Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

Awatar użytkownika
LemingAnadyrski
Been thanked: 1 time

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Postautor: LemingAnadyrski » 24 lut 2014, 18:46

ZonekCC pisze:[...]
natomiast mam zastrzeżenie odnośnie pakowania przesyłek o czym wspomniał kolega w poprzednim poście. (...) Załogo sklepu pomyślcie o tym i zadbajcie o ten szczegół.
Nie pomyśleli i nie zadbali - dalej to samo. Tym razem dostało się pudełku z modelem - wgięte i nieco naddarte
na środku
(model na szczęście cały). A już myślałem, że się czegoś nauczyli, jak za drugim razem wysłali mi dodatkowo
zapakowane w karton.

To nie jest zbyt poważne podejście, zważywszy na towar, którym handlują; nawet małe sklepy modelarskie dla których modele
kolejowe są tylko dodatkiem do asortymentu potrafią pomyśleć jak działają kurierzy i bardziej postarać się przy pakowaniu.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2014, 19:20 przez LemingAnadyrski, łącznie zmieniany 1 raz.

markom

Postautor: markom » 23 lut 2014, 23:56

Czy któryś z Kolegów ma w tym sklepie jakąś zniżkę ??
Awatar użytkownika
Alteo

Postautor: Alteo » 21 lut 2014, 15:25

Sprzedaż promocyjna z okazji urodzin sklepu.
Awatar użytkownika
Alteo

Postautor: Alteo » 21 lut 2014, 14:06

Ekspresowy zakup Ok1 316. :mrgreen: Wszystko szybko przeprowadzone / 3 dni /. Pomimo rabatu w kwocie 562 zł do loki została dołączona urodzinowa niespodzianka - czekoladka z Wedla. Podwójna radość. :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Has thanked: 35 times
Been thanked: 18 times
Kontaktowanie:

Postautor: ArturSchŁ » 26 sty 2014, 14:38

Przeczytaj opisy:
:arrow: "Zestaw pociągu IC Polskich Koleji Państwowych PKP. Elektrowóz Rh 370 (TILLIG 04953), 1 wagony osobowy (TILLIG 13536), 1 wagon osobowy (TILLIG 13553 ), 1 wagon osobowy (TILLIG 16654)",
:arrow: "Zestaw pociągu towarowego Polskich Koleji Państwowych PKP. Spalinowóz BR 232 (ROCO 36227), 2 wagony towarowe (ROCO 37541), 1 wagon Eaos (TILLIG 15253)."
Awatar użytkownika
JarUs
Has thanked: 12 times
Been thanked: 15 times

Postautor: JarUs » 25 sty 2014, 21:25

Czy są to sety sklepu czy producenta? ... bo jakoś nie zauważyłem w katalogach.
ZonekCC

Postautor: ZonekCC » 12 gru 2013, 13:05

Z zakupionych modeli i terminu dostawy jestem zadowolony, natomiast mam zastrzeżenie odnośnie pakowania przesyłek o czym wspomniał kolega w poprzednim poście.
Pudełka z modelami zawinięte dość grubo w folię bąbelkową i całość włożona do foliowego worka przesyłek kurierskich.
Nie wiem czy taki sposób pakowania towaru jakim są kolejki nie zniechęci Mnie do dalszych zakupów w tym sklepie.

Załogo sklepu pomyślcie o tym i zadbajcie o ten szczegół.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2013, 13:05 przez ZonekCC, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LemingAnadyrski

Postautor: LemingAnadyrski » 15 maja 2013, 17:23

Jedno czym przyciągają, to modele w promocji. Poza tym mają ceny normalne, tudzież "odpowiednie" względem progu, jaki trzeba przekroczyć by załapać się na ich kartę klubową (z której "korzyści" zostały wymienione wyżej przez kol. Akinomrz; w skrócie dajcie się odpowiednio wydoić, to potem was znów wydoimy ;->).

A teraz do rzeczy: początkowo trochę problemów ze złożeniem zamówienia przez stronę internetową, ale w końcu się udało. Profesjonalne (jak na polskie warunki) podejście do klienta, niezły kontakt mailem. Są elastyczni (rezygnacja z części zamówienia), z reklamacją też nie było problemu.

Powalili mnie tylko jednym - przysyłając oryginalne pudełko z modelem (mające z przodu folię bez innego usztywnienia) zabezpieczone wyłącznie grubszą, ciasno owiniętą folią bąbelkową (w foliowej kopercie firmy kurierskiej). Ciekawe, na ile taki "ułański" sposób pakowania miał wpływ na wygięcie jednego ze znajdujących się na wierzchu elementów lokomotywy. :-> Na szczęście druga przesyłka była już w kartonie i dopiero wewnątrz folia bąbelkowa.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2013, 11:25 przez LemingAnadyrski, łącznie zmieniany 2 razy.
akinomrz

Postautor: akinomrz » 29 mar 2013, 11:00

A jak będziecie grzecznie u nich kupować to nawet zapiszą Was do spec klubu gdzie można kupić artykuły niedostępne dla zwykłych śmiertelników ...... i nie zapomnijcie się przy okazji zapytać tej przemiłej obsługi dlaczego asortyment Roco zniknał z tylu dużych sklepów modelarskich :lol:
Awatar użytkownika
golab
Been thanked: 3 times

Postautor: golab » 28 mar 2013, 22:51

Ja także byłem tam kiedyś osobiście, chciałem kupić farby dostępne w sklepie internetowym. Cena była odpowiednio wyższa - kiedy zapytałem o ceny internetowe, usłyszałem od Pani w sklepie, że ... "mam sobie kupić przez internet". Sklep jest kilka km od mojego domu, ale dla mnie nie istnieje.
Awatar użytkownika
ModelarzeTT

Postautor: ModelarzeTT » 28 mar 2013, 19:23

FASLER pisze: ceny różnią się, czasami znacząco pomiędzy tym co jest na stronie a tym co można uzyskać w sklepie wchodząc z ulicy.

Udałem się do sklepu z " ulicy " niestety potwierdziła się różnica cen internetowych od tych na miejscu, cena wagonu wyższa jedynie o 22 pln :shock: Po co komu sklep stacjonarny w którym nie opłaca się kupować ??
Awatar użytkownika
Scio

Postautor: Scio » 27 mar 2013, 18:57

Pierwsze zakupy i z pewnością nie ostatnie. Dobry kontakt z obsługą sklepu, terminowa wysyłka, przystępne ceny... jednym słowem same pozytywy !!
Awatar użytkownika
daraśekp
Has thanked: 22 times
Been thanked: 7 times

Postautor: daraśekp » 26 mar 2013, 20:35

Dziś dotarła do mnie Ok1 (w magicznej cenie zakupu :mrgreen: ) :D
Bardzo miła, fachowa obsługa. Do tego błyskawiczna wysyłka towaru, którego nie ma na stanie !! Zuchy dziewczyny 8)
Polecam!
Ostatnio zmieniony 26 mar 2013, 20:37 przez daraśekp, łącznie zmieniany 1 raz.
kolejkowicz
Been thanked: 8 times

Postautor: kolejkowicz » 20 mar 2013, 09:22

Witam
Drobny zakup, ale obsługa profesjonalna. Przede wszystkim szacunek dla klienta. Rzecz mało spotykana.
Awatar użytkownika
Alteo

Postautor: Alteo » 14 mar 2013, 18:28

Dzisiaj odebrałem paczkę o Ok1. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bardzo szybko zrealizowane zamówienie. :mrgreen:

Wróć do „Sklepy”