Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 2560
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:55
Lokalizacja: Łubowo
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Mariusz »

No jak na razie nie jestem uszczęśliwiony. W niedzielę pieniążki wyszły, a do nich jeszcze nie doszły, a kończy się wtorek. Czuję, że będzie to pierwszy i ostatni tam zakup.
Awatar użytkownika
daraśekp
Posty: 981
Rejestracja: 22 mar 2010, 19:58
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: daraśekp »

Mariusz pisze:Jakie macie doświadczenia z tym sklepem, czy jak dokonacie przelewu, to dostajecie potwierdzenie? Czy jak wyślą to też informują?
Mariusz, sklep mogę polecić, pod względem rzetelności:
-zamówienie-potwierdzenie zamówienia-wpłata-informacja o zmianie statusu zamówienia-szybka wysyłka...
Jeśli chcesz pogadać na tematy fachowe, to zły adres ;)
Ostatnio zmieniony 25 lut 2014, 22:20 przez daraśekp, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 715
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Robcio1910 »

Jak dotąd wykonałem w tym sklepie pierwsze zakupy. Wszystko odbyło się bez problemu. Przelewu nikt nie potwierdzał, ale wiedziałem że doszedł bo mamy konta w tym samym banku.
Tego samego dnia chyba "automat sklepowy" poinormował mnie mailem o wysyłce towaru. :D
Aha, tak jak daraśekp napisał powyżej, panie w sklepie nie udzielą prawie żadnych informacji, chociaż ta z którą rozmawiałem (gdy poprosiłem o rozmowę z męskim personelem sklepu) stwierdziła, że panie czasami mają "dużo większą wiedzę na temat sprzedawanych modeli niż panowie". Ja tego nie mogę potwierdzić ... :oops: :roll: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 25 lut 2014, 09:19 przez Robcio1910, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 2560
Rejestracja: 26 kwie 2006, 21:55
Lokalizacja: Łubowo
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Mariusz »

Jakie macie doświadczenia z tym sklepem, czy jak dokonacie przelewu, to dostajecie potwierdzenie? Czy jak wyślą to też informują?
Awatar użytkownika
daraśekp
Posty: 981
Rejestracja: 22 mar 2010, 19:58
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: daraśekp »

Do mnie paczka również dotarła. Szybko i sprawnie, zapakowane jak wyżej.
Gdyby jeszcze panie obsługujące ten sklep wiedziały, co sprzedają, byłoby na medal.
Jedynym wyjściem dla obsługi sklepu na trudne pytania, jest...po prostu brak odpowiedzi...taki jedyny minus tego zakątka cudownej, promocyjnej rozkoszy...
Awatar użytkownika
Robcio1910
Posty: 715
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:49
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Robcio1910 »

Moje modele przyjechały dzisiaj rano w pudełku zawinięte w folię bąbelkową, dość luźno przesuwały się w tym pudełku, ale przetrwały. :roll: :oops: :D
Jeszcze nie jeździłem. Pudełka te od modeli całe, wizualnie lokomotywy (OK1 359 i 316 - ale dostałem PROMOCJĘ) wyglądają SUPER. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 24 lut 2014, 19:11 przez Robcio1910, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LemingAnadyrski
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2011, 20:41
Lokalizacja: Wlk.bet.wieś/Mazowsze
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: LemingAnadyrski »

ZonekCC pisze:[...]
natomiast mam zastrzeżenie odnośnie pakowania przesyłek o czym wspomniał kolega w poprzednim poście. (...) Załogo sklepu pomyślcie o tym i zadbajcie o ten szczegół.
Nie pomyśleli i nie zadbali - dalej to samo. Tym razem dostało się pudełku z modelem - wgięte i nieco naddarte
na środku
(model na szczęście cały). A już myślałem, że się czegoś nauczyli, jak za drugim razem wysłali mi dodatkowo
zapakowane w karton.

To nie jest zbyt poważne podejście, zważywszy na towar, którym handlują; nawet małe sklepy modelarskie dla których modele
kolejowe są tylko dodatkiem do asortymentu potrafią pomyśleć jak działają kurierzy i bardziej postarać się przy pakowaniu.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2014, 19:20 przez LemingAnadyrski, łącznie zmieniany 1 raz.
markom
Posty: 732
Rejestracja: 12 sie 2008, 20:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: markom »

Czy któryś z Kolegów ma w tym sklepie jakąś zniżkę ??
Awatar użytkownika
Alteo
Posty: 637
Rejestracja: 19 gru 2007, 18:13
Lokalizacja: Rawicz
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Alteo »

Sprzedaż promocyjna z okazji urodzin sklepu.
Awatar użytkownika
Alteo
Posty: 637
Rejestracja: 19 gru 2007, 18:13
Lokalizacja: Rawicz
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Alteo »

Ekspresowy zakup Ok1 316. :mrgreen: Wszystko szybko przeprowadzone / 3 dni /. Pomimo rabatu w kwocie 562 zł do loki została dołączona urodzinowa niespodzianka - czekoladka z Wedla. Podwójna radość. :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10297
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: ArturSchŁ »

Przeczytaj opisy:
:arrow: "Zestaw pociągu IC Polskich Koleji Państwowych PKP. Elektrowóz Rh 370 (TILLIG 04953), 1 wagony osobowy (TILLIG 13536), 1 wagon osobowy (TILLIG 13553 ), 1 wagon osobowy (TILLIG 16654)",
:arrow: "Zestaw pociągu towarowego Polskich Koleji Państwowych PKP. Spalinowóz BR 232 (ROCO 36227), 2 wagony towarowe (ROCO 37541), 1 wagon Eaos (TILLIG 15253)."
JarUs
Posty: 1440
Rejestracja: 28 sty 2013, 17:25
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: JarUs »

Czy są to sety sklepu czy producenta? ... bo jakoś nie zauważyłem w katalogach.
ZonekCC
Posty: 167
Rejestracja: 29 lis 2009, 17:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: ZonekCC »

Z zakupionych modeli i terminu dostawy jestem zadowolony, natomiast mam zastrzeżenie odnośnie pakowania przesyłek o czym wspomniał kolega w poprzednim poście.
Pudełka z modelami zawinięte dość grubo w folię bąbelkową i całość włożona do foliowego worka przesyłek kurierskich.
Nie wiem czy taki sposób pakowania towaru jakim są kolejki nie zniechęci Mnie do dalszych zakupów w tym sklepie.

Załogo sklepu pomyślcie o tym i zadbajcie o ten szczegół.
Ostatnio zmieniony 12 gru 2013, 13:05 przez ZonekCC, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LemingAnadyrski
Posty: 142
Rejestracja: 25 lut 2011, 20:41
Lokalizacja: Wlk.bet.wieś/Mazowsze
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: LemingAnadyrski »

Jedno czym przyciągają, to modele w promocji. Poza tym mają ceny normalne, tudzież "odpowiednie" względem progu, jaki trzeba przekroczyć by załapać się na ich kartę klubową (z której "korzyści" zostały wymienione wyżej przez kol. Akinomrz; w skrócie dajcie się odpowiednio wydoić, to potem was znów wydoimy ;->).

A teraz do rzeczy: początkowo trochę problemów ze złożeniem zamówienia przez stronę internetową, ale w końcu się udało. Profesjonalne (jak na polskie warunki) podejście do klienta, niezły kontakt mailem. Są elastyczni (rezygnacja z części zamówienia), z reklamacją też nie było problemu.

Powalili mnie tylko jednym - przysyłając oryginalne pudełko z modelem (mające z przodu folię bez innego usztywnienia) zabezpieczone wyłącznie grubszą, ciasno owiniętą folią bąbelkową (w foliowej kopercie firmy kurierskiej). Ciekawe, na ile taki "ułański" sposób pakowania miał wpływ na wygięcie jednego ze znajdujących się na wierzchu elementów lokomotywy. :-> Na szczęście druga przesyłka była już w kartonie i dopiero wewnątrz folia bąbelkowa.
Ostatnio zmieniony 16 maja 2013, 11:25 przez LemingAnadyrski, łącznie zmieniany 2 razy.
akinomrz
Posty: 289
Rejestracja: 26 sty 2008, 19:45
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: akinomrz »

A jak będziecie grzecznie u nich kupować to nawet zapiszą Was do spec klubu gdzie można kupić artykuły niedostępne dla zwykłych śmiertelników ...... i nie zapomnijcie się przy okazji zapytać tej przemiłej obsługi dlaczego asortyment Roco zniknał z tylu dużych sklepów modelarskich :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości