Sprzedawca Allegro ''tylkokolejki''

Każdy sprzedawca w osobnym wątku

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DBv
Administrator
Posty: 1941
Rejestracja: 04 kwie 2006, 23:05
Lokalizacja: Wałbrzych-Wrocław
Kontakt:

Re: Sprzedawca Allegro ''tylkokolejki''

Post autor: DBv »

Ponieważ sprzedawca zdaje się cały czas jest aktywny to dodam własne spostrzeżenia... Generalnie potwierdzam - cham i gbur :)

Facet wrzuca zdjęcia generalnie w "cieplej" barwie co przy żółknących białych plastikach BTTB jest problematyczne i nie daje możliwości oceny czy model jest biały czy już żółty... Poprosiłem więc o zdjęcie w neutralnym oświetleniu no i się zaczęło... Szczegóły konwersacji pominę bo szkoda się denerwować... Nie ma tez raczej czegos czego nie mozna znalezc u innych sprzedawcow wiec tym bardziej... Podsumowując - jak dla mnie cham i szkoda sobie głowę zawracać! Odradzam!
bankier
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2015, 14:06
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sprzedawca Allegro ''tylkokolejki''

Post autor: bankier »

Tudzież dokonać zakupu kontrolowanego z odbiorem osobistym :lol:

ps. mnie także forma odpowiedzi odwiodła od zakupu...
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Sprzedawca Allegro ''tylkokolejki''

Post autor: Slawek77 »

bankier pisze:??
Pewnie kolega wojtek_ zadał pytanie sprzedawcy, a ten gburowato odpisał, nic dziwnego, bo jeden z naszych kolegów tez dziś zadał mu pytanie, to tez gburowato odpisał.
Gość czuje się kimś bo ma sporą kolekcje :)
Jak się nie mylę, to koleś ma na terenie Chorzowa wystawione ulotki w sklepach elektronicznych ze skupem kolejek.
Jutro tam podjadę i pstryknę fotkę tej ulotki.
bankier
Posty: 465
Rejestracja: 21 kwie 2015, 14:06
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Sprzedawca Allegro ''tylkokolejki''

Post autor: bankier »

??
Awatar użytkownika
wojtek_
Posty: 472
Rejestracja: 31 mar 2007, 23:17
Lokalizacja: swidnik
Kontakt:

Re: Sprzedawca Allegro ''tylkokolejki''

Post autor: wojtek_ »

ale ten zawodnik to słodki chamuś!
kolejkarz@wp.pl
ojejejej
<zdziwiony>
Awatar użytkownika
daraśekp
Posty: 981
Rejestracja: 22 mar 2010, 19:58
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Sprzedawca Allegro ''tylkokolejki''

Post autor: daraśekp »

Każdy sprzedający ma swoje zasady, ustala swoje reguły. Jeśli decydujesz się licytować, akceptujesz ustalenia sprzedającego. Jednak niedopuszczalne jest tak obrażać publicznie kupującego.
To, że Ty się dogadujesz ze sprzedającym i jest oki, nie usprawiedliwia obrażania innych.
Awatar użytkownika
dejww
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2013, 11:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Sprzedawca Allegro ''tylkokolejki''

Post autor: dejww »

Dzisiaj z nim rozmawiałem telefonicznie. Przyznał że jest typowym handlarzem i nie da się z nim dogadać po za all. Twierdzi - niech rynek dyktuje ceny bo on nie jest w stanie wyceniać przedmiotów. Po za tym nie miałem z nim żadnych problemów ani mnie nie obraził. Ma ogromne parcie na wpłatę zaraz po wygraniu aukcji. Wysyłki realizuję poprzez kuriera Poczty Polskiej Pocztex 24 - paczka ubezpieczona.
Awatar użytkownika
dejww
Posty: 252
Rejestracja: 25 cze 2013, 11:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: alledrogo

Post autor: dejww »

Nie będę się dużo wypowiadał bo widzę że handlarzom d... ściska że to nie od nich kupiłem lokomotywę BR80 w tej cenie co wygrałem na all .... Moja kasa - moja sprawa i wara Wam do tego. Na jednym się traci a na drugim zyskuje - takie realia modelarstwa. Nie żałuję zakupu tej loki bo na wielu innych rzeczach zyskałem i to nie mało i nie mówię o ostatnich aukcjach tylko o całokształcie. Co do sprzedającego jest miły i mnie nigdy nie obraził ale ma ogromne parcie na wpłatę. Nie ma mowy o sprzedaży po za all ...
Awatar użytkownika
daraśekp
Posty: 981
Rejestracja: 22 mar 2010, 19:58
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: alledrogo

Post autor: daraśekp »

Bywa, że wynikną różne nieporozumienia/niedomówienia. Można jednak załatwić te sprawy kulturalnie. Sprzedający obraża swoich kontrahentów używając określeń ''pajac'', ''cham'', ''gówniarzerii''...do tego nie służą komentarze. Sprzedający powinien dostać upomnienie, a jeśli to nie poskutkuje-blokadę konta.
Ot-takie moje przemyślenia nad tematem.
A swoją drogą temat do przeniesienia ''Allegro/eBay''

I można pisać dalej, na temat ;)
pablogl
Posty: 75
Rejestracja: 01 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: alledrogo

Post autor: pablogl »

Te 5 negatywnych komentarzy w porównaniu z ponad tysiącem pozytywnych można traktować jako "wypadek" przy pracy a nie normę...
JarUs pisze:
Wąski pisze:Cześć, próbowałem licytować rozjazdy ale ten sam gość mnie przebił co kupił ten parowóz a fakt, że właściciel wystawił fajne rzeczy na sprzedaż.
... ja też, ale po wymianie korespondencji e-mailowej ze "sprzedawcą" - odpuściłem sobie licytację. Te negatywne opinie to z pewnością nie jest żadna zemsta kontrahentów.
Awatar użytkownika
wicy
Posty: 1703
Rejestracja: 23 mar 2014, 08:27
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: alledrogo

Post autor: wicy »

ArturSchŁ pisze:IMHO: nadaje się do kosza ... :-/
IMHO bardzo dobry wątek! Takie tematy powinny być od czasu do czasu poruszone. Sam nie zwróciłbym uwagi na detale, na które zwrócili uwagę inni.
piotrek092
Posty: 947
Rejestracja: 29 lis 2014, 00:59
Lokalizacja: Kozienice
Kontakt:

Re: alledrogo

Post autor: piotrek092 »

Wydaje mi się że takie posty powinny być w innym dziale- NIE w dziale GIEŁDA :evil:

Added in 1 minute 42 seconds:
PUNKT 5 REGULAMINU !!
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: alledrogo

Post autor: JarUs »

Wąski pisze:Cześć, próbowałem licytować rozjazdy ale ten sam gość mnie przebił co kupił ten parowóz a fakt, że właściciel wystawił fajne rzeczy na sprzedaż.
... ja też, ale po wymianie korespondencji e-mailowej ze "sprzedawcą" - odpuściłem sobie licytację. Te negatywne opinie to z pewnością nie jest żadna zemsta kontrahentów.
krisss
Posty: 226
Rejestracja: 28 mar 2010, 14:55
Lokalizacja: Czarna Woda
Kontakt:

Re: alledrogo

Post autor: krisss »

Jednak nasza skala jest popularna, skoro padają takie ceny za modele bez pudełka, bez gwarancji i być może używane do granic wytrzymałości. Jeszcze ten pięknie przyklejony kurz z brudem, doklejane części i rdza na sprzęgach sprawia, że model jest prawie jak spatynowany. Rozczarowanie jednak nadejdzie wraz z przyjściem wygranej lokomotywy.
markom
Posty: 731
Rejestracja: 12 sie 2008, 20:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: alledrogo

Post autor: markom »

Tomek :)
Bez przesadyzmu, wcale nie jest to taki rzadki numer.
A Rostock - rzeczywiście, swoje najlepsze lata ma już za sobą :)
Kto miał kupić to kupił, kto nie zapewne czeka od Arnolda
golab pisze:Bardzo, bo 019 to naprawdę rzadki numer. Jest też Rostock Prefo, ale jak znam życie krajowy rynek go nie doceni, choć stan też nie jest rewelacyjny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Allegro/eBay”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: markom i 6 gości