuje, że wpłynęły pieniążki i że wysyła towar. I to wszystko w atmosferze wysokiej kultury osobistej ;-)
W asortymencie ma pojazdy BTTB.
Pozdrawiam
Petrus
Ostatnio zmieniony 04 sty 2013, 20:50 przez Petrus, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Allegro/eBay”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości