Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scio
Posty: 696
Rejestracja: 11 mar 2009, 17:09
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Scio »

Złożyłem i opłaciłem zamówienie. Po kilku dniach wysłałem zapytanie o status realizacji. Bez odpowiedzi. Zadzwoniłem. Nikt nie odebrał. Przeczytałem komentarze o sklepie i trochę się zaniepokoiłem, przecież już kiedyś robiłem tam zakupy i wszystko było ok. Wczoraj wpłata wróciła na konto, więc temat uważam za zamknięty.
Awatar użytkownika
MonsterSale
Posty: 647
Rejestracja: 04 lip 2020, 08:53
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: MonsterSale »

Tam się nie da zamówić za pobraniem. Od razu wymagają przedpłaty. I dość dużo liczą za paczkę (bodaj 25zł).
Lepiej niczego nie zamawiać. Sklep stacjonarny zabity na głucho.
kula
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2010, 12:11
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: kula »

Jestem teraz często w Chorzowie pod sklepem, nie trafiłem na otwarty od dawna,
kiedyś udało mi się wejść i nie mieli na stanie tego co w internecie było dostępne od ręki, wg mnie powinno być skoro dostępne, Pani ze sklepu poinformowała mnie że sklep internetowy to co innego to nie to samo. Czyli co ? Dwa różne?

Added in 2 minutes 22 seconds:
A tak w ogóle to chyba miałeś szczęście, coś zamówiłem kiedyś na szczęście z pobraniem, no i nie przyszło.
Awatar użytkownika
MichalH
Posty: 129
Rejestracja: 02 sie 2011, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: MichalH »

MichalH pisze:No cóż, ja nieopatrznie złożyłem i opłaciłem zamówienie 12 lipca 2020.
Na stronie zmienił się stan ostatniej sztuki lokomotywy na niedostępny, ale nic poza tym póki co się nie zadziało.... :?
AKTUALIZACJA:
Zamówienie 12 lipca 2020 i od razu przelewik poszedł,
Potwierdzenie emailem automatycznym wpłaty 20 lipca 2020 (czyli ktoś w sklepie żyje i coś klika),
Paczka z nową loką 6 sierpnia 2020 własnie przed chwilą i pięknie zalakowana jak nówką sztuka nie śmigana :D

Czyli sklep jednak działa, ale przez ten czas ŻADNEGO kontaktu ze sklepem nie udało się uzyskać.
Jak pisałem wcześniej, ponawiane emaile za zapytaniem to czarna dziura, a podany telefon nie działa.
Chyba więcej się nie skuszę, nie na moje nerwy taki brak kontaktu ze sklepem :roll: , już prędzej na ebay wolę zaryzykować.
Awatar użytkownika
ArturSchŁ
Administrator
Posty: 10278
Rejestracja: 09 kwie 2006, 07:22
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: ArturSchŁ »

MichalH pisze:Odpowiedzi brak...
Dlatego warto, nasze ciężko zarobione pieniądze, przekazywać do „dobrych sklepów modelarskich”, nawet jeśli może być ciut drożej (i po to powstał niniejszy dział „Opinie o sprzedawcach”).
Awatar użytkownika
MichalH
Posty: 129
Rejestracja: 02 sie 2011, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: MichalH »

No cóż, ja nieopatrznie złożyłem i opłaciłem zamówienie 12 lipca 2020.
Na stronie zmienił się stan ostatniej sztuki lokomotywy na niedostępny, ale nic poza tym póki co się nie zadziało.

Odpowiedzi brak:
- na emaile, na sklepowym Messengerze i Facebook podobnie,
- telefon widniejący w reklamowym filmie na youtubie odpowiada, że nie istnieje,
- a osoby widniejące w KRS Cat Sp. z o.o. Pan Konrad Witera i Pani Izabela Gorczyca
na pytanie o realizacje zamówienia po prostu bez odpowiedzi zablokowały Messengera.

Potem się dopatrzyłem, że na stronie sklepu jest dopisek - sklep w trybie podglądu - cokolwiek to znaczy, konto, przyjęcie zlecenia i podanie konta bankowego jakoś odbyło się sprawnie :P Nie wiem ile poczekać, ale pewnie mogę się nastawiać na złożenie zawiadomienia o naciąganiu.
W każdym razie dołączam się do ostrzeżeń, że ten sklep nie/funkcjonuje dość dziwnie :?
Awatar użytkownika
Archoon
Posty: 15
Rejestracja: 08 paź 2018, 19:18
Lokalizacja: Sulechów
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Archoon »

Sklep istnieje, przynajmniej przez Internet, bo na miejscu nie byłem.

Pomimo obaw tu opisanych kupiłem lokomotywę Parowóz Ok1 ROCO 36049 z dźwiękiem. Lokomotywa na stronie mojswiatmodeli.pl miała status zielony - dostępna mała ilość.
Data zakupu: 19 lipca 2019 r.
Data opłacenia: 19 lipca
23 lipca wysłałem e-maila z pytaniem jak tam moje zamówienie... bez odpowiedzi, ale nie dzwoniłem. Czekałem.
26 lipca dostałem e-maila, że zamówienie zostało opłacone.
Chyba 1 czy 2 sierpnia dostałem przesyłkę z lokomotywą. Wszystko dobrze zapakowane. Lokomotywa sprawna.
Ale 8 sierpnia dostałem e-maila, że zamówienie zostało wysłane ;)

Sklep działa. Wszystko OK. Terminowość też w miarę OK. Ale ten ich system powiadamiania z automatu na e-maila ma jakieś opóźnienia ;)
Awatar użytkownika
Slawek77
Posty: 2054
Rejestracja: 04 lut 2015, 18:06
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Slawek77 »

ten sklep jeszcze tam istnieje ? :shock: oj oj chyba pralnia tam jest ;)
kula
Posty: 32
Rejestracja: 22 cze 2010, 12:11
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: kula »

Witam
Dawno nie odzywałem się na forum, miałem 2 lata przerwy od TT.
Muszę się jednak podzielić opinią o tym sklepie, pierwszy raz udało mi się nic nie kupić. :D
Mieszkam niedaleko, tylko 30 km, postanowiłem wybrać się zobaczyć naocznie i wiadomo coś kupić nawet miałem faworyta.
Za pierwszym razem sklep zamknięty w środku dnia i zero informacji.
Drugie podejście, sklep otwarty, H0 wystawione, N wystawione w gablotce nawet ładnie ale TT w kącie daleko za ladą, trzeba było prosić o pokazanie, zero zainteresowania w sumie niewiele zobaczyłem a trochę było. Pani nie mogła się doczekać aż wyjdę i śpiesznie zamykała żaluzje, no to co będę przeszkadzał. Kilka minut później sklep znowu zamknięty.
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2280
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Borczy »

aviaTTor pisze:Można czasami fajną promocję upolować ja kiedyś nabyłem ok1 plus set wagonów towarowych tillig pkp te 6 sztuk za sumę 830zł;)
No to nieźle wyhaczyłeś :shock:
Awatar użytkownika
aviaTTor
Posty: 655
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:24
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: aviaTTor »

Można czasami fajną promocję upolować ja kiedyś nabyłem ok1 plus set wagonów towarowych tillig pkp te 6 sztuk za sumę 830zł;)
Wojtek_Kraków
Posty: 1651
Rejestracja: 12 sie 2016, 09:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Wojtek_Kraków »

TKh też mają w dobrych pieniądzach ale Tr6 nie :)
Awatar użytkownika
Borczy
Posty: 2280
Rejestracja: 03 kwie 2015, 11:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: Borczy »

Udany zakup, szybka wysyłka. Przy okazji Ok1 316 dostępna :) , ja zgarnąłem sporo taniej

http://mojswiatmodeli.pl/pl/p/Parowoz-O ... 6057/15370
Awatar użytkownika
aviaTTor
Posty: 655
Rejestracja: 06 kwie 2008, 16:24
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: aviaTTor »

Pierwszy zakup w tym sklepie fajna promocja była paczka dostarczona szybko bez uwag mogę tylko polecić ;)
Awatar użytkownika
oelka
Moderator
Posty: 2183
Rejestracja: 09 kwie 2006, 00:34
Lokalizacja: MDM
Kontakt:

Re: Mój świat modeli / www.mojswiatmodeli.pl

Post autor: oelka »

Mariusz pisze:A z drugiej strony żeby kupić coś z roco musimy wiele wycierpieć :evil:
Piszesz tak, jakbyś nie doświadczył przyjemności pracy z bankomamtami ;)
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2015, 14:53 przez oelka, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości