Kolekcjoner_PKP

Każdy sprzedawca w osobnym wątku

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LemingAnadyrski
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2011, 20:41
Lokalizacja: Wlk.bet.wieś/Mazowsze
Kontakt:

Re: Kolekcjoner_PKP

Post autor: LemingAnadyrski »

Owszem, jeśli w opisie jest stan idealny, to zasadniczo tak jest. Znaczy się, jest w momencie pakowania.

Cena za wysyłkę jak za normalną paczkę, a wysyłka listem poleconym - opakowanie typu szprotki
ciasno obłożone kartonikiem. Co się stanie ze stopniami idealnego wagonu po takiej wysyłce?
Cóż, przestaną być idealne. :->

Przy opisach mniej idealnych wagoników nieraz nie wszystkie wady są wymienione. Co bywa upierdliwe
jeśli kupujemy model do przemalowania i nałożenia kalkomanii, a tu np. niespodzianka: przyklejone podwozie.
niunia1968
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2011, 14:38
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kolekcjoner_PKP

Post autor: niunia1968 »

Podpisuję sie pod tym co mówił przedmówca : bardzo solidny kontrachent, dokładnie opisujacy to co sprzedaje - kupiłem bardzo wiele przedmiotów - i zawsze z zadowoleniem. Jak Kolekcjoner PKP pisze, ze stan jest idealny - mozna byc pewnym, ze tak jest. Ukłony
Awatar użytkownika
aquirlan
Posty: 366
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Kolekcjoner_PKP

Post autor: aquirlan »

Od siebie dodam tego sprzedawcę - kilka aukcji u niego wygrałem i za każdym razem byłem zadowolony. Zawsze towar zgodny z opisem, bardzo dobry kontakt i szybka wysyłka. Ostatnio ma mało aukcji, ale bywało, że co tydzień dodawał po 50 i więcej przedmiotów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Allegro/eBay”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości