Sklepy z TT w Berlinie

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

ODPOWIEDZ
geniusz
Posty: 65
Rejestracja: 06 gru 2009, 20:48
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: Sklepy z TT w Berlinie

Post autor: geniusz »

Szybko zmieniłem decyzję ponieważ przekalkulowałem koszty oraz miejsce do zabudowy. Kiedyś TT kojarzyło mi się z DDR bo kuzyn miał takie coś ale teraz to co innego nawet cenowo wychodzi taniej niż H0.
A każde hobby kosztuje a w tym przypadku chodzi jeszcze o sprawy lokalowe.
Mieszkam w szopce i teraz w niej dużo węgla i miejsce się skurczyło :/
Awatar użytkownika
nikos68
Posty: 141
Rejestracja: 06 cze 2008, 00:03
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Sklepy z TT w Berlinie

Post autor: nikos68 »

Panowie to zacznijcie szukać i kupować tam gdzie taniej mamy w końcu wolny rynek Unię itd. Nie trzeba kupować u drogich polskich importerów albo na alledrogo jest ebay.de niemieckie sklepy internetowe, a tam też są rabaty promocje i okazje wystarczy chcieć :D
Ostatnio zmieniony 08 gru 2009, 12:46 przez nikos68, łącznie zmieniany 1 raz.
MiGo
Posty: 52
Rejestracja: 27 lip 2009, 15:37
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sklepy z TT w Berlinie

Post autor: MiGo »

drlukasz pisze:Szybko zmieniasz skalę.
I pewnie zmieni zdanie 2 razy w miarę przebijania się przez cenniki, plany torów.

Ile razy przymierzam się do TT (bo zajmie mniej miejsca, upchnę więcej rozjazdów), tylekroć rozbijam się o ceny lokomotyw Tilliga (Piko robi tylko 3 typy lokomotyw w rozsądnej cenie, ale to nie wszystko co dusza pragnie mieć na torach), mały wybór zabudowy makiety (praktycznie tylko Auhagen) i wychodzi mi wynik przemyśleń: "H0". Kolejnego dnia: "nie, jeszcze raz" i znowu odkrywam że wnioski z poprzedniego dnia były dobre.
Tak więc nie dziw się że chłopak kombinuje - jeden robi to publicznie, drugi w domu z kartką papieru.

Michał
Ostatnio zmieniony 08 gru 2009, 12:45 przez MiGo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gdyniak
Moderator
Posty: 579
Rejestracja: 09 kwie 2006, 14:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Sklepy z TT w Berlinie

Post autor: Gdyniak »

Może na początek może odwiedź sklepy internetowe w PL.
geniusz
Posty: 65
Rejestracja: 06 gru 2009, 20:48
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Sklepy z TT w Berlinie

Post autor: geniusz »

Witam serdecznie.
Chcę zacząć swoją podróż w skali TT bo wcześniej byłem w H0 i mam pytanie. Czy macie jakieś adresy sklepów w Berlinie bo z te co zrobiłem skanowanie w poznaniu to z TT jest bida :( gdyż nikt nie może dogadać się z importerem który zajmuję się tą skalą a jest z Wrocławia. Jeśli mace inne zdanie w tej kwestii to chętnie zweryfikuję tą opinię i zrobię zakupy w Polsce :D

Pozdrawiam Geniu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości