Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

Awatar użytkownika
biegacz67

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Postautor: biegacz67 » 24 lut 2015, 22:20

Witam.
To nie prawda że żaden szanujący się sklep tak nie postępuje, miałem
kiedyś problem z Modelmanią.
Towar który zamówiłem i zapłaciłem dotarł do mnie dopiero po trzech
miesiącach chociaż wszystko było dostępne od ręki.
A teraz jest to bardzo dobrze prosperujący sklep, który
dorobił się na takich klijętach jak ja.
Wnioski wyciągnij sobie sam..

Awatar użytkownika
golab
Been thanked: 3 times

Postautor: golab » 24 lut 2015, 21:57

a co znaczy że był w innym kolorze ? To teraz można kolor wybierać ?:)
ZonekCC

Postautor: ZonekCC » 24 lut 2015, 19:20

Zakupiłem jakiś czas temu w tym sklepie model, paczka doszła szybko z tym ze model był w innym kolorze niż zamówiłem wiec odesłałem i się zaczęło. Przesyłka do nich dotarła następnego dnia ale jej nie odebrali tylko została awizowana, pomimo pisania kilkunastu mejli aby odebrali przesyłkę w placówce pocztowej, do dziś nikt z tego bałaganu się nie odezwał. Telefonu też nie odbierają a przesyłka jest znowu w drodze do mnie gdyż minął termin odbioru na poczcie.

Dla Mnie ten sklep nie istnieje i nikomu go nie polecę, bo nie dość że ceny mają z kosmosu to jeszcze są oszustami i złodziejami - liczy się kasa a nie klient. Żaden szanujący się sklep tak nie postępuje.

ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 24 lut 2015, 19:21 przez ZonekCC, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fructus
Been thanked: 1 time

Postautor: Fructus » 16 sty 2015, 12:13

Ostatnio dokonałem pierwszego zakupu w tym sklepie. Szybko i generalnie bez problemu.
Rzeczy dobrze zapakowane w sztywnym pudełku.
Awatar użytkownika
sTTaszek

Postautor: sTTaszek » 08 sie 2014, 21:11

Zrobiłem pierwszy zakup w tym sklepie. Przyznam, że po przeczytaniu tego wątku miałem poważne obawy, ale ponieważ promocja wydawała mi się atrakcyjna zdecydowałem się na zakup. Okazało się, że niepotrzebnie się obawiałem.
Ale po kolei:
- środa 22.00 rejestracja i zamówienie z opcją wysyłki za pobraniem
- czwartek 14.30 mail z informacją o wysyłce towaru
- piątek 12.30 kurier dostarcza przesyłkę
Przesyłka zapakowana w sztywne pudełko (chyba po butach), wewnątrz pudełko z modelem owinięte w folię bąbelkową. Model siedział ciasno w wypraskach unieruchomiony dodatkowymi kawałkami gąbki.
Zakup uważam za udany, w przyszłości gdy znowu trafi się jakaś ciekawa promocja w tym sklepie na pewno z niej skorzystam.

Staszek
Awatar użytkownika
womo
Has thanked: 24 times
Been thanked: 32 times

Postautor: womo » 07 lip 2014, 10:02

No to gratuluję. Bo ja na żadne zapytanie nie dostałem odpowiedzi. Ale niech im fiskus lekki będzie zamówiłem gdzie indziej :mrgreen:
sabien

Postautor: sabien » 06 lip 2014, 20:32

Kupowałem w ubiegłym miesiącu on-line i pani sama zadzwoniła do mnie z potwierdzeniem wysyłki :D
Zakup w weekend a kurier z paczką dotarł w środę.
Awatar użytkownika
Pędrak
Has thanked: 3 times

Postautor: Pędrak » 06 lip 2014, 18:55

Wbrew pozorom "tam da się coś kupić" 8)
Ostatnio nabyłem tam jeden z modeli. Sprawa załatwiona w ciągu 3 dni z paczką u mnie. Telefonu nie odbierają bo, jak tłumaczyła mi pani, ludzie są daleko w sklepie i nie słyszą. Rzecz jasna usłyszałem iż "to największy sklep w Polsce" i stąd problemy z dodzwonieniem się ;) Mnie akurat się udało porozmawiać.
Ostatnio zmieniony 06 lip 2014, 18:56 przez Pędrak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
womo
Has thanked: 24 times
Been thanked: 32 times

Postautor: womo » 17 cze 2014, 14:21

Czy tam da się coś kupić ??
Dzwonię od piątku, wysłałem już 3 maile i nic. Zamknęli i zapomnieli wygasić stronę?
Awatar użytkownika
Mariusz
Kontaktowanie:

Postautor: Mariusz » 27 lut 2014, 22:17

Wielka ulga. Skan przelewu chyba zadziałał, bo gagarin już jest u mnie. Prosiłem jeszcze o solidne zapakowanie zabawki i postarały się kobiety. Paczka wielkości głowy, a w niej kupa folii i w środku cacko w pudełeczku. Żeby nie słaba komunikatywność i stres z pieniędzmi dałbym piątkę, ale czwórka należy się pomimo stresu.
Jestem chyba rozpieszczany przez dotychczasowe sklepy :oops:
Awatar użytkownika
Misiek
Been thanked: 4 times
Kontaktowanie:

Postautor: Misiek » 27 lut 2014, 08:03

LemingAnadyrski pisze:DHL, z którego usług korzysta ten sklep, ma to do siebie, że jak się nie za późno wyśle, to na następny dzień paczka jest na miejscu...
Zasadniczo PocztaPolska też tak ma.
LemingAnadyrski pisze:o ile w lokalizacji docelowej jest ktoś w środku dnia
A to akurat Poczcie nie przeszkadza zostawić awiza :D
Awatar użytkownika
LemingAnadyrski
Been thanked: 1 time

Postautor: LemingAnadyrski » 27 lut 2014, 01:53

Mariusz pisze:No jak na razie nie jestem uszczęśliwiony. W niedzielę pieniążki wyszły, a do nich jeszcze nie doszły, a kończy się wtorek. Czuję, że będzie to pierwszy i ostatni tam zakup.
Jeśli "wyszły" w niedzielę a konto jest w innym banku i był to zwykły przelew, to fizycznie wyszły w poniedziałek rano, pierwszą
sesją (Elixiru), czyli w banku docelowym powinny być koło południa (ale dokładna godzina księgowania zależy od konkretnego
banku). Problem w tym, że część sklepów zdaje się sprawdzać stan wpłat wcześniej i stosownie do tego ewentualnie szykować
wysyłki i zamawiać kuriera. Stąd często przy różnych zamówieniach realizacja (po stronie sklepu) zajmuje o dobę dłużej, niż
wydawałoby się że powinno w wariancie najbardziej optymistycznym. A do tego dochodzi jeszcze "czynnik ludzki" w sklepie,
zwłaszcza jeśli nie ma systemu sprzedaży importującego sobie dane z bankowości elektronicznej i pozycję "zapłacone" musi
pracowicie odklikać człowiek.

Poprzednio najpierw miałem maila od nich z informacją o zmianie statusu zamówienia na "w trakcie realizacji" (też chyba ze
dwa dni po wpłacie), potem kolejnego "wysłane", a tym razem był od razu "wysłane" (również 2 doby po wpłacie - tylko nie
trzeba było czekać na ściągnięcie towaru). Najwidoczniej takie mają tempo obsługi, grunt że to działa (i nie po kwartale jak
w sklepie na "M").

Mariusz pisze:Po kilku telefonach nie odebranych niestety, otrzymałem meila że kasa się znalazła i szykują pakę. Teraz wieczorem kolejny meil, że jest wysłana.
Zobaczymy jak przyjdzie. Odetchnąłem częściowo z ulgą.
DHL, z którego usług korzysta ten sklep, ma to do siebie, że jak się nie za późno wyśle, to na następny dzień paczka jest na
miejscu... o ile w lokalizacji docelowej jest ktoś w środku dnia, w innym wypadku jeśli kurier ma przyjeżdżać w godzinach
popołudniowo-wieczornego szczytu, to różnie bywa. :-> No, i w mniejszych miejscowościach, gdzie nie mają oddziału, to może być
inna bajka. Właśnie z tego powodu jakby MŚM podawał numer trackingowy, to byłoby miło i pewnie zaoszczędziłoby sklepowi
maili od klientów "a co z moją paczką?".

Podsumowując, cierpliwość jest cnotą, którą modelarz może się wykazać nie tylko podczas składania modeli. :-) Tam w sklepie
też są ludzie a nie roboty, a paczka nie ma indywidualnego napędu odrzutowego. ;-) Po paru dniach można trochę ich przyciskać,
ale żeby tak po dwóch dniach roboczych się niepokoić? Szkoda nerwów (w razie czego, jeśli odpowiednio dużo wydałeś, o co
przy modelach nietrudno, pociesz się że jakby przepili te pieniądze to będzie przestępstwo a nie wykroczenie i łatwiej ścigać ;-)).
Ostatnio zmieniony 27 lut 2014, 07:50 przez LemingAnadyrski, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
daraśekp
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times

Postautor: daraśekp » 26 lut 2014, 21:12

Widzisz, a tak się martwiłeś...w przyrodzie nic nie ginie, co najwyżej zmienia właściciela ;)
Awatar użytkownika
Mariusz
Kontaktowanie:

Postautor: Mariusz » 26 lut 2014, 18:08

Po kilku telefonach nie odebranych niestety, otrzymałem meila że kasa się znalazła i szykują pakę. Teraz wieczorem kolejny meil, że jest wysłana.
Zobaczymy jak przyjdzie. Odetchnąłem częściowo z ulgą.
AS-62

Postautor: AS-62 » 26 lut 2014, 16:45

Witam

Podobnie jak u kolegi wyżej Ok1-316 mimo że "dostępny na zamówienie" w środę wieczorem w dzień rocznicowej promocji zamówiłem w czwartek rano przelałem kasę a w piątek ( zaskoczenie ) informacja o wysyłce.
W poniedziałek pełne zadowolenie kurier w domu no i oczywiście próba na torach, jest wszystko Ok.
353 kupiłem z głosem za 1.3 kzeta, miałem wcześniej kupować i 316 z głosem kiedy różnica w cenie nie była aż tak duża a teraz można kupić dwie bez głosu za jedną z głosem, wolę dokupić deka z dźwiękiem i sam założyć.
Co do pracy sklepu nie mam żadnych zastrzeżeń, mają co jakiś czas ciekawe promocje.
Miesiąc temu kupiłem trzy platformy CSD z T55 za bardzo promocyjną cenę.

POZDROWIENIA

Wróć do „Sklepy”