ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

Awatar użytkownika
golab
Posty: 1365
Rejestracja: 14 sty 2009, 00:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: golab »

650 to taka dobra cena ?
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2279
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Borczy »

Jak odbierzesz w Sosnowcu to bierz w ciemno ;)
markom
Posty: 731
Rejestracja: 12 sie 2008, 20:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: markom »

Cena SU46 PKP Cargo lepsza niż gdziekolwiek indziej. Pytanie, czy ryzykować zakup w tym sklepie ??
killler1
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:31
Lokalizacja: Chorzów (śląskie)
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: killler1 »

Slawek77 pisze:@killler1
W Sosnowcu Pana spotkasz to odbierzesz gotówkę lub towar ;)
plus odsetki i za fatygę bo niekoniecznie muszę jechać i prosić o własne pieniądze..
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Slawek77 »

@killler1
W Sosnowcu Pana spotkasz to odbierzesz gotówkę lub towar ;)
killler1
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:31
Lokalizacja: Chorzów (śląskie)
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: killler1 »

24.11.2018 zamawiam, płacę 3.12.2018, po trzech tygodniach a nawet więcej dzwonię zapytać czy to dojdzie i wiadomo nie ma na stanie ale powiadomienia też nie było ani telefonu do mnie. Ustalamy w granicach świąt telefonicznie zwrot kasy na konto z którego przyszło. Mamy 04.01.2019 i kasy brak. Czasy mamy cyfrowe więc odesłanie przelewu to sekundy a sam przelew pare godzin. Dalej nie mam zwrotu. Telefonów nie odbierają..
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Slawek77 »

@Domiss
wpadnij do mnie lepiej Ciebie potraktuję ;) lecz płyt nie mam w promocji :(
Ale jak kupisz kilka zestawów to cena będzie zbliżona bo w moim zestawie jest 30 szt a nie 20 ;)
killler1
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:31
Lokalizacja: Chorzów (śląskie)
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: killler1 »

Borczy pisze:Nigdy nic nie kupowałem ale słyszałem od jednego z naszych kolegów z forum ,że z przetrzymywaniem cudzych pieniędzy to ma jakiś nałóg :) .
No ja już teraz po kilku takich sytuacjach będę brał jak już coś za pobraniem. Na Makieciarzu to samo. Płacisz z góry a czekasz ale zgodnie z regulaminem bo "od 24h do 21 dni" ale najczęściej jest to 2-3 dni wg sklepu. Też jeszcze mi się nie zdarzyło. Kolega wziął to samo co ja za pobraniem i już testuje a ja również czekam na mojego MRCE i zbliżam do tego drugiego przedziału czasowego..
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2279
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Borczy »

No nieźle to wygląda co opisujecie . Najwyraźniej temu panu udzieliło się przedświąteczne i świąteczne rozluźnienie . Nigdy nic nie kupowałem ale słyszałem od jednego z naszych kolegów z forum ,że z przetrzymywaniem cudzych pieniędzy to ma jakiś nałóg :) .
Awatar użytkownika
Domiss
Posty: 463
Rejestracja: 15 lip 2009, 11:06
Lokalizacja: Świebodzice
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Domiss »

A ja dziś byłem tam osobiście, po drogowe płyty betonowe, które mają w promocji, teoretycznie mają 8 zestawów. W praktyce minęło dobrych parę chwil, zanim sprzedawca się nami zainteresował. Po moim zapytaniu zajrzał w kilka miejsc i stwierdził, że nie ma i powrócił do pakowania jakichś paczek, wyraźnie niezainteresowany klientem, który zawraca mu dupę. Co ciekawe, płyty na sklepie nadal są (mimo, że zwróciłem mu na to uwagę). Jak dla mnie podejście zgodne ze śląskimi powiedzeniami: "to macie dobre" i "nikt z tego strzelał nie będzie" - zdecydowanie odradzam.
killler1
Posty: 16
Rejestracja: 20 mar 2011, 19:31
Lokalizacja: Chorzów (śląskie)
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: killler1 »

Dodam i swoje trzy grosze. Sklep ma z tt wystawione około 80 produktów. Na pewno nie jest to jakieś wielkie multum jeśli chodzi o tą konkretną skalę. Kupowałem już kiedyś jakiś wagon, potem Rumuna, zawsze płacone przelewem.
Teraz wypatrzyłem "black friday".. 4 szt cystern Transchem po 125,00. No to klik.. Mówię że nawet jakbym sobie dokupił jeszcze ze trzy za 180 gdzieś to składzik zacny a sztuka wyszłaby za 150. No więc klik wpłata za dwa dni i czekam... czekam... czekam bo taki mam charakter że nie jestem zaraz terrorystą.. Mija 3 tyg i nic. Piszę maila, reklamację pod produktem.. znów nic.
W końcu dzwonię i mówię o co chodzi.. Pan mówi że może dał mi znać może nie, nie pamięta.. Okazuje się że sztuk jest tylko 2 i nie wiadomo czy je mi wysłać czy oddać przelew. No ale żeby coś zadecydować trzeba powiadomić klienta a przelew dotarł i sobie leży, no i fajnie. Ustaliliśmy że zwrot kasy po miesiącu.. 500zł dla mnie jednak pieniądz... Ustalenia przed świętami ale gdyby dziś nawet odesłać z rana weszłoby na konto wieczorem. Znów echo. Gdybym ja zawalił to priorytetem jest dla mnie załatwienie sprawy. Poprzednie transakcje super ale ta ostatnia skłania mnie do napisania tego tutaj bo nadal czekam a mogłem już dawno te środki na coś innego wydać.

PS: nowości na sklepie się pojawiają, H0 też więc sklep działa. Choroba i zawieszenie działalności jestem w stanie zrozumieć ale jakiś kontakt jednak byłby wskazany zawsze.
mae
Posty: 196
Rejestracja: 12 mar 2018, 18:25
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: mae »

Sklep całkiem sympatyczny. Kupiłem w nim Nurka od Roco, niestety Roco dało ciała i brakowało pewnego detalu do samodzielnego montażu. Sklep zamówił brakujący element i go dosłał.
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 715
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: Robcio1910 »

Ponownie udane zakupy w dobrej cenie i bardzo szybka wysyłka.
Dziękuję
Pozdrawiam
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: JarUs »

PiasTT pisze:Sugeruję, abyś napisał raczej (lub również) na maila sklepu, bo z PW to różnie bywa. :(
Dziękuję za sugestie. Sprawa została wyjaśniona. To miło, że nasze problemy nie pozostają bez zainteresowania ze strony tego sklepu. Pozdrawiam pana Ryszarda.
PiasTT
Posty: 391
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ŚWIAT MODELI, www.swiatmodeli.com

Post autor: PiasTT »

JarUs pisze:Wiadomość na PW
Sugeruję, abyś napisał raczej (lub również) na maila sklepu, bo z PW to różnie bywa. :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości