o Kris25 - forum "Modelarstwo.info"

Każdy sprzedawca w osobnym wątku

Moderator: mod-Giełda

Zablokowany
Awatar użytkownika
daraśekp
Posty: 981
Rejestracja: 22 mar 2010, 19:58
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: o Kris25 - forum "Modelarstwo.info"

Post autor: daraśekp »

Informacja na swoim miejscu ;)
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: o Kris25 - forum "Modelarstwo.info"

Post autor: JarUs »

W dziale GIEŁDA są dwa wątki o tym samym tytule: Sprzedawcy ForumTT.pl i Sprzedawcy ForumTT.pl
Uprzejmie proszę o zmianę treści pierwszego tematu na: "Opinie i komentarze o sprzedającym",
oraz przeniesienie tego tematu do ofert, pod "Regulamin".

Proszę o zamknięcie tego wątku.
Awatar użytkownika
LemingAnadyrski
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2011, 20:41
Lokalizacja: Wlk.bet.wieś/Mazowsze
Kontakt:

Re: o Kris25 - forum "Modelarstwo.info"

Post autor: LemingAnadyrski »

JarUs pisze:Tak na marginesie:
Kiedyś proponowałem zmiany, ale nakarmiono mnie snickersami :mrgreen:
Czy jest konieczność mnożenia bytów? Ilość postów i datę rejestracji delikwenta/tki każdy widzi (jak ktoś nie widzi, to prawdopodobnie czas na mocniejsze okulary bądź zmianę skali na G albo większą ;-)). Miejsce http://forumtt.pl/viewforum.php?f=150 na komentarze istnieje i nic nie przeszkadza by zacząć go używać tak, jak to wiele osób czyni w odniesieniu do sklepów.

A tak przy okazji sklepów - problem jest w jednym: w dziale sklepy przy paruset wpisach ciężko wyłowić te negatywne i ostrzeżenia spośród masy w stylu "przesyłka dotarła cało i w terminie i mimo sylwestra sprzedawca był na tyle trzeźwy, że pakując nie pomylił pudełek". ;-) Może jakiś szablon z gwiazdkami (np. od 1 do 5; 1=porażka, straciłem pieniądze; 5=wszystko w najlepszym porządku - co moim zdaniem jest lepszym rozwiązaniem niż trzystopniowa skala w stylu Alledrogo, gdzie czasem wystawia się komentarz pozytywny mimo pewnych zastrzeżeń, jak ktoś nie przeskrobał za mocno, i potem tego w historii nie widać bo nikt nie czyta parudziesięciu stron komentarzy...). Potem można dodać jako przyklejony post z podsumowaniem i raz na kwartał czy pół roku uaktualniać podsumowanie w stylu "podsumowanie z dnia xx.xx.xxxx: 1 gwiazdka - tyle ocen, 2 gwiazdki - tyle, itd.".
Awatar użytkownika
aquirlan
Posty: 366
Rejestracja: 03 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: o Kris25 - forum "Modelarstwo.info"

Post autor: aquirlan »

JarUs pisze:Kiedyś proponowałem zmiany, ale nakarmiono mnie snickersami :mrgreen:
:oops: :lol:
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: o Kris25 - forum "Modelarstwo.info"

Post autor: JarUs »

Tak na marginesie:
Kiedyś proponowałem zmiany, ale nakarmiono mnie snickersami :mrgreen:
Awatar użytkownika
daraśekp
Posty: 981
Rejestracja: 22 mar 2010, 19:58
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: o Kris25 - forum "Modelarstwo.info"

Post autor: daraśekp »

Na naszym Forum, w [highlight=yellow]tym[/highlight] miejscu możemy dodać opinię o rzetelności (lub nie), naszych Kolegów. Pozwoli to na bezpieczniejsze załatwianie interesów, lub w razie czego, na w miarę szybkie uniknięcie przykrych incydentów.
W naszej giełdzie, dość często sprzedawcy podają linki do obcych zdjęć sprzedawanego przedmiotu. Zdarzają się jednak bardziej leniwi, podając jedynie nr katalogowy.
I teraz, dodając opinię o sprzedającym, jego rzetelności, stanie otrzymanych przedmiotów, możemy odpowiednio nastawić się do takiego typu ogłoszenia.
Nie chcę swoim wpisem wywołać burzy głosów, a jedynie zachęcić do przelewania Waszych opinii o transakcjach w miejscu do tego odpowiednim.
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

o Kris25 - forum "Modelarstwo.info"

Post autor: JarUs »

Co prawda nie jest to post o zegarkach, ale o Kris25 - nowym użytkowniku, działu giełda, forum "Modelarstwo.info"
Sami poczytajcie:
http://forum.modelarstwo.info/threads/a ... ost-510579
http://forum.modelarstwo.info/threads/w ... cme.29536/
Zablokowany

Wróć do „Allegro/eBay”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości