mały sklepik modelarski w Krakowie

Każdy sklep w osobnym wątku.

Moderator: mod-Giełda

Awatar użytkownika
piottrw
Posty: 749
Rejestracja: 10 kwie 2006, 07:54
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: mały sklepik modelarski w Krakowie

Post autor: piottrw »

Witam
Na Pszona, sklep jest czynny od 10 do 14 i od 16 do bodajże 18, czy 19. I szczerze można pójść pogadać z właścicielem, ale kupić... cóż jak kto chce dawać za starego zdezelowanego beciora 3 - 4 stówki to zapraszam. Jest tam trochę BTTB w cenach jak wcześniej (chyba tyle co TILLIG albo więcej). Tilliga podobno można ściągnąć, ale tego nie robiłem (a ceny patrz wcześniej)
W ogóle Kraków jeżeli chodzi o sklepy jest łagodnie mówiąc do bani. Wiem co mówię sam jestem krakusem. Na Łobzowskiej drogo i zaledwie klika sztuk modeli TT, ale można ściągnąć. Nieco więcej na Stradomiu ale też drogo, jedynie czasem zdarzy sie atrakcyjny komis. Poza tym nic. Giełda pod Halą Targową martwa, już TT nie uświadczysz. Jedyny pozytywny wyłom to sklep makieciarz, który pojawia sie na wystawach makiet z cenami jak na allegro czy ebayu. Jedyna rada Katowice i zakupy do woli. Zresztą jest tam trochę sprzedawców z Krakowa, wiec zawsze można sie umówić po giełdzie już na miejscu, w Krakowie.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 06 sty 2008, 17:17 przez piottrw, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 2022
Rejestracja: 10 kwie 2006, 05:36
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: mały sklepik modelarski w Krakowie

Post autor: Marcin »

Niestety z waszych sklepów to znam tylko ten co był/jest na Łobzowskiej. Generalnie bardzo mnie ten sklep zdołował cenami.
tomeczek
Posty: 146
Rejestracja: 30 lis 2007, 22:26
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

mały sklepik modelarski w Krakowie

Post autor: tomeczek »

Jest mały sklepik modelarski w Krakowie na ul. Pszona.
Czy ktoś z Krakowa tam był? Bo ile razy nie pójdę ,to jest zamknięte.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sklepy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości